Nedostaci i prednosti A1 TVa

  • 24 February 2018
  • 84 odgovora
  • 27264 pregleda


Prikaži prvu objavu

Odgovora 84

Razina korisnika 4
Hvala,ti 🙂
Razina korisnika 4
Ništa od ovog VIPA upravo sam gledao popis programa za sve korisnike VIP tva od 18.09.2018
I dalje nema programa HISTORY 2 , FOX MOVIES , CINESTAR FANTASY , CRIME & INVESTIGATION itd.
Izgleda da ih ni nemaju namjeru uvesti ako su objavili novu listu programa od tog datuma.
Jako sam razočaran i ljuti me to što svi drugi operateri imaju te programe jedino VIP nešto glumi.Baš su škrtice i zbog toga nemam namjeru prijeći kod njih.
Evo linka kog zanima nova lista programa,scrolajte skroz dolje i kliknite dole lijevo na popis programa za sve korisnike od 18.09.2018
http://www.vipnet.hr/televizija
Razina korisnika 1
To krivo piše tada se pojavio taj Poveži sve paket to je od 18.09.2017.
Baš će sada oni ići otkrivati koje će programe imati od tog datuma.
Koliko ja znam bit će novih 5 sportskih i još neki.
Razina korisnika 2
Ne znam zasto je uopce vip kupovao prava za nogometnu ligu prvaka, hrt2 je prenosi jedan dan, federalna drugi, hrt 2 prenosi Europa ligu.
Bolje da su ubacili arena sport i na satelit stavili one programe koje svi drugi imaju na satelitu - history2, viasat nature, fox movies itd.
Razina korisnika 6
Bedž +3
Tko zna mozda nesto uskoro i dode 🙂
Razina korisnika 2
Pa ili ce se sabrati i ubaciti kanale koje sva konkurencija ima ili vip sat vode totalne budale i amateri - trece opcije nema!
Razina korisnika 4
Krunoslave stari popis programa je odmah iznad tog od 18.09.18.Za staru listu potrebno je stisnuti popis programa.Sta se tice tih 5 novih sportskih njih ce samo dodati na tu novu listu a za dr programe dali ce uvoditi nisam nista cuo i to ne znam.nadajmo se da hoce
Razina korisnika 6
Bedž +6
Da stvarno nam trebaju paketi koji će biti potpuno identični jedan drugom po izboru kanala. To je kao da tražiš od BMW-a da ima iste karakteristike kao Mercedes ili obratno jer eto ti želiš imati sve od jednog i drugog. Kad postoji izbor onda se kuka kako se usuđuju imaju različite ponude, kad svi isto nude onda pak pljuvačina kako je sve to isto. Izaberi paket koji ti se sviđa po onome što gledaš i to je to.
Razina korisnika 4
Acer 112 vidim da nisi procitao temu od pocetka. Radi se o tome da svi operateri imaju sve cinestare a vip ima njih 4 od 5.Nedostaje cinestar fantasy. Takoder svi operateri imaju sve fox programe a vip ima njih 3 od 4.Nedostaje fox movies.Imaju history 1 a nedostaje im history 2.itd Mi pricamo o nedostacima vip tva naspram drugih operatera.iz svakog paketa programa im nedostaje po 1. Dali bi ti htio imati hrt 1,3 i 4 a 2 ne?
Razina korisnika 6
Bedž +6
Pročitao sam temu ali ponovno kažem da to nisu nedostatci. Da si pogledao malo bolje programske sheme tih kanala koji po tebi kao "nedostaju" vidio bi da većina tog sadržaja koji ide na njima se pušta ili na drugim kanalima koji su već prisutni u paketu unutar te grupe kanala (npr. Cinestar Fantasy npr. koji je repriza postojećih Cinestara BEZ PREMIJERNOG SADRŽAJA), ili se taj sadržaj pušta na drugim kanalima (primjer FOX Movies koji se preklapa sa TV1000, Diva, Cinestarom, Kino TV i sl.). Spomenuo sam ta dva filmska jer taj dio mi je bio najapsurdniji pošto VIP ima brutalnu filmsku ponudu i spominjati ta dva kao ključna mi je WTF.

