Nedostaci i prednosti A1 TVa

  • 24 February 2018
  • 84 odgovora
  • 27263 pregleda

Razina korisnika 4
Pozdrav svima,

Evo otvaram ovu temu jer sam odlučio promjeniti operatera,pa sam bacio oko na vip i na njihov Tv paket.Inaće sam korisnik Hta ali kako je vip napravio optičku mrežu u mom kvartu odlučio sam napustiti HT i prijeći u vip ali neke stvari u vezi s njihovom televizijom me muče pa još uvjek razmišljam o prelasku.Ono što me najviše muči je to da vip tv nema programe za prijenos Francuske,Talijanske,Hrvatske i Njemačke nogometne lige.Trenutno imaju samo Španjolsku i Englesku nogometnu ligu na sportklubovima,a sportklubove imaju skoro svi operateri,Znaći tu nisu u nikakvoj prednosti nego na gubitku.Dok na max tvu imam Španjolsku i Englesku na sportklubovima,na arenama imam Talijansku,Francusku i Hrvatsku nogometnu ligu te na arenama također imam i prijenos svih nogometnih kupova,to također vip tv nema i dosad sam imao i ligu prvaka,znaći ht je imao komplet ponudu osim bundeslige.Jedina prednost Vipa jest ta da su kupili ligu prvaka za naredne 3 sezone ali opet nedostaje im sve navedeno.Bundesligu nema ni vip ni ht jer su ukinuli eurosport kanale,to je veliki minus kod njih oboje.Znam da će vip napraviti neke nove kanale za ligu prvaka i nadam se da će na tim programima biti i preostale navedene lige petice.Ljubitelj sam nogometa i tražim oeratera sa kompletnom ponudom kao što je do sada imao ht ali više nema jer je izgubio ligu prvaka.Znaći ako prijeđem u vip iz hta gubim Talijansku,Francusku i Hrvatsku nogometnu ligu,te kupove ,a dobivam samo ligu prvaka,to mi se baš i neisplati. Drugo me zanima je sljedeće,napravio sam detaljnu usporedbu kanala vipa i hta i došo do sljedećeg zaključka: vip ima cinestar,cinestar action i thriler,cinestar premiere 1 i 2 ,a nedostaje im cinestar fantasy,također imaju history 1 ,a nedostaje im history 2,također imaju fox,fox life,fox crime a nedostaje im fox movies. Ne kužim,iz svakog paketa programa im nedostaje po jedan program dok npr ht ih ima sve.Ovo je kao da imate hrt 1,3 i 4 ,a nemate hrt 2.Znaći prelaskom na vip gubim te vrhunske programe cinestar fantasy,fox movies,history 2,također nemaju Crime&Investigation,BBC Earth i SciFi što HT ima,to su također vrhunski programi. I sad kad pogledam što sve prelaskom na vip gubim mi je strašno.Nije mi jasno kako uzimaju neke pakete programa npr cinestar i onda uzmu 4 programa od njih 5,isto je i kod foxa 3 od 4 itd.Baš bezveze,nije mi jasan taj koji dogovara te programe. E sad ima vip i neke prednosti npr ima program SKHD što ht nema,ima filbox,amc i doku tv al opet to je ništa u usporedbi sa programima koje gubim,samo kad se sjetim da ću izgubiti 6 arena sport padne mi mrak na oći a di su još i ovi ostali navedeni programi.Dali imate kakvih saznanja o tome dali vip planira uvesti nešto od navedenog,ja se nadam sve,jer uskoro mi istjeće ugovor pa da znam.Inaće imam max 3 paket,max tv na 2 tva i kupljeni svi mogući dodatni paketi programa,ovisnik sam o tvu 🙂 isto bi uzeo i kod vipa pa se raspitujem jer me zanima,a ponuda programa im je jako slaba,pogotovo otkako su svi ukinuli discovery kanale koji su dostupni samo na total tv,oni imaju sve moguće programe od dokumentarnih do filmova,crtića i glazbe ali imaju samo 3 sportkluba,nemaju lige prvaka i ostale lige petice i oet banana,Trenutno ni jedan operater nema kompletnu sportsku ponudu 😞

Odgovora 84

Razina korisnika 3
Jednom riječju Vipnet(Bnet) je pušiona i bježi od njih ko vrag od tamjana ja odlazima od njih što dalje čim mi u 3mj. iziđe ugovor. Toliko bahatluka od njihovih službi nisam nikad doživio koliko u zadnjih tjedan-dva. Vrlo moguće prelazim kod HT opet al jedva čekam nisu puno bolji neg ovi ali ovi su me TOTALNO razjebali.
