Arena Sport na A1 televiziji

  • 17 June 2021
  • 0 odgovora
  • 837 pregleda

Razina korisnika 2
Bedž +2

 

Dobre vijesti za sve ljubitelje sporta
 

Od 1.7. u našu ponudu dolaze Arena Sport 7-10 kanali koji ti donose najatraktivnija sportska natjecanja od kojih izdvajamo UEFA Ligu prvaka, UEFA Konferencijsku ligu, Španjolsku nogometnu ligu i NBA!

Do 30.6. svi novi i postojeći A1 TV korisnici, mogu uživati u  Arena Sport 1-6 kanalima bez dodatne naknade, a za korisnike satelitske televizije to su Arena Sport 1-3.

Nakon isteka promotivnog razdoblja, Arena Sport kanali bit će ti dostupni ovisno o trenutno ugovorenom TV paketu, a mjesečna naknada se neće mijenjati. 

 

Sve novosti prati na našoj web stranici:sunglasses:

 

 

Sve što trebaš znati:

 

Imam PlanetSport kanale, što se mijenja od 01.07.? Dobio sam obavijest na letku uz račun.

Od 1.7. u A1 TV ponudu se uvode novi kanali Arena Sport 7, 8, 9 i 10, koji će zamijeniti PlanetSport kanale.

Korisnici koji su do sada imali PlanetSport kanale moći će nastaviti uživati u još više premium sportskog sadržaja na Arena Sport 7-10 kanalima po istoj cijeni kao i do sada.

Arena Sport 7-10 prikazivat će najatraktivnija natjecanja od kojih izdvajamo:

 

  • UEFA Liga prvaka (do sada se prikazivalo na PlanetSport kanalima)
  • UEFA konferencijska liga
  • Španjolska nogometna liga
  • Francuska nogometna liga
  • NBA

I još puno ostalog sadržaja!

 

Imam PlanetSport paket, što se događa s mojim paketom i kanalima koji su uključeni?

Ako imate uključen PlanetSport paket, promijenit će vam se naziv paketa u Sport Premium te će vam PlanetSport kanali biti zamijenjeni sa novim kanalima Arena Sport 7-10.

Na novim kanalima ćete moći uživati u još više premium sportskog sadržaja po istoj cijeni kao i do sada.

 

Imam Osnovni Sportski paket ili Dodatni Sportski paket, što mi se mijenja u ponudi?

PlanetSport kanali će biti zamijenjeni sa novim kanalima Arena Sport 7-10.

Na novim kanalima ćete moći uživati u još više premium sportskog sadržaja po istoj cijeni kao i do sada.

 

Imam satelitsku televiziju. Što mi se sve mijenja od 01.07.?

Ako imate uključen PlanetSport paket, promijenit će vam se naziv paketa u Sport Premium te će vam PlanetSport kanali biti zamijenjeni sa novim kanalima Arena Sport 7-10.

Ako imate uključen Prošireni paket, od 01.07. će biti dostupni i dodatni kanali Arena Sport 4, 5 i 6 u sklopu Proširenog paketa, te će svih 10 Arena Sport kanala biti dostupno i na satelitskoj televiziji.

S obzirom na uvođenje novih kanala, programska shema će radi lakšeg snalaženja biti promijenjena prema tematici TV kanala.

 

Imam PlanetSport paket i kanale na Xplore TV usluzi, što mi se mijenja?

Ako imate uključen PlanetSport paket, promijenit će vam se naziv paketa u Sport Premium te će vam PlanetSport kanali biti zamijenjeni sa novim kanalima Arena Sport 7-10.

Na novim kanalima ćete moći uživati u još više premium sportskog sadržaja po istoj cijeni kao i do sada.

 

PlanetSport sam imao samo zbog Lige prvaka, gdje ću ubuduće moći gledati Ligu prvaka?

UEFA Liga prvaka će se ubuduće prikazivati na novim kanalima Arena Sport 7-10, tako da ćete i dalje moći pratiti Ligu prvaka kao i ostala popularna natjecanja poput UEFA konferencijske lige, španjolske nogometne La lige, NBA…

 

Nisam zadovoljan što ste ugasili PlanetSport kanale. Imam li pravo na raskid ugovora bez naplate?

