Riješeno

Ovo je stvarno previse.

  • 7 June 2021
  • 2 odgovora
  • 220 pregleda

Jucer u 12h sam,nemajuci sta raditi posto sam osto(doktorima je bilo tesko reci jednu recenicu da mi spase nogu)bez desne noge iznad koljena,morao lec u faken krevet po faken DANU! Cijeli zivot mi je nesto sto me najvise bedira spavanje po danu. Zasto? Pa zato jer umjesto da pogledam utrku uzivo i da mi to uljepsa cijeli dan i da sam bar jednom tjedno nesto blizu tom da sam nakratko sretan,umjesto tog sam moro lec da prebijem nesto vremena jer ne mogu BAR UTRKU pogledat. Ako mogu zadrzat A1 internet,a telku prebacit na nekog operatera koji ne da ima kanal/e na kojima mozes pogledat utrke kojih ima puno,nego kod nekog ko ima SportKlub pa da bar MotoGP mogu pogledat. Meni to puno znaci. JAKO puno. Moj motor stoji ispravan u garazi,a ja se ne mogu vozit dok ne kupim postenu protezu s kojom mogu vozit umjesto ove koju sam-ovo nema nigdje osim kod nas- dobio AMBULANTNO. Ono,moro sam naucit hodat u 5 i pol dolazaka u Bozidarevicevu. I nogom u dupe. Ono-"ma super hodas aj bok". Inace zbog takve amputacije provedes mjesec ili vise dana u navedenoj ortopedskoj klinici. Ali ne,imali su izgovor,korona covjece. Pa sam svaki drugi dan moro tam skup sa kolicima dolazit. Zato mi PUNO znaci ako si mogu pogledat utrku. Nemojte mi odgovore slat. Ako mi mozete ostavit samo internet nazovite me,broj imate. Ako se mogu doplatit sportski kanali koji nisu 95% nogomet nego ima i motorsporta uzivo,nazovite me odma uzimam. S druge strane ko mi garantira da T com nece maknut SK za mjesec dana ak se prebacim. NEMRES SE NAZIVAT KABELSKOM TELKOM A DA LJUDI NE MOGU POGLEDAT MotoGP,WEC,Superbike,GT Svjetsko itd. Bar tih par prvenstava tak da nedjeljom mi koji gledamo utrke ne moramo imat tihu misu. U kojoj Europskoj zemlji ti NE MOZES NI PLATIT OPERATERU SPORTSKE KANALE SA AUTOMOTOSPORTOM UZIVO? U Kojoj? Uskoro ce 24h SPA,pa 24h Le Mansa. Pa Superbike i MotoGP. 105eto izdanje najveceg sportskog eventa uzivo pred publikom NA SVIJETU(Indy500) je bilo prosli vikend,al ne mozemo to pogledat. Pa nemamo svi para za smart TV pa jos placat posebno da si prek neta na telki pogledam utrku. Znaci moram platit jos i bezicni net jer za kompjuter mi treba normalni internet,a smart TV isto moras na net prikljucit da bi platio videopass pa gledo recimo Superbike ili Formulu Indy. Nema se para za to. Zato operateri imaju sportske kanale koji prenose vecinu toga. Pa zadnje dvije MotoGP utrke i ostatak sezone se u vise zemalja od ove godine prenose na free to air telki. Ali ne i kod nas. Javite mi ak moze samo net ili ak mozete ukljucit bar Fox sport 1. Imamo sve Foxove osim sporta!? Koji vrag ljudi? 

Hvala na razumijevanju.

V.Z.

icon

Najbolji odgovor od A1_Magdalena 7 June 2021, 22:15

Pogledaj original

Odgovora 2

Razina korisnika 4
Bedž +1

Opet?

Razina korisnika 1
Bedž +1

@Zimone žao mi je radi nedaće koja te snašla. Kako bismo mogli provjeriti ponudu za tebe, potrebno je da nam OVDJE dostaviš svoje podatke. 

Odgovori