Riješeno

Nigdje uputa niti demo - molim pomoć

  • 17 April 2019
  • 8 odgovora
  • 367 pregleda

  • Probio led s 1 postom
  • 1 odgovor
Dakle, u Zagrebu se (prije odluke za kupnju usluge) nigdje NE MOŽE pogledati kako usluga radi !!

U poslovnicama ili uopće nema TV-a ili ima ali daljinski za TV BOX ne postoji/skriven je..
Niti u SZK mi ne mogu pomoći - jednostavno officially ne postoji showroom !!
Prilično je nevjerojatno da se prodaje proizvod koji nije moguće pogledati...

Također NIGDJE nema uputa za naprednije korištenje ni nekih demo videa....?!?

Stoga molim malu pomoć od onih koji već imaju:

  • kod pretraživanja programa - traži se unos min. 3 slova - kako ih upisati budući daljinski ne sadrži slova. Jedina je opcija preko numeričke tastature ???!!! Ne postoji opcija neke virtualne tipkovnice ili slično kako to imaju riješeno u Iskonu i MaxTV-u ??
  • postoji li kod gledanja snimki mogućnost skokova prema naprijed/nazad ili na određeno vrijeme ili samo ubrzano 'prematanje' ? Ako je samo prematanje, koje su brzine dostupne i je li to upotrebljivo?
icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 17 April 2019, 17:59

Pogledaj original

Odgovora 8

Razina korisnika 7
Bedž +3
Kako mislis "kod pretraživanja programa"? Isto kao i na mobitelu, pritisni numerički 2 (za slova a, b, c) ili 3 (za slova d, e, f) itd...

Premotavanje ide naprijed ili nazad za 4, 8, 16, 64 sekundi...
Hvala na pomoći.

Kako sam se i bojao, ne postoji brži način. Nadao sam se da ima kakva virtualna tipkovnica ili slično.

Isto tako, nema mogućnosti nastavka od npr 49:50 već se mora 'skakati' po 1 minutu?
Ili ovi brojevi 4, 8, 16 označavaju ipak brzinu premotavanja?
Razina korisnika 7
Bedž +3
Nema virtualne tipkovnice, zasad...

Brojevi oznacavaju skorove u sekundama... dakle, 64x je premotavanje minute.
Razina korisnika 4
Bedž +4
Jako loš sustav. U početku je bio ok, prije 4-5 godina no sad... premotavas na 64 i izbaci te. 16x je jedino sigurno kod mene. Ima li netko još poteškoća s ovim
Razina korisnika 7
Bedž +3
I meni zna izbaciti, nekad i ne prikazuje opciju "pogledaj od početka" pa treba resetirati prijemnik, dogodi se to često.
Razina korisnika 4
Bedž +4
Ok, dakle nisam jedini za te stvari😶
Razina korisnika 7
Bedž +3
Tehnika je zeznuta stvar. Ovisi o pristupu (kabel, parica), brzini interneta, konekcije sa serverom. Zamisli kao da gledas na kompu neki SD a da ne spominjem full HD ili 4K film na netu a internet spor pa pikneš negdje na sredinu filma i vrti, vrti, učitava. Tako se i prijemnik zbuni pa iskoči. Tehnika je podložna greškama, tako je kod svih operatera, bugovito. 🙂
Razina korisnika 4
Bedž +4
Tehnika je zeznuta stvar. Ovisi o pristupu (kabel, parica), brzini interneta, konekcije sa serverom. Zamisli kao da gledas na kompu neki SD a da ne spominjem full HD ili 4K film na netu a internet spor pa pikneš negdje na sredinu filma i vrti, vrti, učitava. Tako se i prijemnik zbuni pa iskoči. Tehnika je podložna greškama, tako je kod svih operatera, bugovito. :)
Najgore mi kad gledam neki film "online sa prevodom" i, iako imam kabelsku 70mbit, ryzen 5, amd rx 570 dakle dobar komp, zašteka ponekad a ja mislim, kad ga pustim i zaustavim da se učita kako će raditi, no on se uopće ne učita puno. Vjerojatno jer je to streaming ili nesto nemam pojma

Odgovori