Riješeno

Filmovi na Poljskoj/Češkoj sinkronizaciji !?!

  • 30 June 2021
  • 7 odgovora
  • 181 pregled

  • Forum rekreativac početnik
  • 3 odgovora

Ne znam jel nekom drugom to smeta ali meni JAKO SMETA kad naletim na film koji je sinhroniziran na Poljski ili Češki !!!
Evo upravo na SciFi programu gledam film “Crna munja” i pregažen je orginalan audio sa Poljskom sinhronizacijom… Također idem na HBO on demand i želim pogledati film “Jednom davno” i opet Poljska sinhronizacija !!!
Tko zna kojiko ih još ima, ja sam našao ova dva.

To stvarno nije u redu, dovoljno me živcira kad moram slušati Poljske reklame a sad ste počeli i filmove davat na Poljskoj sinhronizaciji :rage::rage::rage: .

Nisam na to pristao kad sam sklapao ugovor i ne želim sinhroniziran sadržaj.

Molim vas lijepo da zamijenite taj sadržaj sa originalnim, nesinhroniziranim.

 

HVALA

icon

Najbolji odgovor od A1_Anchi 1 July 2021, 14:28

Pogledaj original

Odgovora 7

Bedž +3

@Andi B. pozdrav, jesu li ti svi ili samo određeni sadržaj na drugom jeziku? Inače vlasnik TV programa određuje na kojem jeziku će biti prikazan određeni sadržaj.

Pa kao što sam rekao, za sada sam otkrio 2 filma koja su sinhronizirani na Poljski a reklame su SVE Poljske/Češke.

Vlasnici HBO ili SciFi programa su Poljaci ???

Razina korisnika 2
Bedž +3

@Andi B. slobodno se obrati navedenim TV kućama radi provjere. Manuela

@Andi B. slobodno se obrati navedenim TV kućama radi provjere. Manuela

Jako smiješno, ha,ha,ha…
Ja plačam A1 za uslugu isporuke TV sadržaja i A1 treba to rješavati i kontaktirati Tv kuće koje imaju ugovor sa njima o isporuci svog sadržaja koji zasigurno nije dogovoren da bude sinhroniziran na jezik te druge države!

Razina korisnika 2
Bedž +3

@Andi B., slobodno mi proslijedi podatke od vlasnika usluge i kontakt broj mobitela OVDJE kako bismo napravili detaljnije provjere vezano za tvoj upit. 

@Andi B., slobodno mi proslijedi podatke od vlasnika usluge i kontakt broj mobitela OVDJE kako bismo napravili detaljnije provjere vezano za tvoj upit. 

Poslao sam podatke.

Evo upravo sada je na SciFi kanalu počeo film “Super obitelj” i ponovno je pregažen orginalni audio sa Poljskom sinhronizacijom :rage:

Bedž +1

@Andi B. čujemo se u inboxu. :)

Odgovori