Riješeno

Naplata Planet sport paketa

  • 12 April 2020
  • 9 odgovora
  • 3594 pregleda

  • Anonymous
  • 0 odgovora

Poštovani,

 

zanima me planirate li ubuduće umanjiti račun korisnicima Planet sport paketa s obzirom da prijenosa sportskih događaja već dulje vrijeme nema (Liga prvaka je igrana do 11.3.2020., a sumnjam da su se i ostali sportski događaji znatno dulje održavali), a paket je za 3.mjesec uredno naplaćen kao da se sve održalo po rasporedu? Znam da je situacija izvanredna i da nikako ne možete biti krivi za istu,ali nije u redu naplatiti uslugu koju niste isporučili.

 

Zahvaljujem,

Luka Trgovac

icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 5 July 2020, 14:07

Pogledaj original

Odgovora 9

Razina korisnika 7
Bedž +3

Link na članak

Razina korisnika 3
Bedž +3

Pozdrav @luka.trgovac_1994 ,


s obzirom na to da je najelitnije europsko natjecanje zaustavljeno u osmini finala te se trenutačno ne zna kada će nastaviti, za mjesec travanj nećete snositi trošak naknade PlanetSport paketa.
Posljednje utakmice najuzbudljivijeg klupskog nogometnog natjecanja odigrane su u ožujku, a s obzirom na trenutačnu situaciju, budućnost natjecanja i dalje je neizvjesna. Mi ćemo pratiti razvoj situacije i pravodobno ćemo o tome obavještavati, kao i o naknadi koju, kao korisnik PlanetSport Paketa, podmiruješ.
 

Poštovani,zbog čega je naplaćen Planet sport paket ako sportskih natjecanja još uvijek nema? Liga prvaka se (prema mojim saznanjima) nastavlja tek početkom 8.mjeseca!

 

Lp,

Luka

iz fore, jer se može….vidiš da nemaju pojma dok ti netko ozbiljan kao @gogsy1975 ne odgovori...svaka mu čast.

Razina korisnika 7
Bedž +3

Zar je Planet sport paket samo Liga prvaka i nema ništa osim Lige prvaka? ;) Ovo je #novonormalno kako bi rekao docent Capak a svi pretplatnici dotičnog paketa #ostaniteodgovorni pa platite račune. 😁

Imamo pogodnost da vjerovatno najskuplje na svijetu plaćamo poljsku ligu haha.

Neke se dogovore sa Arenom pa ako već plaćam 50 kn za dodatni sportski paket, barem ću znati da "vrijedi".

Utakmica lige prvaka nema, a korona kriza traje i dalje.

Razina korisnika 2
Bedž +3

Pozdrav @luka.trgovac_1994 , s obzirom na neizvjesnu situaciju u sportskom svijetu uzrokovanu pandemijom virusa COVID-19 koja je između ostalog zaustavila i brojna sportska natjecanja diljem svijeta, korisnicima PlanetSporta omogućili smo da u travnju i svibnju ne snose naknadu za korištenje istog. No sukladno s politikom ublažavanja mjera borbe protiv pandemije i općom epidemiološkom situacijom, u lipnju se na sportske terene vraća i dio sportskih natjecanja. Na PlanetSportu prenosit će se neki od njih, kao što su poljska nogometna liga ili prijateljska vaterpolska utakmica Hrvatska - Crna Gora. Usprkos ublažavanju mjera, nadamo se da ćete ostati odgovorni i uživati u atraktivnom sportskom sadržaju od kuće. 

Bez brige @gogsy1975 ,ja ću ovih 30-ak dana ugovora otplatiti kako sam i “obećao”, ali grešku, da uzmem ijedan jedini tv program od (navodno) “najbolje mreže u Hrvatskoj”, teško da ću ikad ponoviti.

LP svima i ugodan dan svima :)

Razina korisnika 7
Bedž +3

@luka.trgovac_1994 - ja imam MaxTV preko satelita na prenosivoj kartici, paket M uzet isključivo zbog sporta, plaćen 820 kuna unaprijed. Znaš što sam dobio u vrijeme korone? Otključane Arene 5 i 6, iako sporta nije bilo uopće osim repriza. Ti si dobro i dobio za razliku od mene. :)

Odgovori