History 2 je noviji kanal koji je tek nedavno došao i na MAX TV, lijepo bi ga bilo imati u ponudi ali pored History-a, Viasat History-a, DOKU TV-a, Dokuboxa, Planet Earth-a koji također često imaju sadržaj povijesne tematike - taj kanal nije toliko ključan. Iako, ponovno kažem super bi bilo da je i on tu.

Usporedba sa HRT-om ne stoji pošto je to nacionalni kanal, ovi tematski sa druge strane su uglavnom playliste filmova, dokumentaraca itd koji se preklapaju ili sličan sadržaj već postoji.

Da zaključimo, lijepo bi bilo imati apsolutno sve kanale koje je netko negdje "lansirao", neka se štancaju da ih sutra imamo 5 soma i samo klikčemo po daljinskom gore - dole (lol), ali sa druge strane je sve to savršeno nepotrebno ako se bolje pogleda sadržaj na tim kanalima, već postojeće ponude i činjenice da jedna osoba ma koliko bila "ovisna o televiziji" sav taj sadržaj nema teorije da može pregledati da ništa u životu ne radi i da od 8:00 do 24:00 svaki dan sjedi pred TV-om i samo to radi. Niti jedan paket na tržištu nema sve kanale kao konkurencija pa tako niti VIP, no VIP-ova ponuda po meni je neusporedivo bolja od MAX TV-a (jedino gdje je lošiji je pitanje sporta) i zato sam tu gdje jesam, tj. koristim upravo taj paket. Tako i svatko drugi ima pravo da odluči što mu više paše, upravo ta različitost između paketa (koji bi neki ovdje "ubili") mu to omogućava. Bacite oko malo na strane pakete koliko se oni međusobno razlikuju po kanalima a kvantitativno imaju isti broj kanala kao i mi, kamo li sreće da i mi jednog dana dođemo do toga, iako znam da nećemo.
Razina korisnika 4
Ne slazem se sa tobom da si na cinestar fantasy samo reprize sa preostalih cinestar kanala.Puno sam filnova gledao na njemu koji nisu bili na cinestarima drugim za premijere ne znam ali i nisu mi bitne kad pustaju odlicne filmove.Takoder ista stvar je i za fox movies,ponekad se desi da isti film bude i na tv 1000 nakon par dana ali to samo jedan od njih 50. Sta se tice hisrory 2,pa to je najbilji dokumentarni program,kakav dokubox plalet earth ili doku tv.Nakon ato su ukinuli discover kanale mogli su bar njega uvesti.Na moj tv mozes pogledati filmove i usporediti cinestar fantasy sa ostalima kao i fox movies pa ces vidjeti da nisi u pravu.Takoder uspiredi emisije sa history 2 na ova 3 kanala koja si naveo pa mi reci onda kohi je bolji.Max tv ima sve te programe vio ima samo taj dokubox i doxu tv kao i filmbox paket koji ne vslja nicem.Pogledaj sta je ponuda filmskih i dokumentarnih programa na total tv.Pricao sam jucer sa njima mozda uvedu i arene i history 2.kakav vip,nisu u stanju otkupiti cijeli paket programa kao i svi drugi nego uzmu djelomicno da ustede.Crime &investigation pa to svi imaju.samo sparaju,za par mj kad budu uvodili nove sportske za ligu pevaka opet ce neke druge ukidat. http://totaltv.hr/Televizija/TV-Programi
Razina korisnika 6
Bedž +6
Za početak, navedi 3 filma koja su bila na Cinestar Fantasy a nisu bila na ostalim Cinestar kanalima, eto samo 3. Pazi, itekako znam što govorim da na tom kanalu NEMA premijernog sadržaja.

Druga stvar, ne moram dolaziti na tvoj TV da bi vidio kakav je neki kanal, danas sav sadržaj i raspored vidiš na internetu. History 2 imam preko satelita i mogu reći da sadržaj na njemu je itekako sličan na gore nabrojanim kanalima. Kanal je dobar, ali nije to nikakva prevelika "eksluziva" koju ne možeš naći drugdje.