Razina korisnika 4
Hmmm,vidim po društvenim mrežama da ima jako puno nezadovoljnih ljudi kod njih,večinom se svi žale na službu za korisnike koja je jako spora,navodno trebaš zvati konstantno 5 dana da bi se javili i da bi prijavio kvar i kada ga prijaviš treba im mjesec dana da ga riješe i da izađu na teren.Kod HT stvarno moram pohvaliti službu za korisnike,kada prijavljujem kvar ili poteškoće,zovem službu za korisnike i čekam par min da se jave dok dođem na red,kvar prijavljujem i oni odmah drugi dan izađu na teren i rješavaju problem nbajkasnije kroz 2,3 dana,tu su stvarno šta se toga tiće vrlo ozbiljni i profesionalni barem u mojim slučajevima,i uvjek nazovu i kažu kvar je otklonjen bilo je to i to stvarno nema šta.Služba za korisnike ima radi od 0 do 24,možeš ih zvati u 1 ujutro i odmah će ti se javiti.Da nisu izgubili ligu prvaka nebi nikad prešo iz HTa u VIP,i uz to jedino im je banana što živim u Sesvetama i imam brzinu interneta od 4mbs dok kod vipa već ima dostupna optika na mojoj adresi.Tu je HT slab,jer ulažu u izgradnju infrastrukture većinom po centru grada,a druge lokacije su po tom pitanju zapostavljene.Smatram da su Sesvete jako razvijen kvart i imaju puno stanovnika i brzina interneta od 4mbs nije prihvatljiva,tu ih je vip prešišao.E sad neki pričaju da tu gdje je vip napravio mrežu da HT više neide da imaju takav dogovor,to jel istina ne znam,ali ak je tako onda ako ostanem kod HTa ču vječno imati brzinu 4 dok će neki već imati brzinu 500 😞
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ne vidiš isto govno na HT-u jer nemaju forum i svako malo kad je sranje i pljuvačina isključe komentare na facebooku. Zaključak je da VIP ovim forumom i pravom pisanja posvuda radi sam sebi antireklamu. Nadalje, kad je kvar na HT-ovoj infrastrukturi potrebno je proći vremena jer VIP u tom slučaju ne može ništa jer nije njihova centrala, parica pa dok HT izađe... Ako si na VIP infrastrukturi, sve štima (većinom), pitam se zašto. Opstrukcija HTa prema korisnicima koji su otišli???

Vezano za TV, nitko nema sve tako da želiš li sve, kombiniraš. Ili ono o čemu se ne priča. 🙂
Razina korisnika 4
Da istina,nemaju forum, a šta se komentara tiće baš vip mi je na fb sakrivao komentare,kada sam im napisao zašto nemaju cinestar fantasy,fox movies itd a ht ima,i gledam sa drugog profila komentari se ne vide a gledam sa tog profila sa kojeg sam komentirao komentari se vide.Znači vip sakriva komentare od drugih i te komentare samo ti vidiš,ostavljaju komentare samo one koji njima odgovaraju.napišem ja vipu zašto ste sakrili moje komentare a pritom nisam koristio uvredljiv,neprimjeran sadržaj ili bilo šta slićno kad vidiš za 10 min se sakriveni komentar ponovno pojavljuje,stisnuli su ono poništi sakrivanje komentara.znaći vrlo neozbiljno i neprofesionalno od njih.Šta se tiće kvarova kod HTa ako si njihov korisnik mogu reći da ako ti danas prijaviš kvar oni odmah počnu raditi na tome,isti dan zovu i rješavaju problem u večini slučajeva,znaći tu nema niko bolji od njih u tome.A s ovim komentarom da sve štima na vip infrastrukturi se ne slažem jer kad čitam po društvenim mrežama,puno više je nezadovoljnih ljudi nego kod HTa i puno više ljudi ima probleme sa kvarovima,neznam koliko pratiš društvene mreže ali pogledaj malo.Također puno njih govori kod vipa više nikad,čim izađe ugovor odlazim,zašto?A šta se tiće VIP TVa stvarno im je bezveze da imaju sve cinestar programe a onda im jedan fali,imaju sve fox programe onda im jedan fali,imaju history 1 a nemaju history 2. Recimo HT ima sve cinestar programe,imaju sve fox programe itd.Ne kužim tu politiku,ako dogovaraš paket programa onda uzmeš cijeli paket a ne 4 od 5 programa. Zamisli da imaš sportklub 1,2,4,5 i 6 a 3 nemaš,to mi je baš bezveze.Također što se njihovog tva tiće imaju brdo programa koji su slobodni i koje možeš gledadi besplatno putem satelita i slićno.Ponuda programa im je fakat u banani,odi na stranicu od Hta pa usporedi.Mislim da bi se trebali poboljšati po tom pitanju...
