Riješeno

digitalna televizija

  • 7 July 2019
  • 6 odgovora
  • 302 pregleda

  • Probio led s 1 postom
  • 2 odgovora
Pozdrav preplatnik sam na A1 vec neki godinu i pol i kad god je lose vrijeme nemogu gledat i to traje po par dana.Mene sad zanima kad bi Delnice mogle bit na rasporedu da kablovsku?Mislim da ima dosta preplatika koji imaju
slicnih ili istih problema.Hvala
icon

Najbolji odgovor od A1_Darka 9 July 2019, 14:30

Pogledaj original

Odgovora 6

Razina korisnika 7
Bedž +3
Svakako treba prijavit, mora radit ono što plaćamo. Kažem, satelitska ovisi o lokaciji i majstoru koji radi usmjerenje iste. Nažalost nisu svi toliko stručni, na nekim lokacijama ih postavljaju i a1 partneri. Dakako, da ne spominjem opremu koju stavljaju.
Ma dok sam bila u stanu znali su mi nestat 1,2,nova tv i ne bi ih bilo po par dana al nisam se toliko obazirala bilo je drugih programa zanimljivih.Onda sam se doselila k mami i da ne prekidam ugovor i ne placam penale stavila sam da mali ima u sobi da mogu ja u miru gledat svoje.Al danas sam pomalo vec luda od tehnicara ni traga ni glasa uplatnice redovno stizu a ja malo pa malo bez slike.Oprostite al mislim da nitko ne bi placao nesto sto ne koristi ili nemoze koristit mislim da je ovo vec sad vec i pretjerano
Razina korisnika 7
Bedž +3
Nije do usluge, do usmjerenja antene vjerojatno. Ako u startu nije dobro poštelano, vjetar i vremenske neprilike čine čuda.
Razina korisnika 3
Bedž +3
Dobro je da si odmah napravila prijavu kako bi tehničari mogli napraviti provjeru. 🙂
Uredu,jer ova sa satelitom je na svako malo nevrijeme po par dana nemogu gledat nista.Jucer sam prijavila kolege su rekle da ce poslat nekoga od tehnicara
Razina korisnika 3
Bedž +3
Bok suzb,

napravila sam provjeru s nadležnima. Za sada znamo da kabelska infrastruktura nije u planu spajanja do kraja ove godine. No, već sljedeće bi moglo doći do promjene.

Odgovori