Riješeno

Neuvazavanje interesa korisnika

  • 18 May 2021
  • 7 odgovora
  • 232 pregleda

Zar ste stvarno mislili da sam racunao da cete uvest neke druge programe jer ja i puno drugih ljudi ne mozemo NITI JEDAN AUTOMOTO SPORT EVENT GLEDATI UZIVO? Ne,nisam. Ako ste dovoljno slabi da nemate bar dva od petnaestak kabelskih programa koji prenose motorsport uzivo onda tesko da cete zbog manjeg broja korisnika ugrozit poslic sa Arena...tevizijom. Pa bar ste motorsport.tv(bivsi Motors TV)mogli ostavit. Ne,mislio sam da ce vam se upalit lampica,da cete bar RAZMOTRITI kompletiranje ponude FOX Kanala sportom 1 i 2. Korektno je to sto ste mi ponudili mogucnost prijevremenog ukidanja ugovora bez naplate,ali tko meni garantira da drugi provider nece ukinut jedine kanale sa kakvim-takvim motorsport sadrzajem?  Ne hvala. Ali ljudi bozji umjesto da stvari idu naprijed one idu natrag. Prije 10 godina smo imali Motors tv i MaxGP,a sad nema vise nista. To valjda sam kod nas ima. 

Pozdravljam vas i nadam se da cete skuzit da puno ljudi ne gleda SAMO nogomet. Pa i ja volim gledat nogomet. Gat dem it.

icon

Najbolji odgovor od A1_Petra 22 May 2021, 13:17

Pogledaj original

Odgovora 7

često i bez našeg komentatora

Razina korisnika 2

Što se žališ, umjesto NFL utakmica na Sportklubu dobili smo nogometnu ligu Crne gore na Areni. Napredak

Razina korisnika 1
Bedž +1

@Miro1971Zg  jasno nam je da ne mogu svi korisnici biti zadovoljni pojedinim odlukama, ali nažalost, nemoguće je ispuniti očekivanja baš svih korisnika. Vjerujem da i putem ostalih filmskih kanala iz naše ponude možeš pronaći zanimljiv sadržaj.

Uvjek pisete da pratite zelje korisnika ali nista po tom ne radite.Za ostale Cinestar programe koje nemate u ponudi vec smo dosadni i bogu a vi i dalje pratite zelje.Bolje nemojte pisat ,pametnije je.

Razina korisnika 2
Bedž +3

@Zimone, obzirom da konstantno radimo na poboljšanju usluge kao i ponudi novih i atraktivnih TV sadržaja postoji mogućnost da i Fox Sport postane dio naše ponude. Svakako nas prati i dalje da prvi saznaš ako dođe do promjena.

Ok,nadam se da ste procitali naslove na netu o tome u kolikoj mjeri je porasla gledanost Moto Grand Prixa u LeMansu jer je u par zemalja prenoseno uzivo na free to air telki. Mislim,ja bi drage volje 50kn mjesecno vise dao za motorsport paket da si mogu pogledat IGTC,WEC(24h LeMans),Indycar,NASCAR i naravno MotoGP. To mi je ono,praznik. Pogotovo sad kad cmrljimo doma vecinu vremena zbog gat dem korone.  Ne znam koji je problem sa Fox Sportom kad ima i life i crime i normalni Fox... zasto je sportski dio tolko odvojen,al dobro,to su spike s koncesijama,sponzorima itd. Nista,pozdrav u nadi da ce bit nesta.

Z.

Razina korisnika 2
Bedž +3

@Zimone pozdrav! 

Ne može mi biti drago kad vidim nezadovoljstvo našom uslugom :pensive:  Slažem se s tobom da se ukusi razlikuju, sport ovdje nije iznimka. Iz istog razloga ne možemo očekivati da promjena može zadovoljiti sve korisnike, toga smo svjesni. No s naše ćemo se strane potruditi da korisnicima omogućimo što je moguće bolju i kvalitetniju uslugu i da izgubljeno kompenziramo sa što je moguće boljim sadržajem. Usluge drugih davatelja ne mogu kontaktirati no ono što mogu reći je da pomno pratimo potrebe naših korisnika i na njih reagiramo. 

Odgovori