Zatim, ako ćemo gledati po grupacijama/vlasniku i što VIP-u fali - i MAX TV-u tu isto tako jako puno nedostaje. Eto MAX TV nema sve AMC-ove kanale lokalizirane na hrvatski, ima samo CBS Reality a nema AMC, dok VIP ima oba. MAX TV nema sve SportKlub kanale, fali im SK HD - VIP ima sve uključujući SK HD. MAX TV od AXN-a ima samo AXN, a gdje je AXN Spin? Vip ima oba. MAX TV od InTheBox grupacije ima samo Woman, zašto? Gdje su im Planet Earth i Dr.Fit, svi ti kanali su na hrvatskom i prisutni u VIP-u. Također krenuli su izbacivati kanale od Viacoma (MTV) .. zašto? VIP TV ima sve koji su namijenjeni našem tržištu. MAX TV nema ni sve kanale od Nove TV - gdje su Doma HD, OYO Cinema, OYO family? Svi ti kanali ne samo da su na VIP-u već su u osnovnom paketu. Da ne nabrajam neke grupacije koje MAX TV uopće nema NITI JEDAN u paketu a kod VIP-a su svi pristuni tipa Discovery HR (Kino TV i Doku TV .. svi u osnovnom paketu), Scripps Network (Food Network, Travel Channel, FLN .. svi u osnovnom paketu), Filmbox (Filmbox Plus, Extra, Docubox .. jedini operater na tržištu koji te kanale ima u osnovnom paketu) itd. itd. Dakle, treba samo bolje pogledati ponudu i vidi se itekako velika premoć VIP-a, posebno kada bi išli secirati po kojim su paketima i koliko trebaš platiti za njih.

Na kraju krajeva, ako si sam TOLIKO oduševljen MAX TV-om i VIP ti je smeće, a još k tome već i imaš MAX TV - čemu onda dolazak ovdje i pokretanje ove teme, čemu cijela ova rasprava "zbunjenog kupca" ako ti je već mišljenje toliko izgrađeno da ti je jedan operater smeće a drugi vrh vrhova. Pa uživaj u MAX TV-u a nas sa VIP TV-om ostavi da uživamo u tom "smeću" kojeg imamo na VIP-u i kojeg nikako ne bi mijenjali za MAX TV. Zato i služi ona različitost u paketima o kojima sam na početku ove naše rasprave pričao.
Razina korisnika 2
Uopce nije lose sto je covjek pokrenuo ovu temu, jer je evidentno da je inteligentan, postovi su mu argumentirani i opsezni, vidim i drugi su se ukljucili vrlo dobrim komentarima i ova tema ukupno je jedna od boljih na ovom forumu.
Slazem se da je vip tv odlican glede izbora kanala generalno, vip sat tv nije na toj razini, no mozda se i na tom polju probude. Ja recimo volim kanale o prirodi tipa viasat nature, nema ga na vip sat i opcenito nema puno kanala te tematike na vip sat, no kao sto rekoh mozda se i na tom polju probude, generalno sam ipak zadovoljan sa vip sat, u osnovnom i prosirenom paketu je dosta dobrih kanala za 100 kuna mjesecno.
Razina korisnika 4
ACER 112 Evo da ti odgovorim,na tvoj post neznam koliko te plačaju u vipu da ih toliko braniš,ali očito je da si iz tog razloga ovdje na forumu,dok ja nisam. Ja se informiram u svezi s njihovim uslugama i razmjenjujem mišljenja sa drugim korisnicima.Nitko me ne plaća i nikog ne branim i imam pravo na svoje mišljenje.Šta se mene tiće svi operateri u HR su smeće,nisam ljubitelj ni jednog,niti drugog.Ako ćevo već tako zašto vip ima najviše tužbi i zašto im služba za korisnike nije ni do koljena HTu.No o tom ćemo drugom prilikom...
Kao prvo MAX TV ima a da vip nema : 1. Talijansku nogometnu ligu
2.Francusku nogometnu ligu
3.Hrvatsku nogometnu ligu
4.Uefa Europsku ligu
5.Sve kupove,superkupove itd lige petice
6.Argentinsku nogometnu ligu
7.Češku ligu
8.Brazilsku nogometnu ligu
9.Rukomet,košarku,itd sve lige, dali je potrebno da ti nabrajam dalje?


Sve to se nalazi na 6 Arena sport programa koje vip nema,a sad mi reci šta vip ima od sporta ima na sportklubovima Englesku i Španjolsku nogometnu ligu,a sportklubove imaju svi operateri uključujući i tcom,fight channel kojeg isto imaju svi.Po čemu je vip bolji u sportu,po nićem,ne vrijedi ima što su kupili ligu prvaka kadaq nemaju sve ovo ostalo.