Razina korisnika 6
Bedž +3
posto si spomenio satelit da i ja nesto napisem, MAXtv sat. je H2 uveo prije mjesec dana
Ponuda FTA kanala sigurno je najbolja kod VIP-a u odnosu na druge satelitske operatere u hr.

501 HRT -HTV 5
502 Z1
503 OBN
504 Al Jazeera Balkan HD
505 RTRS
506 RTRS Plus
507 VIP TV
508 Posavina TV
509 OTV Valentino
510 Hayat Music
511 Hayat Folk
512 Pink Folk
513 Grand
514 DM-SAT
515 BN Music
516 KCN 1
517 KCN 2
518 Svet Plus
519 Duga TV
520 YU Planet
521 SLO1
522 SLO2
523 SLO3
524 TV Koper
525 Eurosport Deutschland
526 Sky Sport News HD
527 Sport 1
528 Supertennis HD
529 Rai Sport
530 Top Calcio 24HD
531 AutoMoto TV
532 Extreme Sports
533 Dubai Sports 1 HD
534 AD Sport 1
535 YAS Sport
536 Italian Fishing TV
537 Class Horse TV
538 Uniresat HD
539 RadioFreccia HD
540 The Voice
541 Magic
542 Stars.tv
543 4Fun.TV
544 4Fun Gold Hits
545 4Fun Dance
546 Eska tv Extra
547 Eska Rock tv
548 Nuta TV
549 VOX Music TV
550 MTV Deutschland
551 DELUXE MUSIC
552 GoTV
553 nice
554 Hitradio OE3 HD
555 VIVA / Comedy Central (D)
556 Power tv
557 Polo tv
558 TO!TV
559 Music Box Russia
560 Radio Italia Tv HD
561 RTL 102.5 TV HD
562 Zeta TV HD
563 Radio Radio TV
564 Radio Norba TV
565 Folx TV
566 Melodie TV
567 Deutsches Musik Fernsehn
568 Shanson Tv
569 Fashion
570 Fashion TV
571 Class TV Moda
572 KiKA HD
573 Nickelodeon (D)
574 Disney Channel (D)
575 Super RTL
576 TOGGO Plus
577 RIC
578 RAI Gulp
579 Das Erste HD
580 ZDF HD
581 RTL Television
582 RTL2
583 RTLplus
584 Nitro
585 SAT.1
586 SAT.1 Gold
587 ProSieben
588 ProSieben Maxx
589 Kabel eins
590 VOX
591 Tele 5
592 SIXX
593 DMAX
594 N24 Doku
595 Kabel eins Doku
596 Welt der Wunder
597 TLC
598 ARD Alpha
599 Servus TV HD Deutschland
600 ONE HD
601 Zee One HD
602 ZDF info HD
603 ZDF neo HD
604 3sat HD
605 arte HD
606 ANIXE HD
607 WDR HD Bonn
608 rbb Berlin HD
609 SR Fernsehen HD
610 BR Fernsehen Sud HD
611 NDR FS HH HD
612 hr-fernsehen HD
613 MDR Sachsen HD
614 munchen.tv HD
615 Niederbayern HD
616 rfo Fernsehen Oberbayern HD
617 Ulm-Allgau HD
618 intv HD
619 Franken Fernsehen HD
620 Mainfranken HD
621 tv oberfranken HD
622 Oberpfalz TV HD
623 TVA Ostbayern
624 Tagesschau24 HD
625 Phoenix HD
626 n-tv
627 Welt
628 Sonnenklar TV HD
629 ORF2E
630 oe24.TV
631 Shau TV HD
632 a.tv HD
633 R9 Oesterreich HD
634 LT1-OOE
635 SRF info HD
636 RAI 1
637 RAI 2
638 RAI 3
639 RAI Storia
640 RAI Scuola
641 RAI News 24
642 Real Time
643 Marcopolo
644 Alice
645 TV2000
646 SMtv San Marino
647 Viva L Italia
648 Telepace HD
