HBO Max u Osnovnom filmskom i dodatnom Filmskom TV paketu!

  • 9 March 2022
  • 1 odgovor
  • 2733 pregleda

Razina korisnika 2
Bedž +2

 

Što je HBO Max?

HBO Max je potpuno nova usluga gledanja koja po prvi put na jednom mjestu objedinjuje nove i kultne Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network i Max Original serije i filmove, uključujući Warner Bros. filmove koji će biti dostupni samo 45 dana nakon kino premijere.

Što sve pruža HBO Max:

  • Neograničen broj registriranih uređaja (limit na HBO GO-u je bio 5 uređaja)
  • 3 simultana streama (limit na HBO GO-u je bio 2 istovremena streama)
  • Do 5 profila za djecu i odrasle
  • Download funkcionalnost – preuzmite sadržaj i gledajte ga i dok ste offline ili u pokretu
  • Odabrani naslovi u 4K (u slučaju da korisnikov uređaj ne podržava 4K, sadržaj će biti prikazan u full-HD rezoluciji)
  • Većina sadržaja dostupna je u minimalno HD rezoluciji. Iznimka mogu biti pojedini stariji naslovi
  • Dolby 5.1 i Dolby Atmos dostupni su za odabrane naslove
  • HBO Max Hubs – omogućavaju korisniku pregled sadržaja po individualnim brendovima kao što su DC ili Cartoon Network

 

Pitanja i osgovori:

 

Hoće li HBO GO biti dostupan nakon 8.3.2022?

HBO GO usluga nakon 8.3. više neće postojati. No, i nakon 8.3. HBO On demand sadržaj će biti dostupan unutar naše videoteke.

 


 

Sad imam HBO GO preko A1, hoću li moći pristupiti na HBO Max 8.3.2022?

HBO GO aplikaciji možeš pristupiti sa trenutnim Moj A1 podacima do 8.3.2022, a nakon 8.3. HBO GO usluga će biti zamijenjena HBO Max uslugom u sklopu tvog paketa bez dodatne naknade.

 


 

Hoće li HBO Max biti uključen u moj paket nakon 8.3.2022. (HBO Premium/Filmski paket)?

Da, HBO Max će zamijeniti HBO GO uslugu u tvojem paketu.

 


 

Mogu li preko A1 kupiti HBO Max?
Da, HBO Max se nalazi u Osnovnom Filmskom i dodatnom Filmskom paketu u sklopu A1 ponude.

 


 

Što će biti s HBO TV programima u mom paketu nakon 8.3.2022?
Po pitanju TV programa (3 HBO + 2 Cinemax) ništa se ne mijenja.

 


 

Što će biti s HBO on demand sadržajem (unutar videoteke) nakon 8.3.2022?
On demand HBO sadržaj i dalje ostaje dio A1 Videoteke, no za potpuni doživljaj i pristup cjelokupnom HBO sadržaju registriraj se na HBO Max sa svojim Moj A1 korisničkim podacima.
Napomena: Sadržaj usluga HBO on demand i HBO Max mogu se razlikovati.

 


 

Na kojim uređajima mogu koristiti HBO Max uslugu?
HBO Max uslugu možeš pratiti putem:

www.hbomax.com - najnovija verzije Chrome ili Firefox preglednika Najnovija verzija Microsoft Edge-a za Windowse Safari verzija 12 ili novija
Apple iPhone-a, iPad-a i iPod touch-a (sa iOS 12.2 ili novijim) Apple TV 4K ili Apple TV HD s najnovijim tvOS-om AirPlay
Google Android mobitela i tableta (OS 5 ili noviji) Android TV s Android OS 5 ili noviji Chromecast
Samsung TV (2016 ili noviji modeli)
LG Smart TV s webOS 3.5 ili noviji
Sony PlayStation 4 i PlayStation 5

 


Odgovora 1

Razina korisnika 2

Aktiviralo sam dodatni filmski paket, zahtjev odobren , koliko se čeka da se mogu prijaviti na hbo max

Odgovori