Idemo dalje Max tv ima a vip nema

1.Fox Movies
2.Cinestar Fantasy
3.History 2
4.Crime & investigation
5.Picbox
6.BBC Earth
7.HBO GO
8.HBO ON DEMAND
9.PINK PROGRAMI 11 kom dok vip ima samo 1
10.ARENE SPORT 6 PROGRAMA
12.Sport klub start
13.Sport 1
14.Hit tv
15.Grand Tv

ITD. neda mi se više pisat i uspoređivat,mislim da ti je ovo dovoljno,ja nisam nabrajao progarame koje ti jesi,jer te programe nebi ni moja baka gledala.
I nije istina da max tv nema MTV programe i dalje ih ima 3 kom, Ukinut je samo MTV adria koji je prestao s emitiranjem i vip ga je također ukinuo.LP pa si sad proučavaj.
I ZAHVALJUJEM SVIMA ONIMA KOJI SMATRAJU DA JE OVA TEMA OK I ŽELE SUDJELOVATI U NJOJ,GORANE 81 HVALA TI NA LIJEPIM KOMENTARIMA.TAKOĐER SMATRAM DA SVATKO IMA PRAVO NA SVOJE MIŠLJENJE NEKIMA SU JEDNI PROGRAMI VAŽNIJI OD DRUGIH JA SAM OVDJE NAVEO SVE ONO ČEGA MI SE TEŠKO ODREKNUTI I ŠTO GUBIM PRELASKOM NA VIP
I aceru MOJ TV nije moj televizor nego je to stranica i aplikacija na kojoj se može pogledati što koji programi i kada emitiraju.Napisao si mi da se sadržaj može pogledati na internetu a ne na mom televizoru,a šta je onda ovo https://mojtv.hr/ to nije internet? BISERU,kaže ne moram dolaziti na tvoj TV da bi vidio sadržaj,šta si zabrijao da sam te pozvao kod sebe?Hahahahahahaahaha,baš si me nasmijao 😃 VRištimmmmmmm
Razina korisnika 6
Bedž +6
neznam koliko te plačaju u vipu da ih toliko braniš,ali očito je da si iz tog razloga ovdje na forumu,dok ja nisam.

Aha, znači sada kada si dobio odgovore koji ti se ne sviđaju i na koja očito nemaš odgovor sada me i plaćaju u Vipu, haha super si.

Ako ćevo već tako zašto vip ima najviše tužbi i zašto im služba za korisnike nije ni do koljena HTu.No o tom ćemo drugom prilikom...

Odakle ti te gluposti? Daj prestani širiti dezinformacije. Išao si na njihov fejs ha? Nema šta pravo istraživanje za doktorski rad. LOL

Po čemu je vip bolji u sportu,po nićem,ne vrijedi

Ako već ulaziš u neku raspravu sa nekime na forumu ajde za početak čitaj sa razumijevanjem. Pola posta mi tu nabrajaš po 10ti put neke puste lige i pokušavaš mi dokazat da je Max bolji u sportu od Vipa a lijepo sam još u prvom postu dao priznanje Maxu da je samo u tome bolji od Vipa, dakle da citiram samog sebe:

"Jedino gdje je lošiji je po pitanju sporta"

Čitati pažljivo.

Idemo dalje Max tv ima a vip nema

1.Fox Movies
2.Cinestar Fantasy
3.History 2
4.Crime & investigation
5.Picbox
6.BBC Earth
7.HBO GO
8.HBO ON DEMAND
9.PINK PROGRAMI 11 kom dok vip ima samo 1
10.ARENE SPORT 6 PROGRAMA
12.Sport klub start
13.Sport 1
14.Hit tv
15.Grand Tv


Hajmo dalje. Za početak jel ti uopće znaš što je HBO GO i HBO ON DEMAND. Da ti šapnem ti veliki poznavatelju i gledatelju televizije - to NISU kanali to su HBO servisi. HBO GO je "HBO za van" dakle da ga gledaš na mobitelu, tabletu, laptopu, a HBO OD je gledanje HBO naslova na zahtjev preko tvog tv boxa. I da, obje usluge dobije svaki pretplatnik Vipa koji uzme HBO pretplatu, pažljivije proučavaj drugi put, ali za početak kreni od toga što su kanali a što su usluge. Presmiješno mi je da čovjek koji za sebe kaže da puno gleda televiziju i koji kuka za filmskim kanalima takvo što provali.

ja nisam nabrajao progarame koje ti jesi,jer te programe nebi ni moja baka gledala.