649 Padre Pio TV
650 BBC Word News Europe HD
651 Euronews English HD
652 i24 News HD English
653 Al Jazeera English HD
654 Press TV HD
655 France 24 HD
656 TRT World HD
657 RT HD
658 DW (English)
659 Sky News
660 CNBC Europe
661 Bloomberg Europe TV
662 Euronews Hungarian
663 UATV
664 TV5 Monde HD
665 TV5 Monde Europe
666 MB Live HD
667 LCP HD
668 M6 Boutique HD
669 RT France HD
670 CGTN F
671 BVN
672 TVE International
673 Canal 24 Horas
674 Hispan TV HD
675 RT Doc HD
676 RT Esp HD
677 TV Galicia
678 Canal Sur A
679 RTPi
680 TV Record
681 Cordoba TV
682 Telesur HD
683 Cubavision International
684 KBS World HD
685 NHK World
686 CGTN
687 CGTN Documentary
688 CGN
689 VTV 4
690 Arirang TV
691 Thai Global Network
692 TVP Info HD
693 TVP Polonia
694 Polonia 1
695 TELE 5
696 TVS
697 NTL
698 1TV RUS Europe
699 R1
700 R1 Extra
701 TV Rus
702 RTR
703 Rossiya 24
704 8 TV RU
705 NTV MIR
706 NOVIY_MIR
707 STS International
708 THT
709 Ukraine 24
710 TRT Turk
711 RIK Sat
712 ERT World Europe
713 PRO TV Int
714 TVR International
715 RTK-1
716 RTSH 1 HD
717 RTSH 3 HD
718 RTSH Plus
719 RTSH Shqip
720 RTSH Muzike
721 RTSH 24
722 ORA News
723 Fax News
724 Top News
725 Kanali 7
726 RTV21M
727 Zico tv
Razina korisnika 7
Bedž +3
Za komentare, ne znam. Kažem ti, ako imam problem, nazovem SZK i rješim. Ako je tehničke prirode, ne pričam sa studentima nego baš sa tehničarom. Ako ne rješe, zovem opet. Svaki poziv se vidi u sustavu, ide požurnica. Ako netko kiksa, kažem da preslušaju razgovor. VIP kabel, nikad problema. VIP preko ht parice, međusobno prepucavanje jer VIP bez ht-a ne može otkloniti kvar kad je ht infrastruktura.

Glede paketa, poslovna politika. Jbg. A slobodne programe gledaš na bilo kojoj platformi (ako pričamo o satelitu), neovisno o ht, vip. VIP ne pruža podršku za iste ali ručnom pretragom se dodaju.
Razina korisnika 4
Da Dona slažem se,ponuda fta kanala kod vipa je ok,ali to su sve besplatni kanali koje trenutno hvatam preko satelita potpuno besplatno,imam satelitsku antenu sa 4lnba i imam sve te programe i još 5 puta više jer hvatam 4 satelita. Čemu plačati ono što je besplatno.Ja ovdje govorim o pay tv,max tv paketima i programima i vip tv paketima i programima,ti fta programi su nebitni jer ko ih želi može ih imati 5 puta više potpuno besplatno.stavi satelitsku antenu sa 5 lnba koju sad kupiš za 300kn i imaš ih vječno.O tome ja prićam vip je nabacao svakakve programe i hvali se 120 programa u osnovnom paketu a od tih 120 njih 20 se plačaju...
