Problem sa XPLORE TV:GO uslugom

  • 10 January 2022
  • 31 odgovor
  • 3185 pregleda

Pozdrav, želim skrenuti pažnju na ovaj post koji ste označili kao riješen, iako nije!

Druga stvar, u SMS-u koji sam dobio, a i u uvjetima korištenja piše da je za otkazivanje dovoljno poslati SMS sa ključnim sadržajem na neki broj, ali to ne radi: https://ssc.a1.hr/documents/10307706/1421909089/Uvjeti-koristenja-A1-Xplore-TV-GO-mobilna.pdf/4c75fbf1-f844-5bf9-9734-4a96806fea43?t=1629812271156

Ali otkazivanje putem SMS-a ne radi.


Odgovora 31

Razina korisnika 6
Bedž +6

Ja imam pitanje jedno, pa ak mi može netko odgovoriti. Kak ste uopće nabavili taj Chromecast u Hrvatskoj kad Google kaže za njega ovo 

 

Pročitala sam kak se instalira u pcchip.hr, ali mi je fakat nejasno- ako Google kaže da nije dostupan u Hrvatskoj kaj to pravno znači i za A1,za korisnike Chromecasta i za sve one silne shopove na nabava.hr gdje se mogu kupiti. Može objašnjenje?

Razina korisnika 6
Bedž +6

Kaj sad od sto glasa nijednog za čuti nije?

Nije li istina da Chromecast koristite na vlastitu odgovornost i da vam u biti nitko i ne treba niti službeno može garantirati da bu Chromecast radio onako kako je zamišljeno? Gdje se to SLUŽBENO Chromecast može kupiti u Hrvatskoj? Google kaže da ne može, a Google valjda zna kada je prodavatelj osobno on i kada me upozorava kod promjene regije da moram imati adresu u npr. UK, ako želim nekaj kupiti.

E da, u Austriji je Chromecast dostupan. I zato se A1 pravi "blesav" pa ga je stavil i na svoje stranice. Jer, A1 i jeste austrijska firma. Jel tak?

 

Razina korisnika 5
Bedž +2

Kaj sad od sto glasa nijednog za čuti nije?

Nije li istina da Chromecast koristite na vlastitu odgovornost i da vam u biti nitko i ne treba niti službeno može garantirati da bu Chromecast radio onako kako je zamišljeno? Gdje se to SLUŽBENO Chromecast može kupiti u Hrvatskoj? Google kaže da ne može, a Google valjda zna kada je prodavatelj osobno on i kada me upozorava kod promjene regije da moram imati adresu u npr. UK, ako želim nekaj kupiti.

E da, u Austriji je Chromecast dostupan. I zato se A1 pravi "blesav" pa ga je stavil i na svoje stranice. Jer, A1 i jeste austrijska firma. Jel tak?

 

Nisam baš shvatio što je autor hito reći ali Chromecast se normalno može kupiti u RH ali ne preko Google store koji ne radi u RH.

 

A ovo na vlastitu odgovornost, kaj bude eksplodirao u HDMIu ?

 

Ako aplikacija podržava Chromecast a Explore TV kao podržava a ne radi znači da je aplikacija u banani jer kao što sam ranije napisao na Chromecast V2 radi a na novoj verziji V3 ne radi. Chromecast je standard i sve druge aplikacije mi rade (Netflix, Youtube, HBO go, Max TV go, EON TV i naravno screen mirroring androida na TV) jedino A1 NE RADI.

 

Po tom tumačenju trebali bi biti zabranjeni i TV uređaji koji imaju Chromecast tvornički ugrađen a prodaju se u RH.

 

@nickno mislim da je ovo totalno fulano s tvoje strane.

Razina korisnika 7
Bedž +4
  • Tromy Šta se čudiš pa to je zvijezda foruma i mora biti” Leaderboard” u svakom pogledu….

Razina korisnika 6
Bedž +6

@Tromy , gdje se to može kupiti Chromecast? U A1 možda? Sancta Domenici? Fizičkoj trgovini bilo kojoj? Nisam primjetila, vidim da je dostupan online preko (meni baš i ne poznatih trgovina)tj. zato sam i postavila pitanje da mi netko objasni moju nedoumicu. 

