Planet sport programi

  • 27 November 2018
  • 5 odgovora
  • 714 pregleda

Ovo pišem kao razočarani pretplatnik,nije mi jasno kako prošireni sportski paket ne pokriva i tih par programa Planet sporta...
Jasno mi je da netko tko ima osnovni paket i želi gledat ligu prvaka ili sport klubove treba platiti prošireni sportski paket,ali kako mogu pretplatnike s proširenim sportskim paketom sad dovodit u situaciju da prošireni paket moraju opet nadoplačivat s sportskim programom...
Ma možda bi to i bilo normalno da ce ti programi imat 24h emitiranje i prijenos sporta,nego prenose samo ligu prvaka,bar s tim su mogli nagraditi svoje pretplatnike...

Hvala!

Odgovora 5

Razina korisnika 7
Bedž +3
Programi u Planet sport paketu sadrže i neke programe iz sportskog paketu. Glupo ali je tako. Ugasi sportski za 25 kuna i upali Planet sport za 45 uz Ugovornu obvezu na 24 mjeseca.
Da li u Planet sport paketu imam i Sport klubove,jer trenutno u proširenom imam sve Sport klubove,koji ipak prenose nešto sporta (bar Sk1,Sk2,Sk3,dok ovi ostali nešto vikendom),mislim da bi bilo jednostavnije da su uključili to u prošireni paket,ali to su samo moje želje i snovi.
Hvala na odgovoru,i nadam se da i netko iz A1 televizije gleda komentare pretplatnika i da će poslušati dobre ideje,jer njima je to kap vode u mogučnostima za dodatnu zaradu...
Razina korisnika 7
Bedž +3
Malo si krivo formulirao pitanje. Sportklubovi su u proširenom paketu, sportski paket je nešto drugo. Znači, da bi imao sportklubove i Ligu prvaka moraš imati prošireni paket zbog sportklubova i planet sport paket.

Prošireni sportski paket ne postoji, postoji samo sportski paket a sadrži programe Sportskool, Extreme Sports, Nautical Channel, SK Golf, Body in Balance, Lov i ribolov i Auto Motor und Sport
Mislim da si me razumija šta mislim,od jednostavne stvari su napravili pi....riju.,trebali su staviti sve pod jedno...a ne da je prošireni paket jedna stvar,sportski paket druga,planet sport paket treća...sve pod jedno ime i nek se zove "kupus" paket,ali da su sportski programi u njemu i znaš kad uzimaš "kupus" paket da ćeš imati sve sportske programe koji su ponuđeni na A1 televiziji.
Jer ja kad sam uključio B net televiziju u stan sam isključivo uzeo prošireni zbog sporta,i nitko mi onda nije rekao to vam je samo određeni sportski paket isključivo s SK programima...malo frustrira,ali razumim ja da je to sve posao i ma koliko ja ovdje pisao ništa se neće promjeniti.

Hvala ti na objašnjenju i utrošenom vremenu!
Razina korisnika 7
Bedž +3
Sve jasno. Planet sport je od ove sezone, možda ga implementiraju u nekoj bližoj budućnosti. Pogotovo jer je kupus da u planet sport paketu ima nekoliko programa za odrasle koji su dio Paketa za odrasle a samo zato da bi opravdali cijenu jer Planet sport programi nisu 24/7.

Nadajamo se. 😉

Odgovori