Razina korisnika 6
Bedž +3
osnovni paket VIPsat ponude je 50 programa + 226 slobodnih, tebi i meni nije problem naci sve slobodne programe, ali ima korisnika koji to ne znaju i zele samo sa daljinskim prebacivati programe, vjeruj mi ima dana kada gledam samo te slobodne programe, uglavnom glazbene 🙂
Razina korisnika 4
Ako prićamo o satelitu evo ima i max tv navedeno: Više od 60 programa u Osnovnom Ekstra paketu 224 domaćih i stranih FTA programa...
Popis izdvojenih FTA kanala prema satelitu
HotBird: Canale Italia, Roma Uno, Arte Oggi TV, Rai 1, Rai 2, Rai 3, Canale 5, Rai News, BVN TV Europa, Rai Sport 1, Rai Sport 2, Italia 1, Canale Italia 83, Canale Italia 84, Jasmine TV HD, Alice, Leonardo, Marcopolo, Nuvulari, 90 Numeri Sat, QVC Italia, HSE 24 Italia, DMAX Italia, Canale Aste, EasyBaby, Italia Channel, Camera dei Deputati, Rai Storia, Rai Nettuno Sat Uno, TV Moda...

Astra 1: ProSieben, Sat 1, ZDF, VOX, Anixe TV, Anixe HD, Arte HD, Nickelodeon Germany/Comedy Central Germany, KIKA - Der KinderKanal, Eurosport Germany, Sport 1 Germany, Viva, Beauty TV, BBC World News, Bloomberg Europe, CNBC Europe, EuroNews, Sky News International, CNN, Al Jazeera English, TV5 Monde Europe, Tirol TV, TV Polonia, GOD Europe...

Eutelsat 16A: Z1, Carli TV, Slo 1, 2 i 3, Grand TV, Atlas, Posavina TV, DM Sat, Hayat Music, TV Valentino, MKTV Sat, Sutel TV, TV Golica, Boka TV, BN Music, Favorit TV, TVR 3, A1HD TV, TVR News, Duga TV, Duna Europe, Duna World, Super TV, Eurochannel, Spinx TV, Fashion TV HD The Voice, Magic TV, My Music, RTS Sat, BCTV Europe...

Ako ćemo o televiziji putem satelita onda je Total tv najači. Oni imaju i dalje discovery,animal,tlc,sve cinestare,sve foxove,imaju stvarno sve živo i to sve u osnovnom paketu,a kad pogledaš još prošireni paket programa i filmski itd total tv ubija jedina mana im je što imaju samo 3 sportkluba i nema se gdje gledati liga prvaka, a šta se tiće programa filmskih,glazbenih,dokumentarnih,dječijih stvaro imaju ponudu najbolju i najeftiniju,također imaju brdo fta programa. Provjerite njihovu ponudu.Stvarno ni vip ni ht se ne može mjeriti sa njima u programima jer sve što su ht i vip izgubili tamo još uvjek ima,discovery kanali,eurosport kanali itd Također svi novi programi koje su uveli vip i ht uveo je i total tv. Jedina mana je kažem samo 3 sportkluba,kada bi uveli još 6 arena sport a one su dostupne i putem satelita onda bi to bilo bomba.Samo pitanje je dali svi žele tanjur na kuči jer total tv radi samo preko satelita. Provjerite ponudu ako smijem staviti taj link http://totaltv.hr/Televizija/TV-Programi
Razina korisnika 6
Bedž +3
Veliki dio kanala koji se navode kao slobodni, nisu slobodni i ne mogu se gledati jer im je ukljuceno kodiranje i sastavnim su dijelom nekog drugog paketa ili uopce vise ne postoje ne satelitu, gledajuci tu listu kanala od Max tv-a nije azurirana najmanje 2 godine, nedopustiva nemarnost
Sto se tice Disvovery i Eurosport kanala u Total tv, imaju ih dok ne izade ugovor, a kad bodu vidili cifru za novi ugovor budi siguran da ga nece biti ni tamo, gotovo svi operateri ih u hr. izbacuju iz ponude, mislim da ih jos ima Evo tv
Razina korisnika 6
Bedž +3
Total tv je ogranicen brojem slobodnih kanala u njihovom receiveru tako da im je ta ponuda slobodnih kanala losa, a sto se tice ponude HD kanala tu se stvarno najbolji, ali opet sve ovisi sta gledas
Posto je meni najbitnija filmska ponuda slazem se sa tobom da je vip uz sve Fox kanale trebao dodati i Fox Movies
Razina korisnika 4
