Riješeno

Pogledaj od početka opcija

  • 11 December 2022
  • 3 odgovora
  • 176 pregleda

  • Aktivni forumaš početnik
  • 9 odgovora

Dakle, stalno je koristim ali jaš nikad, nikad nisam uspjela nešto pogledati od početka. Vječito počinje ili sto vremena ispred ili sto vremena iza početka sadržaja koji želim gledati. I onda premotavanja 😫
Zar stvarno nije moguće izvesti kontinuiranu reprodukciju bez brakeova, poput recimo EON TVa. 
Ok, znam da je za neke eventualne pomake od vremena emitiranja odgovorna tv kuća ali 🙄

icon

Najbolji odgovor od Gorlock 14 December 2022, 18:24

Pogledaj original

Odgovora 3

Razina korisnika 4
Bedž +3

“Ok, znam da je za neke eventualne pomake od vremena emitiranja odgovorna tv kuća”  - točno to.

Jasno mi je, ali veći problem je što da dođem do početka moram odabrati prethodni sadržaj i motati ga do kraja da dođem do početka željenog sadržaja, ako me razumiješ. Nije moguće samo premotavati naprijed ili nazad. 

Razina korisnika 5

Nije isto na svim TV programima, primjerice na RTL-u je to što navodite gotovo uvijek tako… 

Ali na HBO kanalima toga nema, točno pokreće od početka odabranog sadržaja uz maximalno 30 do 60 sekundi nekog sadržaja, što je sasvim ok. 

Tako da ovisi o kojem TV kanalu se radi, nije do pružatelja usluga. 

Konkretne pomoći nema, već daljinski i premotavaj ili ne gledati takve tv kanale.

Odgovori