Riješeno

Hisense televizija

  • 16 August 2021
  • 8 odgovora
  • 936 pregleda

Moje pitanje glasi: aplikacija tv za van ne podržava hisense uređaje? Tražio sam u app storu aplikaciju tv za van ali ne nalazi taj app…?!

icon

Najbolji odgovor od Pero357 21 August 2021, 07:43

Pogledaj original

Odgovora 8

Razina korisnika 6
Bedž +3

Probaj app stavoti na usb stick pa instalirati

Skinuo sam apk aplikaciju i stavio na usb, ali tv je ne prepoznaje. Ne daje mi uopće krenuti s instalacijom… Hisense tv je za bacit u smeće!!!!

Razina korisnika 5
Bedž +2

Provjeri da li je TV Linux ili Android.

 

Moj je Linux a za Linux nema app

Neznam jel hisense linux, al oni imaju svoje app-ove i nemoze se gledati ili instalirati tv za van na taj televizor. Ni preko usb-a ne prepoznaje ga… Čudno je da A1 nema neki stick za takve slučajeve… 

Razina korisnika 7
Bedž +4
  • Zdenko Komar Nema stick  ali imaš za kupiti android TV box spojiš ga hdmi kablom na TV. Na box instaliraš tv za van i možeš gledati tv za van.

Razina korisnika 5
Bedž +2

Neznam jel hisense linux, al oni imaju svoje app-ove i nemoze se gledati ili instalirati tv za van na taj televizor. Ni preko usb-a ne prepoznaje ga… Čudno je da A1 nema neki stick za takve slučajeve… 


Pogledaš koji imaš model pa Google i vidiš koji je operativni sistem, moj je Linux, koliko para toliko muzike.

Razina korisnika 5
Bedž +2
  • Zdenko Komar Nema stick  ali imaš za kupiti android TV box spojiš ga hdmi kablom na TV. Na box instaliraš tv za van i možeš gledati tv za van.


Neznam da li A1 Tv za van podržava Chromecast, ja ga koristim za EON tv, to mi je bolja opcija nego Box.

Razina korisnika 4
Bedž +3

Po njihovim uvjetima korištenja izgleda da ne.

https://tvzavan.a1.hr/termsLogin

“(2) Pod prijamnim uređajima smatraju se pametni telefoni, računala te tableti. Uslugu je moguće koristiti isključivo na pametnim telefonima i tabletima, na Android i iOS operativnom sustavu.”

Kako chromecast nije naveden vjerojatno ne radi na njemu.

Odgovori