Riješeno

Previse

  • 21 August 2021
  • 1 odgovor
  • 117 pregleda

Vise od 270kn placam. Skoro 300kn mjesecno. Za sta? Za to da ne mogu pogledat nijednu utrku uzivo osim Indycar,a i to tu i tamo. Ekipa vozi,a A1 reprizira prve tri utrke stalno. Za to da ne samo da nemate ni Eurosport koji nije vise ni blizu jak kao prije,nego ste iskljucili cak i SK na kojem bar nema jezicne barijere(dobro,za neke ima,al to je skroz druga prica),i na kojem prenose MotoGP i NASCAR. Ono,bar NESTA. Necu lagat,meni je MotoGP najvazniji,pa dok je bio SK bilo je jadno,al se moglo. Moglo se. Ali ovo sad nakon iskljucivanja SK,to vise nije ni ono,da kazes u banani je-ali ajde de. Niti tolko. I kaj sad? Ne pokazujete namjeru poboljsati ponudu sportskih kanala,srezali ste ono malo cega je bilo,a koje sam spomenuo,ali niste rekli-"u redu-napravili smo sportsku ponudu puno jadnijom pa cemo vam smanjit cijenu za bar 40kn mjesecno"a ne,to ne,ni slucajno. Gle,ja volim nogomet. To je cinjenica. Nogomet je zakon. Ali ako imas tri kanala nogomet,nogomet i nogomet,zar to nije dovoljno cak i za najnabrijanije. Vidim da ima Arena 7,8 i 9. Znaci uz tri kanala nogometa i jedan za MMA,K1 i slicno,ostane vam cak PET(5)kanala od kojih jedan,bolje dva,mozete mirne duse zamijeniti sa dva kanala sa AutoMoto-sportom. Vec sam ih nabrojo skoro sve,znate vi dobro koji su. Ne bi trebali povecavati broj kanala. Pa mi nije jasno,pogotovo sad kad ste dio puno veceg operatera kojem Sky,Fox,Eurosport,BT,Motorsport tv i ostali sportovi nisu nista novo ni nedostizno. Druga vazna stvar je da nemamo svi za Smart TV s ugradjenim You Tubeom,PLUS placat dodatno za normalni plus bezicni internet da ne moras stalno prestekavat internet kabel sa kompa na telku i natrag,PLUS platit pretplatu da bi mogo gledat na netu MotoGP,Superbike,WEC,GT World Challenge itd itd. Comprende ekipa? Naravno da necu na live chatu pisat "A1 Croatia je u banani",ali da bi STVARNO trebali ubacit pokoji AutoMoto kanal,bogme bi trebali. Jer kao sto sam vec reko,nema nas bas TOLIKO MALO,AutoMotosport je dozivotna strast i puno ljudi si plati na netu pa tako gledaju jer ili imaju para za to,ili nemaju ali svejedno plate jer im se neda nervirat s celavim TV izborom.Kaj drugo da napravimo kad ste maknuli sve na cem si mogo bar ono osnovno pogledat? F1 zaboravite,za nas koji to pratimo otkad znamo za sebe,1997. je bila zadnja postena sezona F1,do 2008,9 se mogla pokoja trka pogledat,ali ovo danas...to vise nije Formula 1. Ne kakva moze i treba biti. Moto Grand Prix je u ovom trenutku najpopularniji oblik automoto sporta i to s pravom. Svi pricaju o Europi. Nijedan Europski operater si ne bi dozvolio da nema bar Eurosport 1 i 2 u ponudi. Niti bi si dozvolili da korisnici ne mogu pogledat MotoGP. Nemres to nemat u ponudi i brijat si kak si u Europi. Dodje ti neko od tam i osramotis se,vec sam to napiso. Mozda su kupili B net ili cijeli VIP onak,da vide kaj ce bit,pa ak bu dobro,dobro. Ak ne,ugasice to sve skupa da ne gube pare. A MOZE bit dobro. Ali ne bez Discoverya(sva tri) i bar dva,tri kanala sa AutoMoto sadrzajem. Evo,sve Foxove osim sporta imamo. Da stavite Fox sport 1 i 2,i recimo BT Sport-pokrili ste sve. Kombinacija Sky sport 1 i 2,i BT sport-taman. Moro bi dobro razmislit sta nema kad bi ova zadnje spomenuta tri kanala bila u ponudi. Platio bi za njih na OVU cijenu dodatno BEZ razmisljanja. Tak da,dajte ljudi budite ljudi i POBOLJSAJTE ponudu. Nemojte stalno gasit kanale koji su dobri. A takvih ima vec opasno malo. Pri tome mislim na sve skupa,ne samo na sport.

Ljepi pozdrav u nadi za znakovima poboljsanja i razuma.

Zimone

P.S. Nemojte se ljutit na mene,ja to pratim otkad znam za sebe i ovo mi je PRVI put da placam satelitsku ili kabelsku,a da ne mogu pogledat uzivo cijelu sezonu bar necega. U Europi je ta grana sporta odmah poslje nogometa i ne bi smjeli to ignorirati.

icon

Najbolji odgovor od A1_Ana 22 August 2021, 09:39

Pogledaj original

Komentiranje je onemogućeno za ovu temu.

Odgovora 1

Razina korisnika 2
Bedž +1

@Zimone , hvala ti na osvrtu i kritici. Na našoj stranici su jasno navedeni programi koji dolaze uz pakete tako da ne bi smjelo biti iznenađenja u vidu aktiviranih programa. Žao mi je što nisi zadovoljan istim, no tvoj komentar smo svakako zabilježili.