Riješeno

Povrat opreme

  • 20 March 2019
  • 5 odgovora
  • 14947 pregleda

Pozdrav,

poslat ću za koji dan raskid ugovora no kako odlazim iz hr, opremu bi vratio odmah jer kasnije neću biti dostupan. Gdje i kako mogu osobno vratiti opremu (modem i STB)?
icon

Najbolji odgovor od Remko1 20 March 2019, 10:06

Pogledaj original

Odgovora 5

Razina korisnika 4
Bedž +4
Iz jedne od nedavnih ovakvih tema: (@gogsy1975 napisao)
"Uređaje s pripadajućim strujnim adapterima zapakiraj u kartonsku ambalažu prikladnu za transport. Zapakirane uređaje potrebno je odnijeti u najbliži poštanski ured, poštanskom službeniku napomenuti da trošak poštarine snosi primatelj pošiljke te ih treba poslati na sljedeću adresu: MMM Agramservis d.o.o., Kanalski put 1, 10000 Zagreb, "Povrat A1 opreme". Sačuvaj potvrdu o vraćenoj opremi."

Dakle, preporučeno s povratnicom."
Zahvali njemu😉
Razina korisnika 4
Bedž +4
A osobno se može isto, citiram @damir111
"Meni je bilo jednostavnije odnesti u A1 centar nego da zapakiravam i te gluposti
Malo će se buniti, ti malo podigneš glas i sve se odmah riješi"
A osobno se može isto, citiram @damir111
"Meni je bilo jednostavnije odnesti u A1 centar nego da zapakiravam i te gluposti
Malo će se buniti, ti malo podigneš glas i sve se odmah riješi"


Tako će i biti, spakiram i napišem sve detalje na kutiju i odnesem u centar ps: bez dizanja glasa.
Razina korisnika 4
Bedž +3
@josipb Zapakirane uređaje je potrebno odnijeti u najbliži poštanski ured, poštanskom službeniku napomenuti da trošak poštarine snosi primatelj pošiljke i da se paket šalje na adresu:
MMM Agramservis d.o.o., Kanalski put 1, 10000 Zagreb s napomenom „Povrat A1 opreme“.
Potvrdu o povratu fiksne opreme možeš poslati na e-mail sluzba.za.korisnike@A1.hr.
Razina korisnika 4
Bedž +4
@josipb Zapakirane uređaje je potrebno odnijeti u najbliži poštanski ured, poštanskom službeniku napomenuti da trošak poštarine snosi primatelj pošiljke i da se paket šalje na adresu:
MMM Agramservis d.o.o., Kanalski put 1, 10000 Zagreb s napomenom „Povrat A1 opreme“.
Potvrdu o povratu fiksne opreme možeš poslati na e-mail sluzba.za.korisnike@A1.hr.

Ahm upravo isto sam i ja napisao😂

Odgovori