AXN kanali uskoro dostupni u Telekom Austria Group

  • 26 December 2016
  • 23 odgovora
  • 3683 pregleda

Razina korisnika 6
Bedž +3
  • Super Forumaš
  • 310 odgovora
Sony Pictures Television Networks CE lansira nove usluge s Telekom Austria Group u Hrvatskoj, Makedoniji i Sloveniji, objavili su u srijedu, dodavši da su od studenog AXN kanali dostupni u Sloveniji kroz Si.mobil, a uskoro će i u Hrvatskoj kroz Vipnet te u Makedoniji kroz one.Vip.
AXN je TV kanal koji emitira najpopularnije američke blockbustere i serijale primarno fokusirane na krimi priče. Pretplatnici Telekom Austria Group moći će koristiti AXN Now SVOD uslugu koja omogućava pristup sadržaju iz bogate kolekcije AXN-ovih serija i filmova kao što su “Bez granica”, “Dracula”, “Falco”, Od sumraka do zore”, “Hannibal” i mnogi drugi.
John Rossiter, generalni menadžer SPT Network Central Europe, naglašava kako je ovo za njih vrlo važna regija. “Fokusirani smo na širenje našeg posla u Hrvatskoj, Sloveniji i Makedoniji i građenje značajnog uspjeha naših kanala i digitalnih servisa je već počelo,” naglasio je. Iz Telekom Austria Group pak kažu da su sretni zbog širenja portfolia svojim korisnicima. “S ovom suradnjom Telekom Austria Group nastavlja širenje u regiji jugoistočne Europe i pomaže ponuditi široj publici nove kanale i TV iskustvo,” kaže Franz Bader, direktor veleprodaje i međunarodnih poslova.

Izvor: Jutarnji list http://www.jutarnji.hr/biznis/tvrtke/sony-pictures-televison-networks-siri-distribuciju-u-regiji-uskoro-u-hrvatskoj-dostupan-kanal-axn-s-americkim-blockbusterima/5420583/

Odgovora 23

Razina korisnika 1
Koja vijest u pm, AXN svi drugi operateri u HR i regiji imaju od starta svog postojanja.
Razina korisnika 6
Bedž +3
znam, a i zanima me hoce li ga ubaciti u VIPsat ili samo u Vip tv i Bnet
Razina korisnika 6
Bedž +3
i vjerojatno nece biti HD verzija
Razina korisnika 6
Bedž +3
AXN ima u verzijama, ako dode i ova prva mozemo biti zadovoljni:

AXN Adria
AXN SciFi
AXN Spin
AXN White
AXN Black
Razina korisnika 1
Jel to posebno za crnce i bijelce imaju haha 😃 😛
Razina korisnika 6
Bedž +3
ne znam, provjeri 🙂
Razina korisnika 5
A u koji dio paketa dolazi ?

Ili u svoj zasebni ?
Razina korisnika 6
Bedž +3
Ne znam, mozda u VIPsat i ne dolazi
Razina korisnika 4
Od ovih u Vipu ne možeš ništa saznati o nekom novom kanalu jako kasne za drugim operaterima
Razina korisnika 4
Pa saznat ćeš kad i oni budu znali 😃 Info se objavljuju na stranici (valjda) redovno, a ne bih rekla da "obični" radnici dobiju sve info tri mjeseca unaprijed pa da ti neće reći jer su zlotvori 😃
Razina korisnika 6
Bedž +3
Za info na sluzbenoj stranici nisi u pravu, tocniji je moj popis koji sam stavio ovdje na forum
Razina korisnika 4
Ček, kak ti dobiješ nove info prije ovih što objavljuju na stranici? :?
Razina korisnika 6
Bedž +3
Ne dobijem info nego pogledam na receiveru novosti, recimo na sluzbenim stranicama je ponuda od 80 programa, a stvarni broj programa vipsat ponude je 81 kako je u mom popisu

evo slika popisa sa sluzbene stranice

Razina korisnika 4
Neko je ipak pokrenuo temu o novim kanalima nadam se da ovo čita neko iz vipa
Razina korisnika 6
Bedž +6
Odlična vijest! Čudno jedino što se u tekstu spominje da su AXN kanaLI dostupni u slovenskom Amisu (množina) no kako vidim tamo je samo jedan kanal (jednina) - osnovni AXN. Za naše tržište osim tog glavnog AXN-a postoji i još jedan dodatni koji je već dugo vremena na hrvatskom - AXN Spin pa bi bilo lijepo da odmah i njega onda uvrste. Ovi drugi AXN kanali (Gold, White, Black) nisu naši.

I zanimljivo je da u Hrvatskoj kreću sa AXN Now uslugom tek sada, u Srbiji SBB ima tu uslugu već godinama. No dobro, nikad nije kasno. Za početak se nadam AXN i AXN Spin kanalima u SD i HD-u.
Razina korisnika 1
AXN je od danas dostupan u Vip ponudi (prošireni paket)
Je li ima na njima HR titla ili?
Razina korisnika 1
Ima HR titlova.
Razina korisnika 6
Bedž +3
Nalazi se na programskom mjestu 55.
Razina korisnika 6
Bedž +3
evo i screenshot AXN-a

Razina korisnika 5
I opet u skupi dodatni paket.

Osnovni ostaje oskudan kakav je....
Razina korisnika 4
I opet u skupi dodatni paket.

Osnovni ostaje oskudan kakav je....


Nema džabe ni u stare babe 😃
Razina korisnika 6
Bedž +6
Odlično da je krenuo, no što je AXN Spin?

Odgovori