Da,vjerovatno ne ažuriraju,ali kada bi uzimao preko satelita onda bi zasigurno uzeo total tv jer kad pogledaš imaju programe koje nema niti jedan drugi operater. Tu su discovery,animal planet,tlc,eurosport 1 i 2,filmbox extra,filmbox plus,fimmbox arthouse,fight box,fast & fun box,tune box,docu box,rt doc,svi cinestari,svi viasat,svi foxovi,crime & investigation,amc itd i to skoro svi u hd rezoluciji. Otkako je total tv kupio neki nizozemac prije par mjeseci,nabubali su sve moguće programe.Recimo za 130 kn dobiš na 2 tva,osnovni paket,hbo,cinestar paker itd fakat su ok samo day ubace još koji sportski za nogomet. Vip bi isto mogao imati sve to da hoće,bitno je da korisnici budu zadovoljni i tad će posao procvijetati.Ono ukidanje discovery kanala im nije trebalo,to bi im bio veliki plus da su ostali svi discover kanali i da su uzeli i ligu prvaka + da uvedu i ostale nogometne lige.bili bi glavne face na tržištu,ovako je toi sad nepotpuna ponuda...
Razina korisnika 6
Bedž +3
Ima jos jedna stvar kod Total tv-a, nikad vise kod mene nece u kucu,
Sami su mi ukljucivali pakete, naplacivali da nisam ni znao, kad sam nakon 2 god. trazio raskid kazu vi ste prije 4-5mj. zatrazili prosireni paket i ugovor vam je produzen ponovo na 2 god. ?????
Nakon visemjesecnog slanja dopisivanja sa njihovom upravom, konacno sam raskinio taj ugovor.
Nakon toga traze da sam demontiras opremu i saljes njima u Zagreb o svom trosku ???? (Vip ima kurirsku sluzbu koja ti dode po opremu)
Veliki dio korisnika koji nisu poslali opremu dobili su racune 3.000-3.200 kn, malo previse za obicni receiver i antenu, doslovno pljacka
Total inace ima najmanji broj pretplatnika u hr. u odnosu na druge sat. operatere (vjerojatno zbog takvog odnosa prema korisnicima), Max ih ima najvise
Razina korisnika 6
Bedž +3
Ne mozes staviti karticu u citac Dreambox-a posto su Vip, Max i Total kartice uparene sa original receiverom
Imace ja ti sa motorom imam oko 70 satelitskih pozicija i oko 8.000-9.000 tv i radio kanala 🙂
Razina korisnika 4
Čuo jesam za problem kod vračanja opreme,to je bilo prije,sada je tu novi vlasnik i toga više nema,niti ikakvih drugih problema ni troškova kod uzimanja njihove opreme kao ni postavku. Kada gledamo fb stranicu total tv hrvatska,oni stvarno nemaju loših komentara,ljudi su im zadovoljni i hvale ih,to mi je baš ok za vidjeti.Čak sam se dopisivao sa par njihovih korisnika,kažu da su zadovoljni i da nemaju namjeru raskidati ugovor,neznam šta bi rekao,nebi mi ljudi lagali...Imaju ok cijenu za tv i extra programe, internet i telefon nebi uzimao od njih,tj te njihove trio pakete,kada bi uzimao uzeo bi samo tv.A to ču još odlučiti jer želim vidjeti šta će biti sa vipom,tj šta će biti na tim novim programima na kojima će se emitirati liga prvaka,dali će uvesti ostale nogometne lige i dali će uvesti kompletne pakete programa tu mislim na one koji im fale a to je cinestar fantasy,fox movies,crime& investigation,history 2,itd. To su vrlo važni i gledani programi koje večina operatera ima a jedino vip nema.Volio bi kada bi ovo pročitali pa možda isprave svoje propuste,a ja ču biti tu čekati i pratiti šta će od toga biti.Spreman sam platiti koliko treba,nije mi do novaca ali hoću kompletnu ponudu.Do sada je to imao HT ali otkako je izgubio ligu prvaka više nema,ako ju opet uvede ponovnoi će imati kompletnu ponudu.Vip bi trebao pametnije kupovati i dogovarati te prigrame,još jednom kažem da je bezveze uzeti paket programa njih 4 od 5,dok svi drugi operateri imaju cijeli paket
Razina korisnika 4
Dona,imaš super opremu,vidiš da se može za besplatno imate sve i svašta samo treba kupiti opremu i onda mi je glupo da neko naplačuje besplatne fta kanale i ubraja ih u svoje programske pakete. A za to umetanje kartica pitao sam čovjeka iz tcoma dali je moguće rekao je da je ali da treba kupiti nekakav umetak u koji ide kartica i kupiti reciver koji podržava vip i max tv,reko mi je točno ime recivera li sam zaboravio kak se zove
