Riješeno

CAM modul

  • 24 January 2021
  • 14 odgovora
  • 4460 pregleda

Pozdrav, da li se placa dodata kartica (cam modul)? I da li se može promjenit digitalni prijamnik za novi? imamo stari (bnetov).

icon

Najbolji odgovor od A1_Anchi 24 January 2021, 14:48

Pogledaj original

Odgovora 14

Bedž +3

Pozdrav @nivpavic, naknada za CAM karticu iznosi 15 kuna mjesečno, no ista je namijenjena za dodatni TV priključak, ne glavni. :) 

Znam, samo provjeravam. U dnevnom boravku imamo dig.prijamnik. Problem su sobe di nemamo.  Ako sklopimo ugovor (za najam) na 24 mj. da li se svejedno plaća naknada za cam? 

CAM moduli su samo za kabelsku. Nije u normalnoj upotrebi.

Da li to znači da se plaća samo CAM modul 15kn ili se još plaća dodatni priključak 40kn?

Razina korisnika 2
Bedž +1

Da li to znači da se plaća samo CAM modul 15kn ili se još plaća dodatni priključak 40kn?

Plaćaš samo +15kn/mj.

Ako recimo imaš Trio na ugovor 199kn, plaćaš samo +15kn. Ukupno 214kn.

 

To m je jasno..ali oni nigdje nisu naveli da se naplaćuje aktivacija dodatnog priključka (100kn)kad uzmeš cam modul.

 

Razina korisnika 2
Bedž +1

Ako ti ga donese tehničar, umetne i podesi, onda plaćaš 100kn.

No ako tražiš da ti pošalju poštom CAM modul (kao meni) onda nema nikakve naknade od 100kn za instalaciju.

Ja sam jedan od prvih korisnika novih CAM modula, koristim ga već dosta mjeseci pa sam relativno zadovoljan njime.

Ima nekih mušica da se zablokira ako prebrzo mijenjaš kanale ali sve u svemu ok.

Ako ti ga donese tehničar, umetne i podesi, onda plaćaš 100kn.

No ako tražiš da ti pošalju poštom CAM modul (kao meni) onda nema nikakve naknade od 100kn za instalaciju.

Ja sam jedan od prvih korisnika novih CAM modula, koristim ga već dosta mjeseci pa sam relativno zadovoljan njime.

Ima nekih mušica da se zablokira ako prebrzo mijenjaš kanale ali sve u svemu ok.

hvala...meni su poslali cam module..nakon toga je došao ugovor u kojem piše naknada za aktivaciju 100kn/cam modul..znači ako prođe prođe--

Razina korisnika 3
Bedž +3

@TomislavB u pitanju je aktivacijska naknada za CAM modul koja se uvijek naplaćuje 100kn, neovisno o načinu instalacije. Žao mi je ako je došlo do nesporazuma prilikom ugovaranja ove usluge :pensive:

@TomislavB u pitanju je aktivacijska naknada za CAM modul koja se uvijek naplaćuje 100kn, neovisno o načinu instalacije. Žao mi je ako je došlo do nesporazuma prilikom ugovaranja ove usluge :pensive:

Draga Leona  to nije pošteno..

Znači nigdje  u vašim reklamam nije navedeno da se plaća ta naknada..

upravo suprotno…

 https://ssc.a1.hr/documents/10307706/1411313037/A1+2021+CAM+05-Preview.pdf 

ovdje ste izričito crvenom bojom označili “Važno je napomenuti kako sadržaj, mjesečna naknada i ugovorna obveza Vaše usluge ostaju nepromijenjeni, osim za najam uređaja za dodatni TV.

Iskreno,ovo je za prijaviti  udrugama za zaštitu potrošača...ovo  nije nesporazum..nego čista prevara..

Usput sam sad pronašao i ovo”U slučaju isključenja usluge najma dodatnog TV prijamnika i povrata opreme unutar 6 mjeseci od uključenja usluge, naplaćuje se jednokratna naknada za isključenje TV usluge u iznosu od 250 kn (s PDV-om) sukladno uvjetima korištenja.”

Pa sad recite da nije prevara potrošača..

 

 

 

Razina korisnika 2
Bedž +1

Ja sam korisnik CAM-a od 8.2020. te tada nije postojala nikakva naknada od 100kn niti mi je naplaćena.

CAM bez naknade se naručivao na 0800 913088, a na 0800 091 091 su naplaćivali 100kn. Ovisi kako si naručio i je li bila promocija.

S time da sam se ja prijavio još u 6. mjesecu i bio sam na listi čekanja dok službeno nisu u ponudu uveli i dostavili mi.

Odnosno, poslali su mi poštom CAM, unutra su upute i prvi mjesec mi je naplaćeno 7kn, a svaki sljedeći 15kn.

ma sve bi bilo uredu da su oni nisu naveli sljedeće i to nekoliko puta:Važno je napomenuti kako sadržaj, mjesečna naknada i ugovorna obveza Vaše usluge ostaju nepromijenjeni, osim za najam uređaja za dodatni TV.

to piše..nema spomena naknadi za aktivaciju usluge..

zato smatram da su svi koji su to naručili sad prevareni..i to namjerno..

da je pisalo da se plaća jednokratna  naknada za aktivaciju usluge prema važećem cijeniku..onda bi to bilo pošteno..

 

Razina korisnika 3
Bedž +3

Pozdrav @TomislavB, jednokratna naknada za aktivaciju usluge ne utječe na mjesečnu naknadu tvojeg paketa niti na njegovu ugovornu obvezu, stoga je navedeno ispravno. Također, sve naknade A1 usluga navedene su u Cjeniku na stranici https://bit.ly/3eG69z6.

Pozdrav @TomislavB, jednokratna naknada za aktivaciju usluge ne utječe na mjesečnu naknadu tvojeg paketa niti na njegovu ugovornu obvezu, stoga je navedeno ispravno. Također, sve naknade A1 usluga navedene su u Cjeniku na stranici https://bit.ly/3eG69z6.

 

kako to misliš ne utječe?

ajde Darka ne lupetaj gluposti..

ako je tebi isto hoćeš  li ja sljedeći račun platii 300 ili 500kn onda ti meni slobodno pošalji svaki mjesec 200kn..

s

ono šta je istina,a to je da ste namjerno izostavili bilo gdje osim u cjeniku naknadu.

pogledaj samo koliko puta ste  naglasili Važno je napomenuti kako sadržaj, mjesečna naknada i ugovorna obveza Vaše usluge ostaju nepromijenjeni, osim za najam uređaja za dodatni TV.

 

https://ssc.a1.hr/documents/10307706/1411313037/A1+2021+CAM+05-Preview.pdf

pogledaj u ovom PDFu pitanje broj 9:

“9. Koja je cijena CAM modula?

Naknada za CAM modul iznosi 15 kn mjesečno za prvi/drugi dodatni priključak.

U cijelom ovom PDFu nigdje ne spominjete naknadu za aktivaciju usluge.. 

U cijelom ovome je sporan način kako ste to napravili..

kao da odete u rent a car...platite dnevni najam a onda on kaže još 1000 kn za ključ..

jer šta će meni CAM modul ako ga vi ne aktivirate.. 

e moj A1 na šta si spao..

možda je krajnje vrijeme da se raziđemo nakon više od 15god na svim poljima..

ne trebam poslovni odnos sa  nekim tko me pokušva prevariti ili tko  će “pisati sitna slova na ugovoru”

 

 

 

Odgovori