Problem s tv prijemnikom

  • 2 September 2022
  • 5 odgovora
  • 427 pregleda

  • Forum rekreativac početnik
  • 6 odgovora

Pozdrav,

 

Vec nekoliko mjeseci imam problem s premotavanjem i vracanjem sadrzaja unazad. Npr. ako film traje trenutno i premotate ga na pocetak ili pauzirate kratko. Nakon par minuta ce izbaciti(na uzivo). Premotavanje je malo veci posao...mora se stisnuti pauza, malo pricekati i tek onda ce se MOZDA moci premotati nazad. Ako ne..onda ce se sve blokirati ili ce svakih nekoliko minuta izbacivati na  "uzivo". I onda opet, ako uspijes moras vracati tamo gdje si stao. Frustrira i zivcira…

 

Bili su serviseri nekoliko puta. Zamijenili i tv prijemnik, (ali ne i kablove) nista nije pomoglo. Stalno prekida i izbacuje. Povremeno pri prvom paljenju bude zelena i isprekidana slika s logom i na tv-u pise video format nije podrzan.

Ne pomaze vracanje na tvornicke, aziriranje iskljucivanje, restiranje, peomjena uticnice...nista. Postoji li jos neko s tim problemom? Sto napraviti s modemim? Da li bi to pomoglo? Iako je sve to serviser napravio 🤷🏽‍♀️

Help!


Odgovora 5

A jooj...😱😱😱😱

Sad si me utjesio! 🤣😅

Razina korisnika 6
Bedž +6

Pa nije ideja da kada pališ/gasiš jedan uređaj da ti se gasi još nešto u stanu.

 

Osim ako ne želiš čuti jedan glasan PLOP 😛. Mi smo imali jedan takav nedavno u firmi 🤣. Kolegica uštekala još jedan ventilator u produžni kabel i kad ga je uključila izbacilo cijelu proizvodnu liniju, dvije lampe i ventilatore uz zaglušujuči PLOP. Dobro da kolegica nije dobila i Einsteinovu frizuru pritom 😛🤣

Razina korisnika 4
Bedž +3

Pa nije ideja da kada pališ/gasiš jedan uređaj da ti se gasi još nešto u stanu.

Ne kažem da je to nužno uzrok ovoga, ali moguće da nešto nije ok sa strujom ako ti se događa tako nešto.

Htjela sam malo vise razgovarati o ovome, a ne znam obrisati staru temu 😅. Ona je vec zakljucana. Kako mislis da ne zvuci dobro? Sto bi moglo biti? Struja? 😱. Moze li i to imati veze s ovim? 😱

Razina korisnika 4
Bedž +3

Ali zašto duplaš vlastitu temu?

Mislim, što god pričali općenito na forumu o ovome je samo kap u moru u odnosu na provjere koje naprave prilikom servisa. Što ti je rekao serviser kada je bio tamo?

I btw, ovo što navodiš u drugom postu o gašenju tv-a kada se upali klima ne zvuči baš dobro :D

Odgovori