Razina korisnika 6
Bedž +3
to je nesto drugo ti si pitao karticu da stavis u Dreambox, to ne ide
modul + kartica moze, ali koliko ljudi to zna podesiti, samo oni koji se nesto razumiju u satelite, dode mu da neki kanal ili grupa kanala promjeni frekvenciju i on mora to ispraviti, a da ne govorim o nekim Philips modelima da moras ponovo cijelu listu obrisati, pretraziti pa pojedinacno slagati, malo korisnika ce to znati i imati volje raditi, dobije receiver i on to sam odraduje, jednostavnije
Total tv nema mogucnoct modul + kartica
Razina korisnika 4
Kako god bilo,max tv i vip tv ne zelim preko satelita,ako ce nesto biti preko satelita onda ce to biti total tv zbog najboljih programa.A sad vrijeme ce pokazati dali ce vip uvoditi kanale koje svi drugi operateri imaju,vec sam ih naveo ranije.A sta se sportskog dijela tice osim lige prvaka su u banani jer im fale francuska,talijanska i hrvatska nogometna liga a i bundesliga otkako su ukinuli eurosport kanale. Nadam se da ce se poboljsati po tom pitanju...
Razina korisnika 4
Zaboravih napomenuti da vip osim te 4 nogometne lige takoder nema i euroligu i kupove,kosarku,europa ligu itd a to sve ima arenasport osim bundeslige. Recimo na vipu ako finale spanjolskog kupa bude barca real to nemozes gledat jer ne prenose kupove.dok arena to sve ima.talijanski kupovi,francuski,spanjolski itd
Razina korisnika 4
Evo jedan primjer vipove slabosti u programima,jučer je bila utakmica između Man Citya i Arsenala-Engleski kup i prijenos nije bio na sportklubu jer sportklub ne prenosi kupove nego je bio prijenos na arenasport programu.To su ti nedostaci kod vipa jer osim tih liga što nedostaju,nedostaju i kupovi i Uefa europa liga.Sad vi hoćete pogledat neku važnu utakmicu npr finale Engleskog kupa,a nemate program koji to prenosi,a plaćate sportski paket programa + sve ostale pakete,pa ćemu plačati onda sve to ako nemožete gledati navedeno,zato je tu HT najači,arena sport programi prenose sve živo.Ne vrijedi vipu što je kupio ligu prvaka kad nema pun kufer toga ostalog i zbog toga sam donio odluku,zasad ostajem u HT jer prelaskom u vip ne želim izgubiti Francusku,Talijansku,Hrvatsku nogometnu ligu kao ni UEFA Europsku ligu,kao ni sve nogometne kupove iz lige petice.Kratko i jasno Arena sport je zakon,samo da nije izgubila ligu prvaka niko nebi ni pomislio prijeći u vip i da su duplo jeftiniji.Također ne želim izgubiti programe kao što su cinestar fantasy,fox movies,history 2,crime& investigation itd.To vip također nema.Čak sam čuo i neke priče da HT pregovara sa nekim Njemačkim programima za prijenos Bundeslige na kojima bi ujedno bio i prijenos lige prvaka.Bili živi pa vidjeli...pozdrav svima 🙂
Razina korisnika 3
Sumnjam da će HT uspjet išta "ispregovart" sa tim tvojim kako ti kažeš njemačkim kanalima u svezi prava prijenosa UEFA Lige prvaka zato što su sva prava za cijelu hrvatsku isključivo prodana ViP-u i HT nema šanse da do kraja 2021 to prenose. Jedino se mogu složit sa tobom ako uspiju osigurat Bundesligu e to bi bio pravi pogodak to je dosad prenosio kod nas Eurosport 2 ali ima kao što kažeš npr. SKY Bundesliga kanali tako da bi tu mogli nešto dogovorit ali o tom potom. Ja doduše Arena sport FHD kanale nabavim preko IPTV listi za male pare tako da imam sve pokriveno.A imam i oba Eurosporta u HD.Uz sve FHD Sport Klubove preko Bnet-a stvarno mi ništa više od sporta netreba.Jedino treba vidit te nove VIP sportske kanale koji će prenosit UEFA Ligu prvaka šta će osim toga još na njima bit i koliko će to sve koštat na ugovor od 24 mjeseca.