Ne pratim novosti o televizorima, niti me zanimaju sve dok moj radi bez problema na kabelskom bnet-u.

Ali i S9+ je imao ugrađenu aplikaciju Chromecast i Google Home pa su jednostavno nestale s njega, imam ih na popisu neistaliranih aplikacija u Google Playu. 

Što je fulano s moje strane? Mislim da moje pitanje nije ništa fulalo. To kaj se kod nas prodaju televizori s ugrađenim Chromecastom (vjerovat ću ti na riječ, neda mi se guglati) ne znači i da će ti prodavač garantirati ako ti taj dio rikne da imaš pravo na zamjenu, jer kao kaj sam rekla, Googleov proizvod službeno nije prisutan na hrvatskom tržištu. Ali da se wi-fi naplaćuje kao u Americi, bi ti šipak mogao kupiti Chromecast online.

Koliko sam pročitala- Chromecast je odličan media player koji od običnog televizora učini smart televizor za male pare. Sve kaj tv mora imati je hdmi i usb ulaz. Ali bez neke službene podrške, čovjek se mora snaći u ulozi "uradi-spoji-sam", a ne možeš očekivati od A1 tehničara da ti zbog toga dolazi u kuću, kao kad ti dođe doma i pospaja kabelsku i sve kaj dođe uz nju.

@daworin , vidim da me pratiš u stopu na Leaderboardu 😛

Edit: to s Chromecastom me podsjetilo da su se kod nas mogli kupiti i video rekorderi namijenjeni sasma drugim tržištima. Ili kaj ljudi kupuju kineske mobitele direkt iz kine pa im pol toga ne radi. Ja pričam o toj nejasnoj sivoj zoni.

Evo išla zguglati gdje se može kupiti Chromecast u Hrvatskoj. Abracadabra, Print Ink, mobis.hr., Mall.hr. Aha, trgovine koje inače prosječan hrvatski potrošač svakodnevno redovno obilazi 

Razina korisnika 5
Bedž +2

@nickno Ajmo polako jer se s Chromecastom služim već godinama

 

Chromecast se može kupiti u bilo kojoj malo boljoj trafici informatičke opreme u RH, zadnji uzeo prije cca 3 mjeseca u Svijet medija na placu u Dubravi.

 

Da bi Chromecast se spojio na wifi od kuće treba imati instaliran Home od Googla na mobu, na sam Chromecast se NIŠTA NE INSTALIRA same aplikacije koje podržavaju Chromecast ga prepozaju i kada ti želiš prebace stream na TV.

 

Tehnička podrška za tako jednostvanu napravu ne postoji. Ili je spojen na wifi ili nije nije nuklearna fizika tako da nikakvi tehničari ne dolaze u obzir. Veći problem mi je bio spojiti robotski usisavač na wifi nego Chromecast pa nisam zvao tehničara da ga on spoji.

 

P.S. Samo jedan mob mora imati instaliran Home da bi se podesio Chromecast a svi ostali koji su na istoj wifi mreži mogu castati na njega.

Razina korisnika 6
Bedž +6

Pa nisam ni mislila da se NA Chromecast išta instalira, već se on prikači na tv. I znam da se na mob instaliraju aplikacije i već sam napisala da ih je moj S9+ imao, ali su NESTALE s njega. 

Pitala sam za Sancta Domenicu, da li ga imaju u prodaji ili ne? Ne obilazim trafike informatičke opreme. Kad kažeš trafika, asocira me na običan novinski kiosk-koji je svaštara svega i svačega.

Ja na placu idem po spezu, ne po informaritičku opremu. 

 

Razina korisnika 5
Bedž +2

@nickno  ajde da se otkačim s ove teme.

 

Kad sam napisao trafika to je sprdačina jer Chromecast imaju svi.

 

SantaDomenica nemam pojma jer ih ne volim zbog politike cijena.

 

Ako netko ima dučan u sklopu tržnice ne znači da prodaje kuruzu.

