HBO 3 slobodan svima od 18.02.-20.02.2017.

  • 18 February 2017
  • 15 odgovora
  • 3579 pregleda

Razina korisnika 5
Još jednom HBO 3 besplatno časti sve korisnike kod svih operatera osim na VIP Sat tv-u.

Znate da imam i maxtv sat i naravno na maxu je otključano.

Zovem VIP korisničku podršku da pitam zašto nije dostupan HBO3 korisnicima VIP Sat tv-a, prvi agent ne zna prespoji me kolegici koja tvrdi da je dostupan samo korisnicima digitalne televizije.
Ja joj kažem VIP Sat tv je digitalna televizija kao i kod drugih operatera kod kojih je HBO3 otključan, agentica kaže ne znam za druge operatere, na Vipu je otključano svima osim korisnicima VipSat tv-a, te da se za nas korisnike VipSat tv-a to ne odnosi iako je Vip sat digitalna tv, ali da se ne odnosi na satelitsku.

Ako je HBO dao svima gratis i ako je na maxtvsatu koji je isto digitalna i satelitska, zašto na Vipsatu to ne vrijedi?

Po čemu su korisnici VipSat tv-a u podređenom položaju u odnosu na ostale?
Da li smo mi korinici VipSat tv-a, manje vrijedni u odnosu na ostale?
Da li se Vip želi riješiti korisnika VipSat Tv-a?
Da li naši novci nisu jednako vrijedni?
Zašto se VipSat tv konstantno tretira kao 13-aesto prase?

Ovo vam nije prvi puta.

Čisto da znate sad ću se obratiti HBO-u.

Pozivam sve korisnike VipSat tv-a da se obrate HBO-u.


Odgovora 15

Razina korisnika 6
Bedž +3
i kod Total tv je isto slobodan, ovo me podsjeca na jednu temu na starom forumu i Facebook objave posjetitelja, ali bolje da ne komentiram dalje ...

@Gorlock
probaj postaviti upit na vipovom facebook, tamo brzo dobijes odgovor od nekog agenta
Razina korisnika 5
Znam @dona, zato sam i napisao da nije prvi puta.

Briga me za FB.

Upit je proslijeđen HBO-u, ovaj puta.

Prošli puta nisam.
HBO lijepo upućuje da se obratimo svome operateru, obratio se jesam, sad kad su nas sve korisnike VipSat tv-a otpilili, sad sam se obratio HBO-u u vezi nastale situacije.
Razina korisnika 4
Na stranici Vip-a piše da se može gledati, ali administratori te stranice, jednostavno nemaju pojma što pišu, a evo i dokaz..
Razina korisnika 6
Bedž +3
Daj mi link na kojem si to pise
Razina korisnika 5
Dosta je bilo podcjenjivanja korisnika !

http://www.hbo.hr/contact



Korisnici se raspituju i po drugim portalima....

Razina korisnika 6
Bedž +3
Mislio sam na link od @KOVA_SB
Razina korisnika 4
Pročitao sam na fejsu, na njihovoj službenoj stranici Vipneta! I onda je netko pitao dali se može gledati i na satelitu, administrator te stranici bez ikakve napisao da je hbo na broju 67. Što nije istina.

A ovo su objavili!

Vipnet
19 h ·
Vikendu se posebno veselimo kada donosi najbolju TV zabavu uz HBO3 otvoreni signal na infokanalu za sve korisnike, a da dobro raspoloženje potraje i dan duže, tu je premijera serije Male laži, u ponedjeljak u 21:00 na HB03.

--- - -------------- -------------------------

Da samo još i ovo dodam sa njihove FB stranice odgovor koji sam dobio...

Josip Kovacevic Vipnet i dalje nema, stvarno ste bezobrazni prema korisnicima, što uskraćujete nešto što je svima besplatno... Total tv i Max tv sat je svojim korisnicima pustio besplatno da gleda,,,
Sviđa mi se · Odgovor · Prije 21 min
Vipnet
Vipnet Josipe molim te da ne donosiš zaključke na temelju primjera koji je individualan. Dakle, korisnicima bi trebalo biti dostupno. Ako tebi nije, tada trebamo provjeriti zašto, što i hoćemo ako nam se javiš s pretplatničkim podacima u inbox. Sanja

Vipnet Josipe, jesi li možda provjerio s kolegama s Tehničke podrške? Usluga bi ti trebala biti dostupna, što znači da ako nije, najvjerojatnije se radi o tehničkoj poteškoći koju ćemo riješiti. Iva
Sviđa mi se · Odgovor · Prije 5 min

@GORLOCK

Hvala što si potaknuo ovo sve, i mene baš zanima dali ćemo na kraju pogledati taj Hbo3,
Razina korisnika 4
Ekipa, pozdrav.

Dogodio se mali propust u najavi i hvala vam što ste nam ukazali na to, ispravit ćemo čim prije.
HBO3 će biti dostupan na info kanalu korisnicima Vipa i B.neta, no trenutačno isto nije dostupno i na Vip SAT usluzi.
Isprike zbog ove nenamjerne pogreške.
Razina korisnika 4
Molim objašnjenje zbog čega su korisnici Vip sat-a, zakinuti!
Razina korisnika 6
Bedž +3
ovo je po 2. puta (prosli put je bilo prije godinu dana) da se desi isti propust, a odgovori korisnicima kao da ih comp. sam izbacuje, tako su i prosli puta par mojih prijatelja uvjeravali da je kod njih na receiveru problem
Razina korisnika 4
To su i meni danas rekli, ažurirao sam listu, pa onda isključio iz struje resiver, da bi na kraju tražili podatke da "vide" gdje je problem...
Razina korisnika 6
Bedž +3
i sta su zakljucili, da nisi preplacen na HBO paket ?
Razina korisnika 5
To sa ažuriranjem, te isključi/uključi uz javno priznanje ovdje na forumu je dno dna.

Što misle da su korisnici glupi?

To je jadno da jadnije ne može biti.

Uglavnom dan 2. HBO3 i dalje isključen.

Očito nema tko odraditi vikend je.

Možda sutra uključe na jedan dan?
Razina korisnika 4
Nisam im niti dao podatke, jer sam shvatio da od toga nema ništa... Samo jedan njihov agent u SZK kaže da može se gledati Hbo3, dok drugi kaže ne i tako u krug!

Još gore oni iz vipa kažu da greška nije namjerna, mislim da je namjerna jer smo uskraćeni za nešto što je svima (t-com, total tv) omogućio gledanje kanala jedino nije Vip. Ali tako je to kad imaš ne kvalificirane osobe za taj posao, i štete ugledu vipa.

Nakon što bi Hbo3 bio opet kodiran, većina bi se odlučila i pretplatila za Hbo paket, ali što drugo reći nego se zahvaliti Vip-u i pojedincima na takvom tretmanu, nakon ovoga izgubili su stare korisnike i sigurno nove pretplatnike...

Bravo Vip samo tako nastavite i rušite si ugled...
Razina korisnika 5
Sloboda izbora je na nama (barem nas koji nemamo U.O.)......
Oni koji će tek postati korisnici, možda u budućnosti VIP riješi tehničke poteškoće i zaposli prave tehničare, dobro razmislite...
Možda ih ova situacija ponuka na to, možda i VIP razmisli što da učine sa svojom VIP Sat tv platformom.
Najlakše je izgovoriti se na tehničke nepremostive poteškoće. Nadam se da će ih VIP Sat tv do nekog slijedećeg puta uspjeti riješiti.
Evo odgovora HBO-a.

Odgovori