Riješeno

problemi s vracanjem tv sadrzaja

  • 29 August 2022
  • 2 odgovora
  • 320 pregleda

  • Forum rekreativac početnik
  • 6 odgovora

Pozdrav,

 

Vec nekoliko mjeseci imam problem s premotavanjem i vracanjem sadrzaja unazad. Npr. ako film traje trenutno i premotate ga na pocetak ili pauzirate kratko. Nakon par minuta ce izbaciti(na uzivo). Premotavanje je malo veci posao...mora se stisnuti pauza, malo pricekati i tek onda ce se MOZDA moci premotati nazad. Ako ne..onda ce se sve blokirati ili ce svakih nekoliko minuta izbacivati na  "uzivo". I onda opet, ako uspijes moras vracati tamo gdje si stao. Frustrira i zivcira…

 

Bili su serviseri nekoliko puta. Zamijenili i tv prijemnik, ali nista nije pomoglo. Stalno prekida. Povremeno pri prvom paljenju bude zelena i isprekidana slika s logom i na tv-u pise video format nije podrzan.

 

Help!

 

icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 29 August 2022, 20:14

Pogledaj original

Odgovora 2

Da, mislim da su promijenili samo reciver ne i kablove. Ne dogadja se kad film zavrsi nego samo ako trenutno traje. S vracala sam ili pauzirala. Vracan je na tvornicke. Jucer se azurirao i nista, isto. Sta treba napraviti s modemom? Moze li biti do struje? Uticnice? Jer i tv se zacrni kad se upali klima u susjednoj prostoriji 🤷🏽‍♀️

Razina korisnika 7
Bedž +3

Ako serviser nije pomogao, ne znam tko će. Preko čega imaš uslugu, koji receiver je u pitanju? Meni se na kablu zna desiti isto da neće, vratim receiver na tvorničke i onda radi. Kod tebe je problem čini mi se u komunikaciji sa serverom, odnosno problem je sa netom, vezom sa serverom. Ako to isto radiš recimo kada film završi i počne druga emisija, jel isti problem?

Odgovori