 

A sad na brzinu linkovi dučana kojih sam se sjetio:

https://www.svijet-medija.hr/art/media-player-streamer-google-chromecast-3/89609

 

https://www.hgspot.hr/media-player-google-chromecast-3-3-generacija-media-player-streamer-crni

 

https://www.chipoteka.hr/media-player-google-chromecast-3-uk-streamer-black-4092001064

 

Zaboravio napisati ako hočeš jeftinije kupiš preko nekog web shopa, Mall hr itd, svi su isti (Chromecastoviiiiii)

Razina korisnika 6
Bedž +6

@Tromy ,ok, nemoj se ljutiti, zato sam i pitala gdje to vi kupujete Chromecast, jer Google prvo navede svoju trgovinu kad se gugla Chromecast, pa onda je i pcchipov članak o njemu iz 2018.g.blizu, hgspota ili chipoteke nema nigdje ni blizu, na vrhu su sve neke žblj stranice, ako mi ne vjeruješ zguglaj sam pa vidi. Zato sam i pitala jer mi je bilo nejasno.

Hvala na objašnjenju 🙂.

Chromecast imaju svi??? Nije istina. Ja nemam. I ne znam nikog tko ima. Kaj će mi uz kabelsku tv? I još da plaćam Netflix 80 kn? Youtube Premium još 80 kn? HBO sljedećih 50 ili koliko već? Max Tv 300 kn?  Pa nisam blesava niti toliko zaluđena niti filmovima ili glupim serijalima s Netflixa 

 Koji su to svi? Geekovi? Geek.hr za Svijet medija kaže da imaju stranicu ajme meni, zastarjelu kao Monitor.hr

 

I evo ti recenzija Chromecasta s prvog tvog linka, svijet medija

 

Ali bitno da onda dođete tu i pljujete po A1 jer eto nije prilagodio svoju aplikaciju Chromecastu 3.

I onda se ponovno vratimo na pravno pitanje. Tko, osim samog Googlea može garantirati da će Chromecast raditi besprijekorno u državi gdje Google SLUŽBENO ne prodaje svoje (fizičke) proizvode?

A Xplore To Go aplikacija je prvenstveno namijenjena za GLEDANJE U POKRETU, tj na mobitelu kad si vani, u busu ili na plaži. Ne za castanje u dnevnoj sobi, baš kako je i forumaš Kavopija objasnio u prethodnom postu.

Razina korisnika 6
Bedž +6

A tko dopušta raznim pametnjakovićima poput tebe, da nakon kaj potrošite sav data promet na streamanje s Chromecastom (jer pametnjakovići poput tebe očito ne čitaju kad je streamanje neograničeno i pod kojim uslovima i u kojim tarifama) dođu ovdje i kukaju kako im je internet spor, homebox za onu stvar i takve svinjarije? 

I otkad je softver isto kaj i hardver? Ajd objasni ti, pametnjakoviću, meni, neukoj pacijentici. 

Razina korisnika 6
Bedž +6

Hoćeš reći da hrpetina tema o padu brzine homeboxa nije uzrokovana streamenjem Netflixa, Youtubea, koječega? Kaj god. Tolika pacijentica ipak nisam. A to kaj većina nema predodžbu koliko prometa guta 4K streamanje, nije moj problem, već neukih korisnika neodgovarajuće tehnologije 🤣🤣🤣

Explore Tv To Go mogu i ja aktivirati. Da li mi se isplati? Naravno da NE. Zašto? Jer nisam luda potrošiti 1TB iz Fleterice na filmove i serije streamajući ih na tv-u...jer meni Explore Tv To Go kao prvo ne bi bio besplatan, već bi se naplaćivao kao samostojeći paket, a u tom slučaju streamanje mi nije besplatno kao korisnicima FIKSNIH usluga, već troši paket iz tarife. 

Razina korisnika 1
Bedž +3

@tech_savvy  u tom postu je samo označen najbolji odgovor postavljen na originalan upit, ali tema je i dalje otvorena za raspravu.
SMS za gašenje A1 Xplore TV:GO usluge ovisi o tipu usluge na kojoj je aktivirana. Ako ju imaš aktivnu uz pretplatničku uslugu, onda trebaš poslati poruku sadržaja NEXPLORETVGO na 13231, a ako si ju aktivirao uz bonove, onda šalješ poruku sadržaja NEXPLORETVGO na 13180. A ako ti nikako ne prolazi putem SMS poruke ili si aktivirao A1 Xplore TV kao samostalnu uslugu, onda je potrebno kontaktirati službu za korisnike na 0800 091 091. 

