Riješeno

Philips PUS8506 i upravljanje A1 prijemnikom preko TV daljinskog

  • 28 October 2022
  • 1 odgovor
  • 529 pregleda

  • Novi forumaš
  • 0 odgovora

Pozdrav. Nedavno sam kupio novi Philips TV (xxPUS8506) i želio bih TV kanalima A1 prijemnika (KSTB 4020, v22.3.9) upravljati preko daljinskog od TV-a.

 

Kada sam imao Samsung TV (xxTU8072 i xxRU7452), odmah po dodavanju novog HDMI izvora me TV proveo kroz par kratkih koraka instalacija, odabira operatera i sinkronizacije daljinskog od TV-a sa A1 prijemenikom.

 

Kada sam dodao novi HDMI izvor na Philips TV-u, ništa slično nije bilo i posljedično, moram daljinskim od TV-a upravljati streaming servisima, gledanjem sadržaja sa USB-a i sl., a za gledanje A1 TV kanala moram upravljati daljinskim od A1.

 

Ima li netko Philips 8 seriju i radi li mu ovo što sam gore naveo?

 

Jedno od ovog dvoje će napustiti kuću: Philips ili A1.

 

Unaprijed zahvaljujem.

 

Par napomena:

  • Easy link (HDMI CEC) na TV-u mi je upaljen 
  • Na mom A1 prijemniku prije nije bio registriran moj Samsung TV (ne znam da li je možda uređaj iz povrata pa je sinkroniziran na neki drugi TV)
  • Prošao sam upute za sinkronizaciju A1 daljinskog, ali ja želim obrnutu situaciju: upravljati A1 kanalima daljinskim od TV-a, a ne upravljati TV-om daljinskim od A1
  • U A1 izborniku pod Audio i video sam upalio i ugasio HDMI CEC opciju - ništa se nije promijenilo.
icon

Najbolji odgovor od A1_Karlo 12 November 2022, 09:20

Pogledaj original

Odgovora 1

Razina korisnika 2
Bedž +2

Pozdrav, podržavamo obrnuto - upravljanje TV-om sa našim daljinskim upravljačem. Upute možeš pronaći OVDJE. Funkcije tvojeg uređaja nažalost nisu u domeni A1.

Odgovori