Riješeno

Isključenje televizije

  • 16 June 2022
  • 4 odgovora
  • 244 pregleda

Pozdrav! Prije 10 dana, proslog ponediljka ste mi istakali televiziju. Meni, i ciloj kuci (3 resivera). U tih 10 dana smo vas zvali 10puta,svaki put se ispricavate i neko od operatera kaze 'napravit cemo pozurnicu za ukljucenje'. 10 dana, ni krivi ni duzni. Pa me sad zanima, sta ja triban napravit da nam NAPOKON ukljucite?? Pric na drugog operatera? 

icon

Najbolji odgovor od A1_Daniel 17 June 2022, 19:15

Pogledaj original

Odgovora 4

Razina korisnika 2
Bedž +2

Bojim se  nista.

Najbolje da zoves druge telekome i pitas ko moze sto brze doc.

Ja sam u a1 razocaran od od kad su mi ukinuli N1  i iskoristio sam zakonsku odredbu i bez dodatne naknade  za prijevremeni raskid ug9vora presao naa Total tv

Bome i meni se tako cini... Ne ukljuce li do podne, zovem druge, stvarno mislin da san bila i vise nego strpljiva 

Bedž

Pozdrav Nina, žao mi je na iskazanom nezadovoljstvu s poteškoćom s uslugom. :/ Molim te da nam se javiš privatnom porukom sa svojim podacima kako bi odmah mogli napraviti detaljnu provjeru u samom sustavu. 

Razina korisnika 2
Bedž +2

Pozdrav Nina, žao mi je na iskazanom nezadovoljstvu s poteškoćom s uslugom. :/ Molim te da nam se javiš privatnom porukom sa svojim podacima kako bi odmah mogli napraviti detaljnu provjeru u samom sustavu. 

to neće ništa promijeniti,  jer ni meni nije nista pomoglo kad mi je sat tv stekalo kad je trzala slika i kad nisam imao signala. Isto tako je bilo slanje požurnica detaljne provjere  i ostala sranja...

Odgovori