Riješeno

Nestali programi iz izbornika

  • 3 January 2019
  • 7 odgovora
  • 1893 pregleda

  • Probio led s 1 postom
  • 3 odgovora
Dobar dan
Korisnik sam vec priko 2 godine VIP tv usluge i sad iman sljedeci problem.
Dakle od 1.1.2019 nestali su mi neki tv i radio programi.
Prije su programi bili slozeni pod broj 1-Htv 2-Htv2 3-RTL 4-NOVA itd...
Sad imam pod 1 i 2 navedene a prvi sljedeci program mi je broj 9. Dakle svi programi izmedu 2 i 9 su nestali.
Takoder ista stvar se dogodila sa radio programima,

Pokusao reset (20 sekundi) ali nema promjene, pokusao neke stvari sta sam nasao na netu ali jos uvik neradi.

Hvala na pomoci
icon

Najbolji odgovor od A1_Ivana 3 January 2019, 09:29

Pogledaj original

Odgovora 7

Razina korisnika 7
Bedž +3
Ako sam dobro shvatio, radi se o satelitskoj TV? Ti programi nisu uopće vidljivi niti pod nekim drugim rednim brojem?
Ako sam dobro shvatio, radi se o satelitskoj TV? Ti programi nisu uopće vidljivi niti pod nekim drugim rednim brojem?

@gogsy1975 ma nema ih nigdi, jednostavno nestalo i sad ide program 1,2 pa 9 pa opet dalje redosljedom pa opet dale neki programi.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Možda trenutno nešto rade a ako je duže vrijeme isto stanje... hmmm, možda je bura malo pomakla antenu?
Razina korisnika 3
Ako sam dobro shvatio, radi se o satelitskoj TV? Ti programi nisu uopće vidljivi niti pod nekim drugim rednim brojem?

@gogsy1975 ma nema ih nigdi, jednostavno nestalo i sad ide program 1,2 pa 9 pa opet dalje redosljedom pa opet dale neki programi.


Jesi nam se javio na 0800 091 091? Zaista je moguće da je antena pomaknuta i da ti prijamnik ne može uloviti signal. Druga stvar koja može biti je da je jednostavno problem do samog prijamnika. Tu trebaš prvo izvaditi karticu i ponovno je ubaciti unutra a neće naodmet biti ni da ga resetiraš. Ako ni nakon toga nema pomaka - javi se telefonski jer će ti kolege na tehnici moći pomoći rješiti poteškoću 😉
Pokusam kad dodjemo s posla pa javim.

Hvala
Dosli kuci s posla i upalili tv i sve rwdi svi programi kao i prije normalni.
Proradilo samo od sebe


Hvala svima na pomoci
Razina korisnika 3
Bedž +3
dalmos,

nekada je vrijeme zaista najbolji lijek. ☺️

Odgovori