Riješeno

Eurosport i još nešto

  • 31 December 2017
  • 175 odgovora
  • 31069 pregleda

Razina korisnika 3
Jesam li to dobro čuo,...od sutra 01.01.2018. neće biti moguće putem VIP sat usluge pratiti eurosport i još neke kanale ????
icon

Najbolji odgovor od daworin 1 January 2018, 12:50

Pogledaj original

Odgovora 175

Razina korisnika 1
Kova...hahaha bolje da ih nisi dobio smece smeca uzas..travel chanel docu box planet earth i jos par sugavih ono dno dna..
Razina korisnika 1
Ja sam ih dobio ali niti jedan neradi kako treba, slika je non stop zaleđena ?
Razina korisnika 2
Ne znam zašto jednostavno ne priznaju da su zabrljali. Čekali su do zadnjeg trenutka bez plana B i onda na brzinu sklepali nekoliko programa sa samog dna. Mogli su na dva tjedna ili mjesec dana otključati HBO ili nešto slično kako bi pacificirali pretplatnike i za to vrijeme pronaći donekle vrijedne zamjenske programe. Dva sportska za Eurosport, nešto za Animal i Discovery, a ovako vidim WnessTV, Woman i Fine Living. Ne vidim kako je to ravnomjerna zamjena.
Razina korisnika 3
Odličan scenario za gubljenje postotojećih i odbijanje budućih korisnika usluga, pitam se hoće li uz pretplatnike, u paketu odletjeti i koji od odgovornih menadžera...
Razina korisnika 6
Bedž +3
Ima li kod vas Viasat Epic ?
Razina korisnika 4
Kod mene nema ništa, možda što stalno pljujem po Vip-u!

@Dona

Šta da napravim da i ja dobijem te programe...
Razina korisnika 1
A ja "majstor" prije dva tjedna prešao iz ht-a u ovu diletantsku firmu.
Prvo su me trebali spojiti 14.12. ali do tada nisam dobio niti potrebnu aparaturu, kasnili su točno tjedan dana i sada ovaj ŠOK....a najviše sam prešao zbog Eurosporta tenisa i snookera, mislim da ću zatražiti raskid ugovora jer ovo je stvarno previše
Razina korisnika 1
Ja imam sve te programe koje su navedeni.
Jedino od tih programa koji donekle nešto vrijedi je serijski program Viasat epic drama . Svi ostali su bezveze. Doku tv sam imao i prije i hd i sd.
Ovo drugi programi ništa ne vrijede kao da su snimane lošom kamerom.
Razina korisnika 4
Što se događa kada vam isključe Eurosport, vaš omiljeni sportski kanal?

1. Ne možete vjerovati da se približava novo kolo Bundeslige, a vi ga nećete moći gledati.
2. Razmišljate kako dalje bez najvažnije sporedne stvari u životu i njemačkog nogometa.
3. Zovete Vipnet na 0800 091 091 i B.net na 0800 13 12
Razina korisnika 4
Ovo ste vjerojatno svi vidili a koga da zovemo kome da se žalimo
Razina korisnika 3
Ima li kod vas Viasat Epic ?
Nema kod mene, na kojem bi to broju trebalo biti?
Razina korisnika 3
Viasat epic nema na satelitskoj u osnovnom i prosirenom paketu
Razina korisnika 3
Jedino mozda putem vip kablovske
Razina korisnika 3
Ima neko da ide sutra u vip centar radkinut ugovor.....jer su i mene izvozali prije mjesec dana potpisao ugovor.
Razina korisnika 1
Ja imam viasat epic preko parice ali trokira kao golf dvica na -25, i svi ostali ,"vrhunski programi" koje smo dobili...
Razina korisnika 2
A ja "majstor" prije dva tjedna prešao iz ht-a u ovu diletantsku firmu.
...i sada ovaj ŠOK....a najviše sam prešao zbog Eurosporta tenisa i snookera, mislim da ću zatražiti raskid ugovora jer ovo je stvarno previše[/quote]

Ista situacija, trebamo grupno traziti raskid!
Razina korisnika 3
Ma ovo je sramota...ja odlazim iz vipa nakon 20 godina vjernosti kaj se tice mobitela i satelitska bay bay
Razina korisnika 2
Zašto nitko ne odgovara? Ni na forumu, ni na Facebooku, ni na mail. Zašto jučer nisam imao sliku na Sportklub 1 za vrijeme utakmice Arsenal - Chelsea?
Bravo VIP za ukidanje programa! Šta nema se para za distribuciju? Svaka čast. Za svaku pohvalu. Kome se mogu osobno zahvaliti za to? :@:@:@:@:@
Razina korisnika 4
Kod mene još nema novih programa, idem danas do Vip centra da pitam za raskid ugovora veselim se tome jako, i odmah idem i do totala da potpišem novi ugovor!
Razina korisnika 3
E Kova daj mi javi jesi uspio kaj raskinut...jer i ja moram ici u vip.
Razina korisnika 4
Koliko znam nisam ugovorom vezan, jedino ako nisu oni na svoju ruku produžili stoga ću baš otići i pitati, jer izgleda da je SZK na kolektivnom godišnjem ili su otišli na sljeme...
Razina korisnika 3
evo nakon razgovora sa agentima VIP-ove SZK, ne znam do kojega kata sam stigao, nešto sam ja nazivao, nešto su oni mene povratno...uglavnom pošto imam ugovornu obavezu njihove su ovlasti jedino raskid ugovora uz penalizaciju, slijedi mi dakle pisani prigovor povjerenstvu što će pretpostavljam potrajati, također pretpostavljam da će pritužba stići do drugostupanjskog razmatranja kada će u proces biti involvirani i predstavnici HAKOM-a...
Lets the game begin...
Razina korisnika 2
Mislim da se nadaju da će se ljudi umoriti i odustati. Napisao sam im mail prije dva dana, ali još nitko nije odgovorio.
Razina korisnika 2
Mislim da se nadaju da će se ljudi umoriti i odustati. Napisao sam im mail prije dva dana, ali još nitko nije odgovorio.Forget it, Jake. It's Chinatown.

Odgovori