 

@ovaj_razgovor_se_snima  molim te da razgovor na Forumu vodimo pristojno i bez vrijeđanja bilo koga. Pogrdni i vrijeđajući komentari nisu dopušteni te se mogu i bit će obrisati. Vjerujem da ćemo nastaviti ovaj razgovor u ljepšem tonu :)

 

da,da..veći je problem moj vokabular od fejk obmana koje i dalje ostaju na topicu.

dezinformacije neslužbene osobe ostaju blagoslovljene nebrisanjem.  kao prvo štete usluzi A1 i pasivno mogu usmjeriti potencijalnog korisnika usluge u potpuno nebuloznom krivom smjeru.

nije ovo forum nekakve privatne skupine… već svaki footprint unutar istog bi se trebao smatrati relevantnim jer je forum vlasništvo tvrtke A1.

sve ostalo je stvar sposobnosti moderiranja sadržaja.

btw kada se nazove SZK i pita ih se…

“jel istina da preko koaksijalca svi mogu dobiti gigabitni net, a ne 200Mbit… tamo moderator locka temu i kaže da može”

“...muk i tajac.. ma čujte..taj forum.. ne možete imati gigabit. samo 200. ne bih znao što tamo pišu po forumu.”

 

eto toliko o korisnosti ove forumske lakrdije.

+

vegeta su juzeri padobranci koji lupetaju što stignu.

 

ADIO

Razina korisnika 6
Bedž +6

Ja ama baš nikakvu štetu ne radim kada kažem da je Xplore TV:GO prvenstveno namijenjena gledanju tv programa na mobitelima, tabletima, laptopima. Veću štetu radite vi koji tvrdite da joj je glavni adut streamanje na tv-u u dnevnoj sobi i da ste je samo radi toga platili. Da, aplikacija PODRŽAVA Chromecast, ali prava joj je namjena GLEDANJE TV-A U POKRETU. A ne zagušivanje cjelokupne mobilne A1 mreže. (NIJE ISTO KADA GLEDAŠ NA  MOBITELU ILI NA EKRANU 1x2 METRA).Ovdje nikako ne spominjete za koja sve čudesa upotrebljavate Homebox, na drugim forumima (koji su isto tako otvoreni, pa i dostupni A1 za čitanje) ste bez dlake na jeziku.

To kaj ste vi bez ikakvog TV paketa, pa ste u Xplore TV vidjeli jeftinu opciju praćenja TV programa streamanjem u dnevnoj sobi, to nije problem A1.

Razina korisnika 6
Bedž +6

da,da..veći je problem moj vokabular od fejk obmana koje i dalje ostaju na topicu.

dezinformacije neslužbene osobe ostaju blagoslovljene nebrisanjem.  kao prvo štete usluzi A1 i pasivno mogu usmjeriti potencijalnog korisnika usluge u potpuno nebuloznom krivom smjeru.

nije ovo forum nekakve privatne skupine… već svaki footprint unutar istog bi se trebao smatrati relevantnim jer je forum vlasništvo tvrtke A1.

sve ostalo je stvar sposobnosti moderiranja sadržaja.

btw kada se nazove SZK i pita ih se…

“jel istina da preko koaksijalca svi mogu dobiti gigabitni net, a ne 200Mbit… tamo moderator locka temu i kaže da može”

“...muk i tajac.. ma čujte..taj forum.. ne možete imati gigabit. samo 200. ne bih znao što tamo pišu po forumu.”

 

eto toliko o korisnosti ove forumske lakrdije.

+

vegeta su juzeri padobranci koji lupetaju što stignu.

 

ADIO

 

"

ne radi nikom chromecast.

to je takav epski bezobrazluk, neviđenih razmjera.

prave se mutavi mjesecima, od dana kada su izbacili nakaradni novi poluproizvod od nove xplore tv aplikacije.

žalite se upravi vodovoda tj  čehu Jiržiju.

ok...ne radi.  izvolite smanjit cijenu sa 40kn na 20kn?!

sve je savršeno radilo na staroj aplikaciji.

mjesecima...alo...mjesecima nikom ne radi stream na chromecast.

