Novi TV programi u A1!

  • 21 July 2021
  • 18 odgovora
  • 1610 pregleda

Razina korisnika 2
Bedž +2

Od 22.07.2021. na A1 TV možeš gledati nove programe BBC Earth, Toxic Rap, Balkan Trip, Arena Esport i BNT4*.

Provjeri koji su novi kanali i na kojim rednim brojevima dodani u tvoj TV paket ovdje 

Zbog ove se promjene mijenjaju i pozicije kanala pa smo za tebe pripremili kratke upute koje može pronaći niže.

Od 22.07.2021. ponudi više neće biti Planet Earth, te SD verzije programa HTV 1,2,3 i 4, RTL, RTL 2, RTL KOCKICA, NOVA TV, DOMA TV*.

* dostupnost pojedinog programa ovisi o tome koji TV paket imaš uključen

 

Kako mogu pronaći nove programe i kako podesiti favorit listu?

TV preko optike i preko parice

  1. Staviti digitalni prijamnik na HTV1 (broj 1), zatim ga staviti u stanje mirovanja (ugasiti) na 30-ak sekundi i nakon toga ponovo upaliti.
  2. Druga opcija je strujni reset prijamnika (isključiti uređaj iz struje na nekoliko minuta) i zatim ga ponovo uključiti u struju kako bi se digitalni prijamnik ažurirao sa svim promjenama
  3. Zadnja opcija je povratak na tvorničke postavke

 

Napomena: za korisnike novih A1 digitalnih prijamnika koji TV uslugu koriste na novoj platformi, dovoljno je pritisnuti tipku „HOME“ na daljinskom upravljaču nakon čega će se otvorit početni meni i digitalni prijamnik će u tom trenutku povući sve potrebne informacije i promjene te će ažurirati programsku listu.

 

Kabelska TV

  1. Staviti digitalni prijamnik na HTV1 (broj 1), zatim ga staviti u stanje mirovanja (ugasiti) na 30-ak sekundi i nakon toga ponovo upaliti.
  2. Druga opcija je ponovno pretraživanje programa – upute potražiti prema tipu prijamnika na https://www.a1.hr/podrska/tehnicka-podrska/tv
  3. Zadnja opcija je povratak na tvorničke postavke

 

Napomena: za korisnike novih A1 digitalnih prijamnika koji TV uslugu koriste na novoj platformi, dovoljno je pritisnuti tipku „HOME“ na daljinskom upravljaču nakon čega će se otvorit početni meni i digitalni prijamnik će u tom trenutku povući sve potrebne informacije i promjene te će ažurirati programsku listu.

 

CAM

Potrebno je napraviti ponovno pretraživanje programa

 

Satelitska TV

  1. Staviti digitalni prijamnik na HTV1 (broj 1), zatim ga staviti u stanje mirovanja (ugasiti) na 30-ak minuta i nakon toga ponovo upaliti.
  2. Druga opcija je ponovno pretraživanje programa – upute potražiti prema tipu prijamnika na https://www.a1.hr/podrska/tehnicka-podrska/tv
  3. Zadnja opcija je povratak na tvorničke postavke

 

Favorit liste

Zbog promjene SD verzije u HD verziju kod nacionalnih kanala (HTV1, HTV2, HTV3, HTV4, RTL, RTL2, RTL Kockica, Nova TV i Doma TV) biti će potrebno ponovo postaviti svoju listu omiljenih kanala pritiskom na plavu tipku na daljinskom upravljaču, zatim odabirom „Svi programi“ pod Listom programa.

Nakon toga ćete imati na pozicijama od 1-9 HD verzije nacionalnih programa i moći ćete iste dodati na svoju listu omiljenih kanala. Detaljnije upute možete pronači prema tipu prijamnika na https://www.a1.hr/podrska/tehnicka-podrska/tv.

 

Napomena: Povratak na tvorničke postavke ili strujni reset ne pomaže kod ažuriranja omiljene liste programa (uvijek se povlači ona lista kako je postavljena od strane korisnika).


Odgovora 18

stavljate nelokalizirane kanale, a mičete HD lokalizirane na hrvatski. spominjali ste i Agro tv, ali nije se pojavio

Razina korisnika 2
Bedž +3


@A1 korisnik  pozdrav. Žao mi je što ti ponuda naših novih kanala ne odgovora 😞 Agro tv nismo imali u najavi. Kako konstantno radimo na poboljšanju usluga i uvođenju novih Tv sadržaja možda i on postane dio naše ponude.