Znači predobro. Lik ladno ni manje ni više nego stavi na listu HitTV, SportKlub Start, Grand TV i slične i kaže da su to kvalitetni kanali a "moje" Kino TV, Filmbox Plus, Filmbox Extra, AMC, AXN Spin, Travel Channel, Food Network, FLN (koje je otkupio prije par dana veliki Discovery, toliko o njihovoj kvaliteti) i sl. - te kanale ne bi ni njegova baka gledala. Hahaha, pa ovo je znači VRH!

Sve u svemu presmiješna lista da uopće ne zaslužuje ni da istu napravim za Vip.

nije istina da max tv nema MTV programe i dalje ih ima 3 kom, Ukinut je samo MTV adria koji je prestao s emitiranjem i vip ga je također ukinuo.LP pa si sad proučavaj.

Još jednom - ČITATI SA RAZUMIJEVANJEM.
Rekoh da su krenuli izbacivati ne da su ih sve izbacili. MTV Europe je nasljednik MTV Adria na našem tržištu, tog kanala više nema na tvom Maksiću.

I ZAHVALJUJEM SVIMA ONIMA KOJI SMATRAJU DA JE OVA TEMA OK I ŽELE SUDJELOVATI U NJOJ
Tebi je ta rasprava dobra dokle god možeš svoje polutočne ili potpuno netočne (dez)informacije ovdje prosipat. Kad ti se ukaže na drugu stranu i da to što pričaš nije tako odmah se frljiš i svi su od jednom Vipovi plaćenici. Smijeh.
Razina korisnika 4
Majstore acer a ti si toliki poznanik svega i toliko si informiran da neznas sta je Moj Tv aplikacija i stranica pa se sam pozivas kod mene doma.Toliko o tvojoj informiranosti,dibro znam sta je hbo go i hbo on demand.to je ono sto vip nema.Pinkovih 11 programa nisi htio prokomwntirati kao i ostale koji su te dirnuli u srce.No dobro shvatili smo da si placenik vipa to se vidi i po tvom statusu superforumasa jer kome se da sjediti 10g na forumu svaki dan od 0 do 24h za besplatno.Ja siguro nebih jer imam i dr obaveza u zivotu a ne samo forum komp forum.Iznjeli smo svoje argumente i ja i ti i pustimo sad i druge da napisu svoje misljenje.lp
Razina korisnika 6
Bedž +6
Meni nije potrebna nikakva Moj TV "aplikacija" da bi znao kakav je koji kanal, ja sve te kanale na ovaj ili onaj način mogu gledati. A ti za početak budi malo pismeniji u izražavanju ovdje na forumu ako želiš da te ljudi u potpunosti razumiju što si htio reći. Itekako dobro znam za tu stranicu (vidi vraga imaju čak i stranicu), no to mi definitivno nije jedini pogled na određene TV kanale kao nekima ovdje.

Nadalje, svoje nepoznavanje tj. neimanje blage veze što je HBO GO i HBO OD si još jednom upravo sada pokazao i hvala ti na tome što si samo potvrdio moje riječi. Znači još jednom sam zgrožen da jedan veliki "filmofil" koji je čak uspio pronaći premijeru na inače repriznom programu (koju doduše nikome neće otkriti, ali dobro, lol ) nije nikada čuo za ove alfa i omega servise svih filmofila u HR. (I koje naravno ima i Vip)

I ako ti je lakše da se ne možeš nositi u raspravi sa jednim najobičnijim forumašem - da, ja sam Vipov plaćenik i sad ću ti "sakriti" poruke isto kao što su ti "sakrivene" na Vipovom fejsu, provjeri sa onim drugim nickom jesu li još tu. LOLčina. Znači ovo je komedija samo takva.
Razina korisnika 4
Kako covjek neda da se kriva rijec kaze protiv vipa,kak ti se samo da vec 10g sjedit na forumu i branit vip?Kaj bus dobil 5 banki popusta na trio paket ili si jedan od onih sto non stop šlajfa pred dorocel i brazers programima pa se nadas da ces ih dobiti free xxx paket.hahahahahaa daj odrasti covjece i pusti nas da raspravljamo kao sto vidis tema je prednosti i mane vip tva. Ne moras biti toliko ocit da bi shvatili da si njihov zaposlenik.Mani se ove teme i pusti ljude da iznesu svoje mialjenje.Na tvoje postove vise ne odgovaram.pozdrav
Razina korisnika 6
Bedž +6
Pa ja sam "VIP-ov plaćenik" pa zato ih branim, što ti tu nije jasno?