S obzirom da je ovo promjena kojom ćete dobiti isti sadržaj koji ste imali do sada (Liga prvaka) te još više dodatnog sadržaja uz iste uvjete kao i do sada, ne postoji mogućnost raskida ugovora bez naplate penala.

 

Nisam zadovoljan što ste ugasili PlanetSport kanale. Imam li pravo na isključenje PlanetSport paketa bez naknade na prijevremeni

S obzirom da je ovo promjena kojom ćete dobiti isti sadržaj koji ste imali do sada (Liga prvaka) te još više dodatnog sadržaja uz iste uvjete kao i do sada, ne postoji mogućnost isključenja paketa bez naplate penala.

 

Vidio sam da ste uveli Arena Sport 7-10. Kako da ih i ja dobijem te po kojoj cijeni?

Ako koristite najnovije MOZAIK pakete:

  • Ako imate Osnovni Sportski paket, uključeno vam je svih 10 Arena Sport kanala
  • Ako imate Osnovni Obiteljski ili Filmski, za samo 30 kn možete aktivirati Dodatni Sportski paket te uživati u svih 10 Arena Sport kanala

Ako koristite starije pakete:

  • Aktivacijom Sport Premium paketa ćete dobiti Arena Sport 7-10 kanale, cijena 45 kn/mjesečno uz ugovor na 24 mj. ili
  • Promjenom paketa na MOZAIK fiksni portfolio uz Osnovni ili Dodatni Sportski paket

Ako koristite SAT TV:

  • Aktivacijom Sport Premium paketa ćete dobiti Arena Sport 7-10 kanale, cijena 45 kn/mjesečno uz ugovor na 24 mj.

Ako koristite Xplore TV

  • Aktivacijom Sport Premium paketa ćete dobiti Arena Sport 7-10 kanale, cijena 45 kn/mjesečno

 

Vrijedi li i dalje Top paket promocija, kombinacija Proširenog paketa i Sport Premium paketa?

I dalje možete kombinirati Prošireni paket uz Sport Premium i dobiti dodatni popust na Prošireni paket, zajednička cijena iznosi 60 kn/mj. uz ugovor na 24 mj.

 

Korisnik sam vaše digitalne televizije putem CAM kartice (nemam digitalni prijamnik) ali ne vidim nove Arena sport programe, zašto?

Ako koristite samo CAM karticu, dovoljno je pokrenuti ponovno pretraživanje programa kako biste vidjeli nove Arena sport programe.

 

Korisnik sam vaše digitalne televizije (DVB-C) i imam vaš digitalni prijamnik no ne vidim nove Arena sport programe, zašto?

Ako vam se nisu prikazali novi Arena sport programi, potrebno je napraviti sljedeće radnje;

Namjestite svoj TV prijamnik na HRT1 program, zatim ugasite digitalni prijamnik putem daljinskog upravljača (stand by/stanje mirovanja – LED lampica na digitalnom prijamniku svijetli crveno), te nakon 5 minuta ponovno putem daljinskog upravljača upalite svoj digitalni prijamnik

 

Korisnik sam vaše satelitske televizije i imam vaš digitalni prijamnik no ne vidim nove Arena sport programe, zašto?

Ako vam se nisu prikazali novi Arena sport programi, potrebno je napraviti sljedeće radnje:

Namjestite svoj TV prijamnik na HRT1 program, zatim ugasite digitalni prijamnik putem daljinskog upravljača (stand by/stanje mirovanja – LED lampica na digitalnom prijamniku svijetli crveno), te nakon 30 minuta ponovno putem daljinskog upravljača upalite svoj digitalni prijamnik.

Ako i dalje ne vidite Arena sport programe, molimo pokrenite automatsko pretraživanje programa putem MENU gumbića na vašem daljinskom upravljaču.

 


0 odgovora

Budi prvi koji ostavlja odgovor!

Odgovori