Opcija za snimalicu i gledanje unazad

  • 9 June 2022
  • 4 odgovora
  • 1092 pregleda

Jedna od korisnijih opcija bilo bi da desetak sekundi prije kraja gledanja sadržaja koji gledamo unatrag sustav pita želimo li nastaviti gledati idući snimljeni sadržaj? Ukoliko nema odgovora ili je odgovor ne, program se kao i do sada prebacuje na live tv no ukoliko želimo nastaviti, na ovaj način bi se pojednostavnilo gledanje. S obzirom da često gledamo crtiće za djecu, i često bude par epizoda crtića zaredom, na ovaj način ne bismo trebalo ponovo ulaziti u gledanje unatrag i birati sadržaj, samo bi pritiskom na jednu tipku potvrde nastavili gledati snimljeni sadržaj.

 

 


Odgovora 4

Razina korisnika 4
Bedž +3

Koji digitalni prijemnik koristiš? Ovaj novi kaon 4020 koji postavljaju za optiku i uslugu preko koaksijalnog kabla se tako i ponaša

Ajoj. Imam KAONMEDIA-VM-1200 . Ima li mogućnosti da se traži zamjena? Imam uslugu preko kabelske (koaksijalni kabel).

Hvala puno

Razina korisnika 4
Bedž +3

A malo je zeznuto, koliko sam shvatio to stavljaju samo na ovim trenutno aktualnim ponudama, gdje ekipa ima samo 3 paketa koji se zovu filmski, sportski i obiteljski. Ako si na nekoj od onih starijih ponuda gdje tv pakete zovu prošireni kak sve ne ti ne postavljaju taj model prijemnika (nešto sa drugim pozadinskim sustavima).

Dakle ako si na staroj ponudi ideš na neko produljenje ugovora i promjenu na tu novu ponudu, usput napomeneš da želiš to novo sučelje.

Ako si već na toj novoj ponudi (paketi ti se zovu filmski, obiteljski i sportski) ti je možda najbolje napisati mailom molbu. To isto trebaju preko nekih aktivacija rješavati, ako ti tehnička podrška šalje servis ti serviser ne mijenja to odmah tamo jer je nešto drugačije oko pozadinske aktivacije navodno.

Sretno.

Hvala, Jesam već od prošle godine na toj novoj tarifi gdje imaju samo tri paketa. Probam pa APP. 

Odgovori