A ti nisi odgovorio niti na jedno jedino moje pitanje ili protuargument koji sam ti dao osim što prosipaš nebulozne već treću poruku za redom. On se bavi sa, pazi sad - tko što gleda na TV-u, Like WTF? Koliko je tebi godina dječače - 13 i pol da nekome tako nezrelo stavljaš etikete da gleda Dorcel, i to onako sav zacrvenit hihoćeš kao da je to nešto sramno čak i da ga gleda netko? To je na onoj razini "reći ću te mami da si poljubio curu". Ja znači ne vjerujem što čitam, nisam mislio da ću baš na djecu tu naletit. I to pazi sve dolazi od lika koji kao želi nastaviti raspravu sa kojom se očito ne može nositi, kojemu je najjači argument "to niti moja baka ne gleda". Ovo je znači jedan posve novi level ljudske gluposti.

Naravno da treba nastaviti sa raspravom, no bez ovih tvojih trolerskih ispada, uvreda i spama na ono što nemaš odgovor. Pokušaj za početak odgovarati svojim sudionicima u raspravi na njihove poruke i pitanja bez spuštanja rasprave na ovakvu nisku osobnu razinu.
Razina korisnika 4
Ovo je tema za korisnike vipa,za one koji to žele postati,za njihove bivše korisnike ili za ljude koji se samo informiraju i sudjeluju u raspravama.Nikako nije za zaposlenike vipa koji namjeravaju svojim postovima privući nove korisnike i braniti sve ono loše što se piše o njima.Braniti vipov ugled,njihove ponude i usluge.Ti Acer si njihov djelatnik i molim te da ne sudjeluješ više u ovoj temi.Kada se ode na tvoj profil i malo ga se prouči sudjelovao si u stotine rasprava i kad gledam tvoje postove u svakom postu,u svakoj temi braniš vip i takvih postova ima na tisuću.Nikada nisi ništa loše napisao o njima,a ima toga jako puno za napisati.Dali je to slučajnost ili si opsjednut vipom,fanatik ili neznam kako bi to već nazvao.Jednostavno je za zaključiti ti si plaćeni forumaš od strane vipa,a ja se nemam najmeru više sa tobom raspravljati i vrijeđati jedan drugog.Tako možemo do sutra.Istina je da vip ima svoie ljude na forumu koji ih brane i ti si jedan od njih.Ljudi će sami odlučiti čiji će korisnici biti i tko ima bolju ponudu.Iznio jesi neke Vaše pluseve u odnosu na HT,isto tako sam i ja naveo nedostatke u odnosu na HT.Kao njihov djelatnik nepoželjan si ovdje,barem u ovoj temi.LP
Razina korisnika 6
Bedž +6
Ti Acer si njihov djelatnik i molim te da ne sudjeluješ više u ovoj temi..Jednostavno je za zaključiti ti si plaćeni forumaš od strane vipa

Razina korisnika 2
Acer daj molim te prestani lupetati. Spocitavas covjeku da diskusiju spusta na osobnu razinu i spama, a upravo ti to radis od starta. Vidi se da si svadalacki raspolozen i zelis ovdje lijeciti neke svoje frustracije. Odvratno.
Razina korisnika 4
Acer daj molim te prestani lupetati. Spocitavas covjeku da diskusiju spusta na osobnu razinu i spama, a upravo ti to radis od starta. Vidi se da si svadalacki raspolozen i zelis ovdje lijeciti neke svoje frustracije. Odvratno.

Bravo Gorane,svaka ti čast na komentaru 🙂
Razina korisnika 6
Bedž +6
Hahaha, klonovi napadaju ... koje su to fore, ja ne vjerujem :D

Ali lijepo je da je ipak pogledao i sa tog drugog nicka 😉
Razina korisnika 2
Acer sizofrenija je ozbiljna bolest, odi se lijeci.

Odgovori