Riješeno

Astra i Hotbird nema signala

  • 5 January 2017
  • 7 odgovora
  • 3492 pregleda

Poštovani, danas mi je postavljen Vip sat. Imam osnovni i prošireni paket i tu je sve uredu. Međutim od slobodnih programa lovim samo one s Eutelsat, a Astra i Hot bird ništa. Ne razumijem se u to i zanima me da li je to i drugima problem i kako se eventualno može riješiti? Hvala
icon

Najbolji odgovor od Dona 5 January 2017, 20:09

Pogledaj original

Odgovora 7

Razina korisnika 6
Bedž +3
Je li vam uz glavni spojen mozda i dodatni prikljucak ?
Je li vam uz glavni spojen mozda i dodatni prikljucak ?

Je. Imam u stanu 2.
Razina korisnika 6
Bedž +3
Kad ide prikljucak za 1 korisnika stavlja se LNB (glava na satelitu) sa 3 satelita 16E Eutelsat + 19E Astra + 13E Hot Bird
U slucaju da ide vise prikljucaka onda ide 1 LNB za satelit 16E Eutelsat sa 2 ili 4 izlaza ovisno o broju prikljucaka
Hvala na odgovoru. Znači li to da Astru i HotBird nemogu ni na koji način gledati?
Razina korisnika 6
Bedž +3
Ako stvarno zelite programe sa Astre i Hot Birda mozete se javiti u VIP i njihovi tehnicari Vam mogu instalirati ta 2 satelita dodatno
Znam da cijenu materijala stvarno racunaju po vrlo pristupacnim cijenama, pa ako inace pratite programe sa ova dva satelita isplati vam se ta investicija
ako se radi o apartmanima cak je i pozeljno imati i ova 2 satelita dodatno
Ako stvarno zelite programe sa Astre i Hot Birda mozete se javiti u VIP i njihovi tehnicari Vam mogu instalirati ta 2 satelita dodatno
Znam da cijenu materijala stvarno racunaju po vrlo pristupacnim cijenama, pa ako inace pratite programe sa ova dva satelita isplati vam se ta investicija
ako se radi o apartmanima cak je i pozeljno imati i ova 2 satelita dodatno




Hvala na odgovoru i informacijama! Nadam se samo da neće biti preskupo.
Razina korisnika 6
Bedž +3
javite kolika je bila ponuda, bas i mene zanima

Odgovori