@A1 korisnik  pozdrav. Žao mi je što ti ponuda naših novih kanala ne odgovora 😞 Agro tv nismo imali u najavi. Kako konstantno radimo na poboljšanju usluga i uvođenju novih Tv sadržaja možda i on postane dio naše ponude.

odgovor od A1_Anchi

@A1 korisnik pozdrav, uveli smo Bang U SD, Pure Babes HD, Reality Kings SD, BABES TV HD, NICKTOONS ,GAMEBAR, PICKBOX, RTL ADRIA, OUTDOOR SPORTS CHANNEL, TOONKIDS, Rick International, Toxic Folk, Toxic TV, Balkan Trip, Agro Tv, Toxic Rap, ARENA SPORT 1-10 SD/HD, ARENA FIGHT i Arena Esport. 

Razina korisnika 6
Bedž +3

Samo jedan ispravak na satelitskoj nije dosao bugarski BNT4, Balkan Trip

Novi kanali su: BBC Earth, Arena Esport, RTL Crime, RTL Passion 

BBC Earth ima hr. titlove i to je sigurno jedan od najboljih dokumentarnih kanala

Od 22.07.2021. na A1 TV možeš gledati nove programe BBC Earth, Toxic Rap, Balkan Trip, Arena Esport i BNT4*.

Provjeri koji su novi kanali i na kojim rednim brojevima dodani u tvoj TV paket ovdje 

Zbog ove se promjene mijenjaju i pozicije kanala pa smo za tebe pripremili kratke upute koje može pronaći niže.

Od 22.07.2021. ponudi više neće biti Planet Earth, te SD verzije programa HTV 1,2,3 i 4, RTL, RTL 2, RTL KOCKICA, NOVA TV, DOMA TV*.

* dostupnost pojedinog programa ovisi o tome koji TV paket imaš uključen

 

Kako mogu pronaći nove programe i kako podesiti favorit listu?

TV preko optike i preko parice

  1. Staviti digitalni prijamnik na HTV1 (broj 1), zatim ga staviti u stanje mirovanja (ugasiti) na 30-ak sekundi i nakon toga ponovo upaliti.
  2. Druga opcija je strujni reset prijamnika (isključiti uređaj iz struje na nekoliko minuta) i zatim ga ponovo uključiti u struju kako bi se digitalni prijamnik ažurirao sa svim promjenama
  3. Zadnja opcija je povratak na tvorničke postavke

 

Napomena: za korisnike novih A1 digitalnih prijamnika koji TV uslugu koriste na novoj platformi, dovoljno je pritisnuti tipku „HOME“ na daljinskom upravljaču nakon čega će se otvorit početni meni i digitalni prijamnik će u tom trenutku povući sve potrebne informacije i promjene te će ažurirati programsku listu.

 

Kabelska TV

  1. Staviti digitalni prijamnik na HTV1 (broj 1), zatim ga staviti u stanje mirovanja (ugasiti) na 30-ak sekundi i nakon toga ponovo upaliti.
  2. Druga opcija je ponovno pretraživanje programa – upute potražiti prema tipu prijamnika na https://www.a1.hr/podrska/tehnicka-podrska/tv
  3. Zadnja opcija je povratak na tvorničke postavke

 

Napomena: za korisnike novih A1 digitalnih prijamnika koji TV uslugu koriste na novoj platformi, dovoljno je pritisnuti tipku „HOME“ na daljinskom upravljaču nakon čega će se otvorit početni meni i digitalni prijamnik će u tom trenutku povući sve potrebne informacije i promjene te će ažurirati programsku listu.

 

CAM

Potrebno je napraviti ponovno pretraživanje programa

 

Satelitska TV

  1. Staviti digitalni prijamnik na HTV1 (broj 1), zatim ga staviti u stanje mirovanja (ugasiti) na 30-ak minuta i nakon toga ponovo upaliti.
  2. Druga opcija je ponovno pretraživanje programa – upute potražiti prema tipu prijamnika na https://www.a1.hr/podrska/tehnicka-podrska/tv
  3. Zadnja opcija je povratak na tvorničke postavke

 

Favorit liste

Zbog promjene SD verzije u HD verziju kod nacionalnih kanala (HTV1, HTV2, HTV3, HTV4, RTL, RTL2, RTL Kockica, Nova TV i Doma TV) biti će potrebno ponovo postaviti svoju listu omiljenih kanala pritiskom na plavu tipku na daljinskom upravljaču, zatim odabirom „Svi programi“ pod Listom programa.

