MaxTv Sat vs VIPSat Tv ( Kaon CO 1300 HD.)

  • 7 January 2017
  • 37 odgovora
  • 18197 pregleda


Prikaži prvu objavu

Odgovora 37

Razina korisnika 5
vjerojatno ce imati svoju publiku i ovaj paket
recimo meni je DTX super kanal
na Eurosportu mi je rally tako da su mi ova 3 kanala sa prijevodom ok
vidim da dosta uzimaju vip i zbog tenisa na Eurosportu koji je u Osnovnom paketu SD verzija
osim VIP-a imam i Max tv sat doslovno samo radi Formule 1 koja ide na Areni, nisam ga uopce koristio od kad je zavrsila prosle godine sezona, ali to ti je kad bez neceg ne mozes :)


Nekako mi ovaj tvoj komentar više ide pod ovu temu.

Meni osobno max tv sat ima odličan izbor u osnovonom extra paketu, za puno manju cijenu nego što je to kod Vip-a.

No, meni na maxu sada fale prvenstveno Cinestar premiere kanali, ali i Eurosport, ali i mogućnost samostalnog unošenja slobodnih (FTA) kanala.

Prednost maxa jesu Arene i HNTV i niža cijena.

Međutim ako uzmem dva receivera od VIP-a i osnovni + prošireni paket tu VIP postaje bolji, ponuda je dobra + mogućnost unosa FTA kanala, ali opet mi fali snimanje na stick ili hard disk koje max ima a Vip nema....
Max je zakon što se tiče uključenja/isključenja paketa, tu je VIP katastrofa, Max je zakon po pitanju tehničke podrške, tu je VIP katastrofa, ali ako je sve u redu tu su negdje.....

Ispada da je dobro imati ih oba....

No mislim da će u mom slučaju vrlo uskoro biti dva max receivera jer Vip-u očito nije stalo....

Ukratko uz u.o. na 24 mjeseca VIP osnovni + prošireni 135 kn + 40 kn dodatni receiver = ukupno 175 kn (3 mjeseca besplatno prvi receiver - 135 kn)

Dakle 175 x 24 = 4200 - 405 (3 mjeseca gratis) = 3795 : 24 mjeseca = u prosjeku 158,13 kn.

Prednost ručno dodavanje FTA kanala koji nisu na (ne) službenoj listi.
Ukoliko imate vip fiksnu + iinternet ili mobitel - cijena ostaje ista.

Max tv sat ukoliko imati int+telefon mjesečno 80,29 s tim da je prvih 9 mjeseci 40,15 kn
Ako imate dva receivera, cijena je ista

Dakle 9 mj x 40,15 = 361,35 x 2 (receivera) = 722,70 kn
15 mjeseci x 80,29 kn = 1204,35 kn x 2 receivera = 2408,70 kn

727,70 kn + 2408,70 kn = 3136,40 kn : 24 mj = u prosjeku mjesečno 130,68 kn

Međutim preduvjet za ovo je dakle da imate svoju satelitsku antenu i int+telefon od HT-a

Ako nemate int-tel od HT-a usluga poskupljuje za 14,23 kn mjesečno

Dakle u tom slučaju je 130,68 + 14,23 = 144,91 kn (prosječno)

I ako vam HT instalira antenu tada je usluga skuplja za još 20 kn mjesečno na 24 mjeseca

U tom slučaju prosječna cijena raste 144,91 kn + 20 kn = 164,91 kn prosječno mjesečno.

Stoga ako ste novi korisnik a želite imati dva receivera VIP je povoljniji, ako uspoređujemo samo jedan prijemnik max je povoljniji.

Velika prednost maxa je besplatno snimanje ali samo na KAON receiverima.
Razina korisnika 5
I kod VIP-a i kod Max tv-a (satelitski) ima opis filma/emisije/serije, glumci itd... pritiskom na tipku "i"

Kako @dona reče na KAON receiverima.
Razina korisnika 6
Bedž +3
Kaon fw je baziran na Linux? govorim napamet mozda zato ne vidis snimljeni materijal?
Razina korisnika 6
Bedž +3
Evo recimo za ljubitelje tenisa VIP je bolji izbor posto Max tv nema u svojoj ponudi Eurosport kanale, u VIP-u su od nedavno sa hr. komtatorima, a Eurosport 1 HD na eng.
Australian Open na Eurosport kanalima od 16.-29.01.2017.

Razina korisnika 6
Bedž +3
Tebi mozda ne koji ne pratis tenis, ali meni i onima koji pratimo tenis je ovo bitno
Supertenis HD ima i na vipsatu ali ne prenosi Australian Open
Razina korisnika 6
Bedž +3
A sta je sa Eurosport 2 tamo isto je tenis i to sa hrvatskim komentatorima
Razina korisnika 6
Bedž +3
Zaboravio sam dodati radi se o VIP Kaonu
Razina korisnika 6
Bedž +3
Max tv sat nemam receiver nego modul + kartica, Gorlock nam moze vidjeti sa receiverom ima li opis filmova
Razina korisnika 6
Bedž +3
mozes li provjeriti EPG na N1 na max receiveru, kaze mi jedan kolega da ide bosanski umjesto hrvatski ?
odlicna tema i odlicna usporedba...
al niste se dotaknuli mozda i najvaznijeg, kakva je kvaliteta slike na maxtv sat a kakva na vip sat?

i jos jedno pitanje, moze li se na maxtv sat premotavati snimljeni sadrzaj dok jos uvijek snima. Znaci dosao sam na pola emisije koju snima i zelim je gledati ispocetka, a snimanje jos traje?

pozdrav
pozdrav,

zanima me da li na vipu i maxu ima opisa filmova na filmskim kanalima npr. kad se stisne epg ili info? jer na totalu ima samo ime redatelja i glumca, nikakav kratki opis radnje filma, niti žanr...limitirani su na dva retka navodno..zanima me da li je to kod vipa i maxa bolje rijeseno
super..znaci ima sadrzaj filma/emisije? jer na totalu si izgubljen jer nema opisa filma, neznas sta gledas... moze slika ako nije tesko?...

kod maxa nema te opcije? pitam jer zna da imas oba resivera..

Odgovori