Nickelodeon istovjetan sa maxtv iptv Nickelodeon HD

  • 11 May 2023
  • 9 odgovora
  • 161 pregled

  • Forum rekreativac
  • 6 odgovora

kakve šanse ima da dodaju hrvatski audio na sljedeći kanal ? ? ?


ne nemora biti Nickelodeon HD , rezolucija ovdje ne označava ništa , bitna je programska šema , našao sam proporcionalan kanal Nickelodeon Cz-Hu

A1 Broadcasting Nickelodeon Cz-Hu

interesantno kako nije u A1 Hrvatska ovaj kanal ? ? ?

Znači programska šema Nickelodeon HD koji se emitira u maxtv iptv
proporcionalno odgovara programu Nickelodeon Cz-Hu u paketu A1 Broadcasting .

11094V 27500 4/5 QPSK 16°E

Samo da ubace hrvatski audio


Odgovora 9

Razina korisnika 6
Bedž +6

😄 kaj je na sat a1 Nickelodeon drukčiji nego na kabelskoj a1? Baš sam išla pogledati, na programu je Kuća obitelji Glasnić..Karlota možeš ti to..ev čisto na hrvatskom audio. 😋

Nedostaje jedan Nickelodeon kao kod maxtv iptv, tu je na primjer u 23:20 Super Thundermanovi IV (19)

 

u 23:45 Super Thundermanovi IV (7)

Razina korisnika 6
Bedž +6

Hm, kaj ima više tih Nickelodeona, kod mene je sad Spužva Bob Skockani 

 

Da u tome je poenta, da imaju najmanje dva

Nickelodeon_a

trenutno ide ovaj program

 

Razina korisnika 7
Bedž +4

kod mene ovaj Opasne snage

 

 

Da kod tebe je ovaj program

Za razliku od ovoga 

 

Razina korisnika 7
Bedž +4

jep tako je ali to ti ovisi čije usluge operater koristi jer program je isti samo počeci su pomaknuti + ili - sat ili dva a može i više ovisi za koje podneblje je taj transporder

 

Ne nažalost nije tako, 

Thunderman_i epizode na ova dva kanala su totalno različite, ista serija epizode različite, prednost maxtv iptv jer prikazuje oba Nickelodeon_a, možda sasvim slučajno jer se ovaj drugi zove Nickelodeon HD pa su mislili na rezoluciju, ali im je ispalo super jer prikazuju oba Nickelodeon_a i sa tim obadvije programske šeme koje su više nego interesantne za Teenager_e , čak je ovaj Nickelodeon HD je mrvicu bolji sa programskom šemom i epizodama Thunderman_a! 

Očekujemo da i A1 ubaci ovaj drugi Nickelodeon pa da bude sa oba Nickelodeon_a potpuni sadržaj kao na maxtvu

Odgovori