Nakon toga ćete imati na pozicijama od 1-9 HD verzije nacionalnih programa i moći ćete iste dodati na svoju listu omiljenih kanala. Detaljnije upute možete pronači prema tipu prijamnika na https://www.a1.hr/podrska/tehnicka-podrska/tv.

 

Napomena: Povratak na tvorničke postavke ili strujni reset ne pomaže kod ažuriranja omiljene liste programa (uvijek se povlači ona lista kako je postavljena od strane korisnika).

Znači li ovo da su na satelitsku TV došli nacionalni HD programi ili?

Razina korisnika 3
Bedž +3

@Ivan1950 ta se promjena odnosila na TV uslugu putem fiksne infrastrukture. Listu programa na satelitskoj TV možeš pronaći ovdje

Maknuli ste Planet Earth i stavili BBBC Earth kojeg ja sad nemogu gledat jer bih morao produljit ugovor sa novim tv  paketima.Imam prosireni ali NE jer sam na starom programskom paketu.Rekli ste mi da predjem na taj novi gdje su 3 paketa( filmski,sportski i obiteljski).Gospodo ako predjem na to onda ce mi racun biti puno veci od sadasnjeg pa vam mogu samo rec SRAMOTA!

Razina korisnika 2
Bedž +2

ja sam odjavio a1sat tv jer su mi ukinuli n1 tv kojega redoviti pratim.

sada imam total tv i zadovoljan sam

osim sto imam n1 tv u osnovnom paketu  dodatna mi je mogučnost sto mogu snimat sve programe i naknadno igledat propuštene emisije što recimo na a1 sat tv-u nisam mogao

Razina korisnika 2
Bedž +3

@pero1985 žao mi je što je ukidanje N1 bio okidač za raskid ugovora 😕 Što se tiče interaktivnih usluga, dostupnost po pojedinom programu i programskom sadržaju isključivo ovisi o dogovoru između operatera i TV kuće. Nadamo se da će funkcionalnost biti dostupna na svim programima. 

Razina korisnika 2
Bedž +2

a kakoje moguče da recimo a1 neda snimat programe dok u drugih operatera ti isti programi se mogu snimat … A1 ne želi platiti dodatne mogučnosti koji drugi operateri plate pa imaju mogučnost to nije do dogovora vec samo do poslovnih odluka

Imam pretplatu netom prije nego se pojavio Mozaik. 

Zasto smo zakinuti za kanale Arena eSport i GameHub? 

Razina korisnika 2
Bedž +3

@BlackDwarf  pozdrav, popis programa  za prijašnje pakete možeš provjeriti na dnu linka: https://bit.ly/3Bk1sob. U prijašnjim paketima programi su bili drugačije raspoređeni i bilo je puno više dodatnih paketa. 

Pozdrav svima u A1. Uveli ste novi kanal Bloomberg Adria i odličan je. Hoćete li uskoro uvoditi neke nove kanale ili je to trenutno za sad to? Ćao.

Razina korisnika 1

Agro tv su najavljivali, a nikad nije došao. Vidim da se i miču HD verzije kanala:-(

Pozdrav svima u A1. Kada će te uvesti novi bosanskohercegovački kanal RTV HB (Radiotelevizija Herceg-Bosne) iz Mostara? Kanal je odličan i treba li bismo ga imati u osnovnom obiteljskom paketu. Ćao.

Razina korisnika 1

Nek ga stave umjesto jednog od dva kanala na kojima je duže vremena samo crna slika!

S obzirom da je ugašen O kanal, informativna je televizijska postaja u sastavu najstarijeg bosanskohercegovačkog dnevnog lista Oslobođenje. Zašto se recimo ne stavi OBN ? Zamjena BBC Earth sa Planet Earth je dobra zamjena mada bih bio mnogo sretan da imam obadva programa.  I preporuka bi bila History 2. Zašto na nekim programima je prijevod tako loš? Blijeda slova koja starije osobe teško vide. Koliko sam shvatio za slovenske i talijanske programe oni su FTA ili slobodni koji se mogu gledati sa običnom antenom. Sadržajno nezanimljivi programi bugarski, mađarski, slovenski, njemački i talijanski. Barem meni. 

Razina korisnika 2
Bedž +2

Zato sto je to A1

 

Sve dobre kanale su ukinuli

Pičevši od N1 i Spirt klub pa sve ostale

Ja sam ugasio a1 sat tv i to bez penalizacije radi neispoštivanja ugovora ukidanjem  N1 i nebi više nikad A1 tv uzeo…

Sada sam još uvijek na Total tv-u a uskoro prelazim na EON tv...

Odgovori