Riješeno

digitalna televizija

  • 7 July 2019
  • 6 odgovora
  • 302 pregleda

  • Probio led s 1 postom
  • 2 odgovora
Pozdrav preplatnik sam na A1 vec neki godinu i pol i kad god je lose vrijeme nemogu gledat i to traje po par dana.Mene sad zanima kad bi Delnice mogle bit na rasporedu da kablovsku?Mislim da ima dosta preplatika koji imaju
slicnih ili istih problema.Hvala
icon

Najbolji odgovor od A1_Darka 9 July 2019, 14:30

Pogledaj original

Odgovora 6

Razina korisnika 3
Bedž +3
Bok suzb,

napravila sam provjeru s nadležnima. Za sada znamo da kabelska infrastruktura nije u planu spajanja do kraja ove godine. No, već sljedeće bi moglo doći do promjene.
Uredu,jer ova sa satelitom je na svako malo nevrijeme po par dana nemogu gledat nista.Jucer sam prijavila kolege su rekle da ce poslat nekoga od tehnicara
Razina korisnika 3
Bedž +3
Dobro je da si odmah napravila prijavu kako bi tehničari mogli napraviti provjeru. 🙂
Razina korisnika 7
Bedž +3
Nije do usluge, do usmjerenja antene vjerojatno. Ako u startu nije dobro poštelano, vjetar i vremenske neprilike čine čuda.
Ma dok sam bila u stanu znali su mi nestat 1,2,nova tv i ne bi ih bilo po par dana al nisam se toliko obazirala bilo je drugih programa zanimljivih.Onda sam se doselila k mami i da ne prekidam ugovor i ne placam penale stavila sam da mali ima u sobi da mogu ja u miru gledat svoje.Al danas sam pomalo vec luda od tehnicara ni traga ni glasa uplatnice redovno stizu a ja malo pa malo bez slike.Oprostite al mislim da nitko ne bi placao nesto sto ne koristi ili nemoze koristit mislim da je ovo vec sad vec i pretjerano
Razina korisnika 7
Bedž +3
Svakako treba prijavit, mora radit ono što plaćamo. Kažem, satelitska ovisi o lokaciji i majstoru koji radi usmjerenje iste. Nažalost nisu svi toliko stručni, na nekim lokacijama ih postavljaju i a1 partneri. Dakako, da ne spominjem opremu koju stavljaju.

Odgovori