Riješeno

Natjecanje

  • 9 August 2021
  • 1 odgovor
  • 103 pregleda

Koliko sam dosad vidio,ovaj forum sluzi da bi se zaposlenici u A1 natjecali ko ce bolje popljuvat prijedloge,pitanja,molbe itd. sto dolaze od korisnika,jelda? Nisam primijetio da je uveden poneki kanal,ili da je bilo sto takvo napravljeno na temelju komunikacije sa korisnicima. Ali,da je A1 ovaj ili ona izabran/a za najboljeg ovo ili ono na forumu,covjece,toga ima brdo. Cemu onda forum,ako ne sluzi za unaprijedjenje slabe ponude,pogotovo sportske? Pa odgovori na neka pitanja... Covjece,stvarno ima bisera samo takvih. Pitam zasto nema Sky Sporta i slicno,i dobijem odgovor da zato jer je Sky produkcija,a ne kanal??!!?! Pa Sky Sport je  kanal otkad se pojavila satelitska televizija! Imam doma VHS kazetu iz 1988. sa pregledom sezone 1986. Moto Grand Prixa i epizodom emisije sa krsevima i ostalim sazecima. Mogli bi nac nekog ko nesta stvarno ZNA o satelitskoj i kabelskoj TV,jer to sa Skyem je bilo za...nasmijat se,recimo samo to. Mozda neko rodjen prije 1998. Nezaposlenih ne fali,dapace. Treba dodat nesto kanala koji nisu jadni,a ne samo gasit one dobre. Inace,zasto onda opce placat kabelsku ak nema sadrzaja za SVE. Kolko se sjecam,tako je to s kabelskom i krenulo. Ponesto za svakoga. Kada ce toga biti,i hoce li uopce?

icon

Najbolji odgovor od A1_IvanaN 10 August 2021, 14:47

Pogledaj original

Odgovora 1

Razina korisnika 2
Bedž +3

Pozdrav @Zimone , žao mi je što si stekao takvo mišljenje o našem radu, želja nam je prvenstveno pružiti adekvatnu podršku.  Što se tiče uvođenja novih programa,  uvijek postoji mogućnost promjene. Želimo čuti, razmišljanja, ideje i prijedloge korisnika, na taj način imamo priliku vidjeti što i kako popravljati, poboljšavati. Forum je isto tako  mjesto za razmjene iskustava, želja nam je da korisnici međusobno izmjenjuju savjete i za dio koji nije isključivo vezan uz naše usluge. Slobodno nam se javi OVDJE  kako bismo provjerili mogućnosti po usluzi koju ti koristiš. 

Odgovori