 

ljudi...okanite se ćorava posla.  otkažete ovih 40kn i za 78kn gledajte Netflix sa FHD bitrateom preko chromecasta.   "

 

Evo ovaj tvoj post u onom drugom threadu je primjer zavaravanja potencijalnih korisnika aplikacije Xplore TV:GO. Ali ti si i tamo izvrijeđao forumaša Kavopiju

 

DA LI APLIKACIJA RADI NA MOBITELIMA, TABLETIMA, KOMPJUTERIMA?

RADI.

DAKLE, APLIKACIJA RADI ONO ZA ŠTO JE I NAMIJENJENA!

Razina korisnika 5
Bedž +2

Mislio sam da sam zavštio s ovom temom ali ne mogu izdržati :grin:

 

@A1_Mirjana  slažem se s @ovaj_razgovor_se_snima jer kako lijepo objasniti nekome @nickno koji sam kaže da NE koristi Explore TV i NE koristi Chromecast da ne laprda gluposti i iznosi tonu gluposti koje kada se razmisli nemaju veze s nićim ni s zdravim razumom osim sa piskara nešto po forumu.

 

Evo nekih primjera:

 

  • Explore TV se dobije badava u 3u1 paketima i zašto ne koristiti, puno lakše mi je upaliti stream preko Chromecasta na TV kod pečenjare u dvorištu dok s društvom gledam neku tekmu nego vući kablove do TVa
  • Teza da se troši VIŠE interneta ako castaš nego gledaš na mobu nije istinita, poštošnja je ista jer Chromecast preuzme stream na sebe a mob se ugasi.
  • Izvlačiti nekakve recenzije da kasni slika kad radiš screen mirroring, majko mila, naravno da kasni jer ovisi o snazi moba zato i postoje aplikacije koje podržavaju Chromecast pa nema nikakvog kašnjenja, za torente recimo VLC  ili si informatički nepismen pa misliš da samo screen mirroring je prava stvar (nikada nisam koristio jer imam ove đabe mobitele koji se mogu samo upaliti).
  • Potezanje argumenta da Google ne podržava Chromecast u RH je totalna idijotarija jer NE podržava Google Explore TV nego Explore TV se hvali DA podržava Chromecast.
  • Da li ljudi više koriste Explore TV na mobu ili tabletu vjerojatno da ali ako napišeš da podržavaš nešto onda to nešto treba i raditi, npr. ne radi ti rikverc na autu i ti se žališ ali neki pametnjaković napiše da ti rikverc i ne treba jer se 99,9% vremena voziš prema naprijed.

Mogu ovako secirati gluposti od @nickno  do prekosutra jer je lako argumetirano odgovarati na njene nebuloze jer blage veze nema a pokušava braniti neobranjivo :nerd:

 

Btw aplikacija je proradila s Chromecastom i ne, nisu ovi iz Googla popravljali Chromecast nego je A1 popravio svoju aplikaciju.

Razina korisnika 6
Bedž +6

@Tromy , ja priznajem da Chromecast nisam vidjela uživo, već samo na slikama, ali isto tako vrlo dobro čitam i znam kaj sam pročitala, a to je (u tvom prvom threadu, ne ovom)

1. da plaćate 40 kn, a to znaći da NISTE korisnici fiksne, već mobilne mreže, jer samo korisnici FIKSNE mreže dobivaju BESPLATNO Xplore To Go i imaju neograničeni streaming, dok se kod mobilnih korisnika streamanje onemogućuje kad se potroši sav data paket iz tarife.

