Riješeno

Moto Grand Prix/World Superbike Championship/British Superbike/TT

  • 11 May 2021
  • 1 odgovor
  • 98 pregleda

Da li Planet Sport prenosi Moto Grand Prix?

Znate li da sad ovu nedjelju Moto Grand Prix u Francuskoj uzivo prenosi ITV4 u Engleskoj? 

To je kao da HRT4 uzivo prenosi Moto GP.

Stvarno bi mogli ubacit Fox Sport u dostupne kanale jer sve Foxove osim sporta vec imamo.

Ak imamo Fox Life onda bi bilo logicno imati i Fox Sport 1/2.

Gledajte,jos otkad su ugasili Max GP na T-Comu ja sam se pomirio s tim da se u Hrvatskoj ne moze pratiti Auto Motosport. Ali bar je bio Moto GP na Sport Klubu. Za ostalo sam se snaso preko interneta ili pomirio da su kod nas provideri toliko nekvalitetni da nema nista od toga.

Ali kad ste nam oduzeli jos i Moto Grand Prix,e to je vec bilo stvarno previse. Kada mislite ukljucit kanal na kojem mozemo bar Moto GP  gledati? Osvijestite se. Pogledajte dostupne programe u ostalim zemljama,pa cak i jadnijim. Ucinite nesto. Nismo bas toliko malobrojni da bi nas ignorirali. Sta prate ljudi koji gledaju nogomet kad ne gledaju nogomet? Motorsport. A tu smo i mi koji pratimo motorsport,a sekundarno i nogomet. Ma sve se svodi na to da ne mozes kao provider kablovske TV onemogucavati ljudima da plate ono sto zele gledati. Ako se dobro sjecam,kablovska TV je upravo zato i nastala. Da svako moze platit i ko covjek gledat sto zeli. Ali ne. Mi cak ne mozemo ni PLATITI da gledamo najpopularniji Motorsport na svijetu(Moto GP),a druge zemlje to prenose na free to air telki. Probudite se. 

icon

Najbolji odgovor od A1_Darka 12 May 2021, 14:01

Pogledaj original

Odgovora 1

Razina korisnika 3
Bedž +3

Pozdrav @Zimone žao mi je zbog tvojeg nezadovoljstva promjenom paketa. Hvala ti na izdvojenom vremenu za ovu konstruktivnu kritiku. U ovom trenutku nemamo uponudi program na kojem možeš pratiti Moto GP.

Odgovori