Riješeno

Planet sport

  • 1 July 2018
  • 7 odgovora
  • 18936 pregleda

Razina korisnika 3
Je li počelo emitiranje ovog paketa koje je najavljeno za 01.07.2018. , na kojim kanalima itd..?
icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 2 July 2018, 04:48

Pogledaj original

Odgovora 7

Razina korisnika 7
Bedž +3
Počeo je od jučer Planet sport 1 HD. Pretraži ponovo automatski ili VIPovu frekvenciju 11.554 vertikalno.
Razina korisnika 3
Hvala na informaciji, pronašao ga međutim zaključan je...
Razina korisnika 7
Bedž +3
U sklopu je "PlanetSport" paketa kojeg trebaš aktivirati. Do 1.10. je besplatan, a dalje ga deaktiviraš ukoliko ne planiraš plaćati. Tako mi je rečeno za kabel, vjerujem i da vrijedi i za sat. pristup.
Razina korisnika 3
Ma meni je rečeno da treba potpisati ugovornu obvezu i onda je besplatno do 01.10. Inače ništa od otvaranja...
Razina korisnika 7
Bedž +3
To je i ovdje u temi rečeno ali krivo, moderatorica se ispravila nakon što sam ja odreagirao.

Pogledaj posljednjih par upisa:
Link
Jučer sam nazvao Vip, danas ujutro aktiviran program Planet Sport 1--mislim da će biti ok kad krene Liga, za sada arhivske utakmice i dokumentarci..
Razina korisnika 4
Ponadao sam se da će ovi novi planet sport programi prenositi još nešto osim lige prvaka,ali ništa od toga.PlanetSport 1 i 2 programi će biti emitirani neprestano, dok će PlanetSport 3, 4 i 5 programi biti aktivni utorkom i srijedom na dan odigravanja utakmica.Svi smo očekivali nešto više od tih programa barem da približno budu kao arene sport ali ništa od toga.Nema nikakve nogometne lige na njima kao na arenama sport.Ne isplati se prelazit sa max tva na vip samo radi lige prvaka jer Arene sport programi prenose:
Formula 1,
Nogomet
Belgija Jupiler Pro Liga
Crna Gora 1. CFL
Češka Prva nogometna liga Češke
Hrvatska Maxtv Prva Liga
Hrvatska Kup Hrvatske u nogometu
Engleska Liga kup
Evropska unija UEFA Evropska liga
Evropska unija UEFA Superkup
Francuska Ligue 1
Francuska Coupe de France
Francuska Coupe de la Ligue
Njemačka DFB Pokal
Grčka Superliga Grčke
Grčka Kup Grčke u nogometu
Italija Serie A
Portugal Taça de Portugal
Poljska Kup Poljske u nogometu
Srbija Superliga Srbije
Srbija Kup Srbije u nogometu
Španija Kup kralja
Švicarska Kup Švicarske u nogometu
Argentina Primera División
Brazil Série A
Brazil Copa do Brasil
Brazil Campeonato Paulista
Australija A-League
Prijateljske utakmice,Internacionalni kup,Utakmice reprezentacija,U21 Utakmice itd.
Košarka
Evropska unija ABA liga
Evropska unija FIBA Liga prvaka
Srbija Košarkaška liga Srbije
Hrvatska A-1 Liga
Španija Liga ACB
Sjedinjene Američke Države NCAA
Rukomet
Evropska unija SEHA liga
Evropska unija EHF Liga prvaka
Evropska unija EHF Liga prvaka (žene)
Njemačka Handball-Bundesliga
Hokej na ledu
Sjedinjene Američke DržaveKanada NHL
Evropska unija CHL
Ujedinjene nacije IIHF Svjetsko prvenstvo
Ragbi
Evropska unija Pro12
Bejzbol
Sjedinjene Američke DržaveKanada MLB

Arena sport ima 6 kom i prenose sadržaje od 0 do 24h dok će ovi planet sport radit 2 stalno a ostala 3 ponekad,Ne prenose zasada ništa osim lige prvaka.Mnogi će reći pa imaš dosta toga na sportklubovima,istina da ima.Max tv igh ima 6 kom i također na sportklubovima ima puno toga dobrog meni najbolje engleska i španjolska nogometna liga,ali bez arfena sport to nije to jer kada se igra kup el clasico real-barca to sportklub ne prenosi pa zato mi trebaju arena sport programi.Ukratko plantesport programi su pushiona,cisto sra..... uzimanje novaca ljudima 45 kn mjesecno samo za ligu prvaka,pa pogledajte samo sta sve arene prenose,sve sportove od rukometa do kosarke,kakve planete sport.......

Odgovori