2. To kaj nikaj ne znam o Chromecastu, ipak znam da screen mirroring NIJE isto kaj i Chromecast. Chromecast samo preuzme "zahtjev" od mobitela da se gleda to i to, i nastavlja sam preko interneta "vući" streamanje tog i tog (videa, filma, programa, kaj već- preko wifi-ja na koji su spojeni i mob i Chromecast) .Screen mirroring zrcali zaslon mobitela na tv-u. A ti lijepo onda pročitaj pod pitanja i odgovori kaj A1 piše o Chromecastu 🤣

3. Nemam nikakvo dobro mišljenje o nereguliranom tzv.crno-sivom tržištu, a to je takva cjelokupna informatička ponuda kod nas. Pogotovo kad u opisu Chromecasta with Google Tv na webu Sancta Domenice (heh, da, i oni prodaju to, ali do tog nisam došla na ovom forumu već na nekom drugom)- za proizvođača piše, pazi sad ovo ...NO NAME. Ooo, zar je Google NO NAME? Jeste, kad se pod "Chromecast" na nereguliranom tržištu mogu podvaliti i negooglovi proizvodi,tj. kopije neke najvjerojatnije kineske. A sad mi reci koji je to PROSJEČAN hrvatski tv konzument (a uzmi u obzir da ima milijun umirovljenika) uopće čuo za Chromecast? 

4. Na oglasnoj web stranici o Xplore TV prvo kaj svatko može (slikovno) uočiti je to da je aplikacija kreirana za gledanje u pokretu, tj.nacrtani su mob, laptop, tablet...Chromecast je tek na trećem tabu.

5. U sebičnom, nadasve "ja sam jedini važan" potrošačkom svijetu kojeg ste predstavnici svi vi mlađarija, rođena s internetom u dupetu, mene uopće ne čudi da ne vidite širu sliku osim one da vam Chromecast ne radi mjesecima. Pa bar biste vi (kao fol informatički pismeni) morali shvaćati da neke preduvijete za ispunjavanje novih karakteristika treba pratiti i cjelokupna infrakstruktura... ne samo vaša, nego i od operatera 😉

 

Razina korisnika 5
Bedž +2

Baš mi je zabavno,

 

  1. Samo bi bedak dao 40kn jer za 50kn kod konkurencije ima puno više.
  2. App Home daje screen mirroring na Chromecat ako nema pametni TV.
  3. Normalno tržište, imaš garanciju a što SantaDomenica prodaje nemam pojma, penzići nemaju ni IPTV i imaju mob koji može samo zvati i primati pozive jer im je sve prekomlicirano (barem moji)
  4. Na četvrtom mjestu ali ako napišeš da ga podržavaš mora raditi, možda bi shvatila da ne radi tabletu koji je na trećem mjestu.
  5. Ako si starija od 35g i voliš sport bumo te pozvali a iz moje guzice ispada svašta :persevere:  jer treba struja i za ražanj a bogme i mesh wifi pokriva koliko satelita kupiš (sad pitaj kaj je to budem ti objasnio).
Razina korisnika 6
Bedž +6

1.ajd dobro pa si priznal da je @ovaj_razgovor_se_snima  bedak 😛😛😛

2. E sad me zbunjuješ- pa za Chromecast i PIŠE svugdje da je za "glupe" televizore, tj.od običnog tv-a učini SMART Tv. Ili laže cijeli internet. 🤣

3. Penzići današnji su uz to još i pošteni. I da imaju IPTV sigurno bi je pošteno i plaćali, a ne bi se bavili traženjem ilegalnih linkova za budzašto. To još nije regulirano kod nas, pitam se pitam zašto-jer u EU je, pa bi trebalo biti i kod nas. 

4. E sad, na tržištu se ne bi smjele prodavati ni prošlogodišnje jabuke kao nove, pa ih ima svugdje po trgovačkim lancima. Drugim riječima- netko im to i dozvoljava. Kao i obećanja ludom radovanja, pogotovo kad se radi o softverima- tu je moguća muljaža samo takva 😛

5. Jesam, starija sam od 35 godina, uskoro ću  moći biti i cijele dane u  tvom dvorištu i nećeš me se moći riješiti jer bum stalno imala pitanja a kaj ti je ovo, kaj je ono 😋😛😛😛

 

5. Jesam, starija sam od 35 godina, uskoro ću  moći biti i cijele dane u  tvom dvorištu i nećeš me se moći riješiti jer bum stalno imala pitanja a kaj ti je ovo, kaj je ono 😋😛😛😛

 

blago kući koju promašiš.

u svakom obliku.

