Riješeno

Eurosport i još nešto

  • 31 December 2017
  • 175 odgovora
  • 31069 pregleda

Razina korisnika 3
Jesam li to dobro čuo,...od sutra 01.01.2018. neće biti moguće putem VIP sat usluge pratiti eurosport i još neke kanale ????
icon

Najbolji odgovor od daworin 1 January 2018, 12:50

Pogledaj original

Odgovora 175

Razina korisnika 2
hr. T-com ugovor istjece u 9/2018 citam izgleda nije ni kod njih sigurno da ce ostati u ponudi http://www.bug.hr/forum/topic/digitalna-televizija-dvb-tcs-iptv-hd-3d/t-com-mice-discovery-programe-iz-maxtva-2018/250534.aspx

Ta informacija je kasnije u postu dovedena u pitanje, a ukoliko je istinita, govori o tome koliko unaprijed operater ima informaciju o izbacivanju određenih kanala iz ponude. VIPnet eto kao nije znao do zadnjeg dana. Možeš mislit. Sramota i neprofesionalnost jedne nekada vodeće telekomunikacijske tvrtke.
Razina korisnika 5
Bedž +2
Tko kaže da VIP sporo odgovara, poslao pritužbu na kvalitetu IPTV programa zbog izbacivanja Discovery paketa u petak i danas dobio odgovor, naravno generičko pismo jer nisu ni pročitali moje prijedloge kako bi riješili problem a njih ništa ne košta, tj da mi uključe novi osnovni paket koji je u ponudi.

Naravno pod br 3 sam napisao raskid ugovora koji kategorički odbijaju.

Idemo dalje, borba 😠
dobio sam račun za 12 mjesec uvečan za 20 kn.. imam osnovni + HBO paket.. pa sad jel sam ja nori ili su ovi poludeli do kraja v vipu ? ukinuli ste programe , ubacili umjesto njih čisto sranje i još podigli cijenu .. pa probajte nešto normalno odgovorit vi z vipa .. ajde da čujem..
Razina korisnika 4
Evo i meni veći račun za 10kn
Razina korisnika 4
Gledanje tenisa na euro sportu 1
Razina korisnika 5
Bedž +2
Evo brzi VIP sada mi šalje da potpišem "suglasnost za pristupanje Vašim statistikama gledanosti pojedinih kanala", pa da vidimo što budu sada izmislili.
Razina korisnika 6
Bedž +3
15.01. do 28.01.2018. Australian open, imate ga jedino na njemackom Eurosportu pod rednim brojem 550. 😞
Razina korisnika 7
Bedž +4
Daj mi reci na koju foru si raskinuo ugovor tako brzo... davno se istekao i nisam ga produžavao 4godine koristio vip sat samo prve dvije pod ugovorom i to samo osnovni paket. I zato što god uzimali uzmite ali bez ugovorne obveze! tako radim i sa internetom selim se di je bolja usluga i kvaliteta. Sad mi je sat tv super a i internet nije loš:)
Razina korisnika 2
Evo brzi VIP sada mi šalje da potpišem "suglasnost za pristupanje Vašim statistikama gledanosti pojedinih kanala", pa da vidimo što budu sada izmislili.

Vrlo jednostavno, ako nisi gledao sportske kanale - nemaš se što žalit 😉
Razina korisnika 5
Bedž +2
Na njihovu žalost gledao sam, makar imam neki osjećaj da nebu niš od toga :S

A ako trebate SZK možete dobiti i podršku za Fiskal1, i to je VIP kupio, katastrofa.
Sat tv je izgleda podlegao. RIP. U samom startu hrpa HD kanala i noviteta, fantazija. Da bi sada došli do samog dna. izbaciti najgledanije programe na koje su se ljudi navikli godinama i ubacivanjem navodno programa koje(ne znam tko ali očito retardiran gleda). Samo me zanima iz koje kanalizacije je došao urednik tog programa i kreator nove liste. ES1, ES2, TLC(ja ga osobno nisam volio gledati ali većina je) i DC izbaciti na uštrp UEFE? Ma dajte ljudi sve se to ionako gleda preko neta. Pa nismo mala djeca. Mogu samo reći da su po meni ovi navedeni programi vrijedniji nego cijela UEFA. A sada malo o kvaliteti slike. Istini za volju VIP ima najjaći signal na satelitu. Iza njega je MAX, a posljednji je TOTAL. Međutim, bez obzira što VIP ima najjaći signal ima i najlošiju kvalitetu slike jer je 50 programa ubacio na jedan transponder. Đaba i najskupljeg TV prijemnika kada se vide jasno kockice po ekranu(za one koji ne razumiju o čemu prićam, prebacite npr na HTV1 i pogledajte oko samog loga na programu). Svima je nama jasno da je bit svega zarada, da se malo uloži a izvuće se maximum. Moje osobno mišljenje je da bi se lista trebala složiti prema najgledanijim programima a ne po želji pojedinaca da bi bili veliki u oćima nekog direktora koje je danas tu, a sutra tko zna gdje. Narod je taj koji ostaje i sve to plaća.

Lipi, zdravi, veseli i debeli bili
Veliki RESPECT
Razina korisnika 6
Bedž +6
Ja nemam ništa protiv izbacivanja Discovery kanala iz ponude ukoliko im je naknada po korisniku previsoka, nisu ništa posebno da bi bili toliko skuplji koliko se priča da traže.

