Riješeno

popis programa

  • 20 July 2021
  • 4 odgovora
  • 526 pregleda

Pozdrav..

Kako pri prebacivanju kanala vidjeti samo programe koji su u mom paketu, znači ako imam obiteljski paket i trenutno sam na areni 1 i pritisnem ch + da odmah ide na arenu 3 a ne da mi prikazuje kanale koje nemam, u ovom slučaju arenu 2..

Hvala

icon

Najbolji odgovor od Pero357 20 July 2021, 19:41

Pogledaj original

Odgovora 4

Razina korisnika 4
Bedž +3

Ovo da prebaci programe na koje nisi pretplaćen je bilo na starom sučelju, na novom nije takav slučaj nego prikazuje sve.

Ako ti smeta jedino što možeš je ići raditi popis omiljenih programa - na početnom zaslonu dok je još ona sužena slika na sredini ima stavka liste programa na desnom dijelu, tamo se može napraviti novi popis programa (na kojem se mogu izostaviti svi koji nisu kupljeni).

žalosno je da je staro sučelje bolje od novog sučelja.

ne znam kome je palo na pamet recimo maknuti one male sličice najave što slijedi iduće na programu prilikom prebačaja kanala.

apsolutno..

a služba za korisnike se ponaša kao da ih pitam da izmisle novi newtonov zakon..

izvolite 100+ kanala prebacivat sami u neke grupe, favorite ovoono..

pa nešto najosnovnije je da vidim ono što je u mom paketu, što će mi zacrnjeni programi pri okretanju programa?!!!??

Razina korisnika 5

apsolutno..

a služba za korisnike se ponaša kao da ih pitam da izmisle novi newtonov zakon..

izvolite 100+ kanala prebacivat sami u neke grupe, favorite ovoono..

pa nešto najosnovnije je da vidim ono što je u mom paketu, što će mi zacrnjeni programi pri okretanju programa?!!!??

Doista je vrlo jednostavno odabrati favorit programe, uz to nazoveš listu kako god želiš i dodaš u listu samo kanale koje imaš aktivne. Kasnije pritiskom na zelenu tipku na daljinskom otvaraš samo svoj listu ili pak na glavnom izborniku pomicanjem lijevo ili desno odabereš recimo sve programe, radio ili tv+radio ili što god već….

Odgovori