Razina korisnika 3
Yup, tako je zakonom određeno e sad neznam jeli našim nekim državnim zakonom ili je UEFA striktno tako odredila ali nema šanse da HT preko maxtv to prenosi čak mora zacrniti neke BIH,SLO ili SRB kanale ako ih imaju koje u te dane prenose ligu prvaka.Naprosto ja tako.Što se tiče Bundeslige to su ti sve neka nagađanja a možda je i Vip ponudi u ovim novim sportskim paketima i kanalima koji kreću u srpnju ove godine tko zna.

Ja sam dosada koristio 2-3 iptv liste prva je bila Bitka na neretvi lista i bila je dobra nikad na njoj problema kad je bila liga prvaka ama baš nikad me nije prekidalo u udarnim terminima ili vikendima kad sam pratio lige petice. Sad koristim Red Devils Iptv listu ona ima sve Arene u FHD rezi kao i sve SK FHD i oba Eurosporta 1-2 u HD ima i sve SKY Sport FHD i SKY Bundesliga svi u HD onda imam sve ove izbačene kanale iz Discovery grupacije sa našim titlovima neki kao Animal planet su u HD i dosta filmskih u hd ili full hd i dosad šta sam zadnjih mjesec dana pratio u udarnim treminima nikad bufering ni najmanje ili neko pucanje ili smrzavanje. Znam da se to ponekad dogodi pa i meni koji put al zasad bogu hvala ne previše a to je najbitnije da nije prečesto jer ti je to garancija da je lista dobra. Ja ti inače za IPTV koristim isključivo MAG recivere jer su direktno preko portala povezani na servere od iptv listi. Definitivno su zakon za iptv liste ali samo za ove liste koje su na da tako kažem provjereno dobru glasu i koje se plačaju nikakvi kodiji i takve besplatne stvari to sam imao i mene je živciralo isto.
Razina korisnika 4
Znači ti ne moraš ništa ažurirati i prčkati po tom.To sve radi taj kojem plaćaš? Jel ti se desilo kad da neki program ne radi? Kako da dođem do te liste,kome to plaćam i dali reciver moram ja kupiti ili ti on da?
Razina korisnika 4
Ja ću si to definitivno uzeti na probu na mjesec dana.Pliz gdje se može vidjeti lista kanala sa te red devils liste? I dali postoji još neka bolja lista,koja je najbolja?
Razina korisnika 3
Nebi dalje o iptv listama ovdje na vip forumu ipak je to ilegala al imamo se pravo snalazit kad službeno šta plaćamo nemožemo dobit od svojih providera. Najbolje da ukucaš na google red devils iptv i naći češ tamo sve o kontaktima i takvim stvarima ako te zanima. A koje su najbolje to ti je širok pojam ja obično uzimam one koje su se kod mnogih drugih korisnika pokazale ok. Da kako ne zna se nekad dogodit da nestane neki kanal ili malo kasni na nekim kanalima zvuk za slikom ali to se brzo sa njihovom podrškom sredi brzo kroz 1 dan ali bitno je da se u udarnim terminima ne događa prečesto i previše najbolje je nikako.Netrebam ja ništa oni sve tamo ažuriraju ako hočeš neki kanal po želji oni ti samo to ubace bez problema po istoj cijeni.Ma zakon stvar. Al kažem nećemo o tome više ovdje na vip forumu. 🆒:P

Odgovori