Inače od kanala koje bi volio vidjeti u VIP-u je M1 Film, M1 Film Gold i Movie Generation, nisu dokumentarni ali bili bi dostojna zamjena.
Razina korisnika 4
Ja ču sa zadnjim danom ovoga mjeseca, raskinuti vip sat! Evo ako nekog zanima trenutno na ES1 igraju nadal-čilić
Razina korisnika 3
Danas sam dobio odgovor sa zahtjevom za dozvolu provjere statistike gledanosti i obrazloženjem situacije s VIP sat programima, što ukratko nije ništa do pokušaja kupovine vremena i još pokoje pretplatničke rate s VIP ove strane, a s moje to je okidač za prekid svih VIP usluga koje koristim a obuhvačaju uz VIP sat još 5 mobilnih linija, fixnu i internet pa...
ono programe kaj su uključili mogu bez problema ugasiti.. woman , wnnes... čisto totalno sranje na kubik.. za to im ne treba nikakva statistika..
Razina korisnika 3
Ha ha , ovaj VIP me asocira na slučaj da kupiš automobil s dvogodišnjom garancijom uz obavezan servis u kući i onda ti na jednom od servisa skinu npr. aluminijske naplatke, multimediju i odleđivanje vjetrobranskog stakla koje si uredno platio i stoje u ugovoru jer to više ne ide u paket, ali ti daju u zamijenu mirisni borić , figu na privjesku za ključeve i VIP sjenilo za stražnja stakla...
Razina korisnika 5
Bedž +2
Danas sam dobio odgovor sa zahtjevom za dozvolu provjere statistike gledanosti i obrazloženjem situacije s VIP sat programima, što ukratko nije ništa do pokušaja kupovine vremena i još pokoje pretplatničke rate s VIP ove strane, a s moje to je okidač za prekid svih VIP usluga koje koristim a obuhvačaju uz VIP sat još 5 mobilnih linija, fixnu i internet pa...

Meni na poslanu dozvolu za provjeru statistike gledanja odgovorili da me ne šljive 5% i da odje...m, još mogu shvatiti da mene kao IPTV korisnika mogu kontrolirati što gledam ali neka mi netko objasni kako mogu kontrolirati VIP sat korisnike, ma seru na kvadrat, poslao sada na Povjerenstvo dalje pritužbu, borba dalje i naravno gašenje svega u VIPu čemu izlazi ugovorna obveza.
Razina korisnika 4
S današnjim danom prestajem biti korisnik Vip sata!
Razina korisnika 6
Bedž +3
Od 01.02.2018. Discovery kanali se izbacuju iz svih HT platformi, rekao sam vam ali niste vjerovali
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ja taman susjedi spojio maxtv, upravo zbog discovery-a... sad će poludit...

P.S. da ne spominjem 1400 kn penala Bnetu.
Razina korisnika 3
Ja taman susjedi spojio maxtv, upravo zbog discovery-a... sad će poludit...

P.S. da ne spominjem 1400 kn penala Bnetu.



He he 😃
Razina korisnika 4
Zanimljivo kakvu mi je ponudu Vip ponudio da ostanem i dalje korisnik sat-a, što takve ponude ne ponude prilikom produživanja ugovora nego tek kad se odlučiš otići, ali ponudu sam odbio...

Što tehničari uzimaju od vip sata, tanjur, nosače, vijke, tiple?
Razina korisnika 6
Bedž +3
mislim da ti dolazi kurirska sluzba i preuzima receiver, karticu, daljinski i strujno napajanje, antena ostaje
Razina korisnika 6
Bedž +3
HT kaze ovako:

Od 1. veljače korisnici
će u sklopu Osnovnog paketa pratiti bogatiji dokumentarni i lifestyle
sadržaj – uključit će se vrhunski dokumentarni kanali Viasat Explorer,
Viasat Nature, Viasat History te potpuno novi kanali - History 2 i Woman
kanal bez dodatne naknade
Hrvatski Telekom
omogućio je i praćenje filmskih i dokumentarnih kanala Cinestar Premiere
1, Cinestar Premiere 2, Cinestar Fantasy, Viasat Epic i BBC Earth u sklopu
iste cijene u Proširenom paketu
Discovery kanali od 1
veljače neće biti dostupni u MAXtv programskoj ponudi. No, dio njihovog
sadržaja moći će se gledati na drugim MAXtv kanalima kao što su National
Geographic, History, Crime and Investigation i CBS Reality ili na
nacionalnim televizijama
Razina korisnika 5
Ovaj zadnji dio ne piše

"Discovery kanali od 1
veljače neće biti dostupni u MAXtv programskoj ponudi. No, dio njihovog
sadržaja moći će se gledati na drugim MAXtv kanalima kao što su National
Geographic, History, Crime and Investigation i CBS Reality ili na
nacionalnim televizijama"


Nadalje MaxTv i dalje ima najbolju ponudu kvantitetom, kvalitetom i cijenom.
Osvježenje je dobro došlo, sada imamo svih 5 Cinestar kanala.
U kombinaciji Osnovnog i proširenog paketa + HBO imam ukupno 22 filmska kanala. 🙂

Odgovori