nije beg cicija

  • 6 August 2021
  • 5 odgovora
  • 210 pregleda

Ajd budite ljudi i otkažite mi ugovor za tv bez penala. 

Izluđuje mi čitavu obitelj ta tragedija od sučelja.

Ajde, budite ljudi.


Odgovora 5

Razina korisnika 4
Bedž +3

A što unosiš kao pin? 1234 ili 1111 bi ti morali biti defaultni, 1234 kao za roditeljsku zaštitu a 1111 za neke stvari u menijima (tipa povratak na tvorničke postavke)

Što se same postavke favorit liste na satelitskoj tiče, koliko se sjećam je išlo približno ovako:

  • tipka menu
  • onda OPT tipka (negdje na lijevom dijelu daljinskog)
  • onda se na desnom dijelu ekrana pojavi mogućnost dodat novu listu, ili mijenjati postojeću ponovnim pritiskom na onu OPT tipku
  • kada napraviš i spremiš listu, ima tipka TV u gornjem desnom dijelu daljinskog, gdje onda nudi odabir između svih kreiranih listi i one defaultne svi programi

Napiši što te izluđuje. Evo, mene izluđuje roditeljska zaštita jer pri svakom pokretanju treba ukucavati pin. Svi pazimo djecu, da ih zaštitimo ali isto tako znamo da postoje obitelji gdje djece nema ili su samo stariji i to bi se moralo moći nekako izregulirati.

Prvenstveno me izluđuju kanali koji nisu u paketu a izlistani su i moram kroz njih navigirat. Imam sat tv i ne mogu složit listu favorita. Na meniju imam neko spremanje kanala koje traži pin koji kad ukucam ne prihvača kao ispravan. Ma, baš mi je užas. Naj gore iskustvo sa tv-om do sada.

Razina korisnika 7
Bedž +3

Napiši što te izluđuje. Evo, mene izluđuje roditeljska zaštita jer pri svakom pokretanju treba ukucavati pin. Svi pazimo djecu, da ih zaštitimo ali isto tako znamo da postoje obitelji gdje djece nema ili su samo stariji i to bi se moralo moći nekako izregulirati.

Čitajući postove i komentare po forumu uvidjeh da od konstruktivne kritike ima koristi kao od prozora na podmornici.

Razina korisnika 2
Bedž +3

@Jankos pozdrav! TV sučelje nije u skladu s tvojim očekivanjima? Slobodno nam navedi što bi volio promijeniti na njemu, konstruktivne kritike su uvijek dobrodošle :slight_smile:

Odgovori