Riješeno

Gledanje unazad (samo 3 dana?)

  • 14 October 2021
  • 5 odgovora
  • 1561 pregled

Razina korisnika 2
Bedž +1
  • Forum savjetnik početnik
  • 42 odgovora

Odnedavno HT svojim korisnicima omogućuje 7 dana gledanje unazad emisija i sadržaja na tv usluzi. EON također nudi 7 dana.

Zašto A1 svojim korisnicima daje samo 3 dana gledanja unazad i mislite li to povećati kao sva konkurencija na 7 dana?

icon

Najbolji odgovor od A1_Leona 8 November 2021, 20:13

Pogledaj original

Odgovora 5

Razina korisnika 5

Budući da sam nedavno prešao sa Max-tva na A1 tv, mogu sa sigurnošću utvrditi da A1 daje mogućnost gledanja gotovo duplo više kanala  u odnosu na Max tv i to u osnovnoj pretplatničkoj cijeni. Usporedbe radi ako na Max tv-u želite novu tv gledati unazad to će te dodatno platiti 3 kn. 

Gledanje tjedan dana unazad meni osobno ne treba. 

Isto tako prema mom mišljenju A1 ima najbolji izbor filmskih kanala i najbolju cijenu na tržištu jer je u sastavu filmskih kanala i HBO premium paket, koji uključuje i HBO Go uslugu, ali i nova plus i rtl video, tako da je meni osobno 7 dana unazad niti ne treba,nisam niti skužio da nema. 

Naravno sve navedene video servise na Maxtv-u će te dodatno platiti. 

Razina korisnika 3
Bedž +3

@ag008 @Gorlock trenutno takvu uslugu nemamo u ponudi, no svakako nas pratite i dalje za sve novosti :wink:  Konstantno radimo na unapređenju naše usluge, a ovakvi prijedlozi su uvijek dobro došli. 

Htio bih na A1 TV gledati serije koje emitira Doma TV. Da li je to i na koji način moguće?

Naravno, radi se o gledanju tih serija  unatra dan-dva

Razina korisnika 2
Bedž +2

@josip fici Pozdrav, možeš koristiti interaktivnu uslugu Pogledaj od početka, na Doma TV kanalu dostupno je gledanje do 7 dana unazad. 

Odgovori