Riješeno

Oce li to vise?

  • 29 May 2021
  • 3 odgovora
  • 128 pregleda

  • DAZN
  • BT Sport
  • Canal+                                 ServusTV/DAZN
  •  Sky Sport
  •  Spiler TV
  • Eurosport
  • Sport TV

Ovo su kanali na kojima ovaj vikend(Mugello) i sljedeci vikend(Barcelona-Catalunya) UZIVO prenose Moto GP. Cak i u faken MADJARSKOJ mozes ko covjek pred telkom pogledat utrku(tri utrke). Ja pred konpjuterom nemam fotelju,ne znam za vas,a VideoPass ne mogu ugurat niti u svoj niti u kucni budzet. Sad vi meni recite da ne mozete sredit BT Sport ili Canal+. Bar jedan od ta dva. I onda 5 kanala koji prenose nesto tipa Azerbajdzanska liga i to,mozete oplemenit sa jednim od gore navedenih koji prenosi najpopularniji oblik motorsporta opcenito. I da,je,Moto GP je trenutacno popularniji od F1. Kako u Europi tako i u svijetu. Kao sto sam rekao voljan sam doplatiti za samo jedan kanal koji prenosi GP. Nemojte mi sad samo slat ponude za otkantavanje bez placanja odstete nego ucinite nesto. Pa povezali ste se sa jakim igracima. Budite i vi takvi.

Hvala

V.Z.

icon

Najbolji odgovor od A1_Anchi 31 May 2021, 12:31

Pogledaj original

Odgovora 3

Razina korisnika 4
Bedž +1

Ma, ništa od toga. Valjda znaš, a već ti je rečeno, da je sve to regulirano zakupljenim pravima prijenosa za određenu državu. Prava na MotoGP na području RH ima SportKlub, što znači da u TV paketu ne smije biti drugog kanala koji ima prijenos. A ako ga slučajno ima, za vrijeme prijenosa mora biti “zamračen”. Kako rekoh, ništa od toga.

Razina korisnika 7
Bedž +4

Neće! Već si i prije otvorio3-4 iste teme i dobio si odgovore. Zovi svaki dan SZK možda ti to pomogne…… Bezveze zagušuješ forum piši u temama koje si već otvorio!

Bedž +3

@Zimone pozdrav, prava za prikazivanje Formule 1 su u vlasništvu Sport Kluba kao što ti je @Ord naveo te Formulu 1 ne možemo prenositi. 

Odgovori