Moto Grand Prix

  • 4 April 2021
  • 4 odgovora
  • 199 pregleda

Postovani ljubitelji motociklizma,kolege motoristi!

Koliko vas je danas propustilo drugu utrku Moto GPa? Jedino gat dem veselje nedjeljom,a nazalost,za mene skoro uopce,je podmuklo unisteno. Nisu najavili da vise nece biti SK programa kad su najavljivali Arene. Poludio sam.

Reko idem odma natrag na HT. Nazovem i kazu mi da im je najveca brzina interneta 50mbps(?) jer moja zgrada nema opticki prikljucak. Covjece,pa to je ko da odem 15godina unatrag sto se brzine interneta tice,a za VideoPass na netu jednostavno nemam para. Sta sad? Pa pratim Moto GP neprestano jos od 1996! Najbolji prijenos je radio Eurosport. Sad opce nemam gdje gledat utrke,nemam ni nekog susjeda kod kojeg mogu pogledat bar glavnu utrku. Obicno sve tri pogledam. Kad bi uveli samo jedan FOX Sport kanal,rijesili bi nas koji pratimo utrke. Ima bar 4 ili 5 Fox kanala,ali nema FOX SPORT niti jedan. Na SK smo mogli pogledat Moto GP i NASCAR,bar nesta,ali sad vise nema nista osim onog na Kreatoru,a oni nemaju Moto GP. Totalna sramota. Sto se tice ovih koji kazu stavili su nam sr..,ma covjece briga me gledo bi tursku televiziju samo da mogu pogledat utrke. Kod nas nema nijednog operatera kod kojeg mozes platit da gledas programe tipa Sky Sport,Fox Sport,Eurosport,Motorsport TV,ESPN,NBCSN,Viasat Motors,ma ziva sramota. Daj ajmo ljudi neku anketu napravit,novinare pozvat,bilo sta jer ovo je postalo predosadno i preprimitivno. Stavili su Arenu zato jer prenose ono sto Arenasport kladionice obradjuju pa da ovisnici o kladjenju mogu gledat bas sve na sta su se kladili. Jer su mi na A1 rekli da su Arene bile "bas jako trazene". A sta s nama koji si volimo AutoMotosport pogledat? Banana. Pa sa jednim,kamoli dva kanala bi nas sve rijesili. Nevjerovatno,totalna sramota. Ko da smo u faken Ruandi,a ne usred Europe. Sramota. Ajmo nesta napravit,ako neko ima neku vezu ili ideju kak bi mogli sredit jedan ili dva AutoMoto kanala,nek napise tu na forumu pa cemo kontaktirat po potrebi.

Pozdrav i hvala na citanju.


Odgovora 4

Nema ti druge već tražiti na netu eurosport online. Mislio napisati da uzmeš gigabox od t-coma ali nevrijedi kada preko njega nema tv.

 

Da,znam mestre,samo sto bi utrke trebali moci pogledat ko ljudi,zavalit se pred TV.

Jedino na netu,istina. Samo sto se utrke svuda prenose na TVu pod normalno,ali ovo ocigledno nije normalna drzava. Ko sto sam vec napiso,sramota.

Pozdrav,hvala na odgovoru.

Potpuno te razumijem ja sam bio ljubitelj formule 1 pa hrt prestala prenositi pa frka gdje pogledati, da nam je hrt prava televizija prenosili bi i formulu i motociklizam a ovako se u svemu slažem sa tobom.

Razina korisnika 6
Bedž +3

Jedino njemacki Eurosport je slobodan na satelitu, pa ako koristis A1 preko satelita mozes ga gledati

Odgovori