 

Razina korisnika 6
Bedž +6

@ovaj_razgovor_se_snima , kaj sad ti oćeš. Nisam ti ja rekla da si bedak, već @Tromy  😛🤣

Baš mi je zabavno,

 

  1. Samo bi bedak dao 40kn jer za 50kn kod konkurencije ima puno više.
  2. :persevere:  

Ovo su tvoje riječi @ovaj_razgovor_se_snima 

"ljudi...okanite se ćorava posla.  otkažete ovih 40kn i za 78kn gledajte Netflix sa FHD bitrateom preko chromecasta. 

+35 noliferko, nemaš pravo glasa na temi...sve dok nemaš ova dva uređaja sa slike, te ne koristiš xplore tv.

ja sam za tebe BOG na ovoj temi.  vidiš onu malu ikonicu ...ona je sukus ove teme i xplore tv usluge koja se hvali chromecast funkcijom.

 

1

chromecast X2

2.

A1 chromecast

 

Razina korisnika 6
Bedž +6

Aha, misliš ovo. Zakaj bih ja trebala imati ova dva uređaja i Xplore Tv, kad imam S21 Ultru, mobitel s jednim od najboljih (ako ne i najboljim) ekranom na svijetu, i dovoljno mi je da upalim Wi-Fi i vidim sve televizore par katova gore-dolje u mojoj zgradi 🤣.

A za tv plaćam prastari prošireni b.net paket koji se ne može aktivirati već 5-6-7 godina, a koji u sebi ima objedinjena sva 3 paketa (obiteljski, filmski, sportski), pa tako od sva ta 3 paketa imam ponešto- 6 arena, sportsku tv, e-sport, cinestare, 4 MTV-a, FOX programe, dokumentarne programe, 24 kitchen, Pickbox, kanal mjeseca, dječje programe, Stingray radio stanice i sve naše radio stanice? I neću ti reći koliko plaćam. Pati, bejbe 🤣🤣🤣🤣

 

 

 

 

Zakaj bih ja trebala imati ova dva uređaja i Xplore Tv,

 

 

LOL-čina

jesi malo ograničena? 

pa istovaraš šlepere shita unutar teme , među ljude koji koriste xplore tv i chromecast, prijavljuju problem...i onda se nađeš ti, koja to NE KORISTIŠ, solit pamet i prosipat insinuacije.

i koga briga za tu nakupinu shita koju si nadrobila?

jel to tema? koga briga što ti plaćaš od usluga i koji dildo koristiš. to nije tema.  TEMA JE ONO O ČEMU NEMAŠ BLAGE VEZE I NE KORISTIŠ,ali bitno je da si uletila i da gnjojiš.

blago onima koji te zaobiđu u svakom pogledu.

Razina korisnika 6
Bedž +6

Pa ne znam tko je ovdje neupućen ili ograničen, jer originalni thread se odnosi na jednu drugu aplikaciju

 

A vi ste se nadovezli sa Xplore TV, a to nije ista app kao i A1 Tv za van 🤣. Postoje obje aplikacije u Google Playu. 🙄

Nakupina shita je vaše kokodakanje da je Chromecast GLAVNA odlika aplikacije Xplore Tv:GO. Što nije istina. Lijepo piše na njihovom webu :"Nastavite gledati svoj omiljeni program na mobitelu tamo gdje ste prekinuli na tv-u".

Pa ne piše na turskom, da jedan takav "pametnjaković" kao ti to ne bi mogao shvatiti.

 

I ja se uopće ne čudim kaj vam castanje nije mjesecima radilo, a to sam već i objasnila. Zbog vas "samo sam ja važan" korisnika, koji uopće nemaju predodžbu koliko prometa troši 4K streamanje možda se A1 i pravil kak ti kažeš "mutav" mjesecima, jer ste nekontroliranim streamanjem doveli u pitanje funkcionalnost cijele MOBILNE A1 mreže, a u tom slučaju A1 ima pravo prvenstveno misliti na stabilnost svoje mreže. Da je to najvjerojatnije tako i bilo, tome u korist govore na tisuće komentara koji se čude kao pura dreku zakaj im je internet usporil. I onda dođu ovdje pa kukaju. A na drugim forumima rijetki priznaju ovo :

"Primjetim da mi se znatno usporil internet i onda pomislim-kaj su svi doma i gledaju tv"

Odgovori