Riješeno

Nova ažurirana aplikacija A1 Xplore TV-a

  • 9 October 2021
  • 1 odgovor
  • 239 pregleda

Imam pitanje, očito se ne snalazim najbolje pa molim za pomoć.

Nakon ažuriranja na novu aplikaciju A1 Xplore TV-a više ne mogu normalno se ulogirati kao sa starom, svaki put mi javlja da je već previše uređaja ulogirano a samo dva koriste Xplore Tv, svaki put moram obrisati kao jedan uređaj da bih se iz druge ulogirala )zar nema developera koji rješavaju takve probleme?) nepregledno je i što je online, kao nudi mi se nešto unašrijed umjesto kao na prošloj verziji da si sama mogu scrollat i izabrat što želim gledati, nema više vremenske crte na kojoj mogu pratit što je bilo prije a što dolazi, do snimalice ne mogu na jednostavan način, ne vidim što je ranije snimljeno, čak i onaj kao chat za pomoć ima neku foru da kad upišem neku kraticu piše mi da mora biti između 3 i 20 slova ime a ja stavim 5 slova i opet mi piše da je predugačko,wtf?? pa ni ondje ne mogu postaviti pitanje, mislim zar to nitko ne kontrolira kako funkcionira program?  ukratko uopće se ne snalazim i rado bih se vratila na ranije postavke, je li to ikako moguće?

icon

Najbolji odgovor od A1_Magdalena 10 October 2021, 08:56

Pogledaj original

Odgovora 1

Razina korisnika 1
Bedž +1

@valis rado ćemo napraviti provjeru, molim te samo da nam OVDJE pošalješ svoje podatke.

Odgovori