Riješeno

ARENA NA A1

  • 22 November 2020
  • 12 odgovora
  • 2886 pregleda

Razina korisnika 1

Zanima posto uskoro cu ili produziti ugovor sa A1 ili preci na T-com, s obzirom da mi je A1 stvarno ok, ako se planira prebaciti Arena na A1 ostao bih sa vama, sad mozete li mi reci ista vise. Znam da ne mozete potvrditi i to.... ali da li je to jos u dogovoru ili? Hvala, lp

icon

Najbolji odgovor od A1_Drazen 24 November 2020, 14:28

Pogledaj original

Odgovora 12

Razina korisnika 3
Bedž +3

Pozdrav @mariooo344od 01.07.2021. Arenasport kanali biti dostupni za A1 TV korisnike. Za više informacija prati nas i dalje jer ćemo sve novosti objaviti na našim stranicama :)

Jel ovo s Arenasport kanalima na A1 definitivno kreće od 01.07.2021.g.? 

Zna li se gdje će 1. HNL od iduće sezone obzirom da im je HT generalni sponzor?

Ostaje li Arenasport i na Maxtv-u (premda ovo pitanje može ovdje i ne pripada :) )?

Razina korisnika 4
Bedž +1

Mislim da Arene više nisu ničija ekskluziva, pa se mogu naći kod svakog operatera koji je zainteresiran.

Razina korisnika 3
Bedž +3

@tomo ono što ti mogu potvrditi je da Arenasport kanali definitivno kreću kod nas 1. srpnja ove godine :smiley: za sve ostale inforamcije nas prati i dalje!

Hočemo li i mi sa starim paketima (tu mislim na stari osnovni tv paket) moći nadoplatiti za Arene ili ćemo morati prijeći na nove oakete (obiteljski i slično)?

Anybody?

Razina korisnika 3
Bedž +3

@tomo još ne znamo kako će Arena programi biti paketirani, no vjerujem da ćemo imati rješenje za sve naše korisnike. 

Je li istina da Arenasport kanali na A1 neće imati HNL ? Da će ih to razlikovati od Arenasport kanala na Maxtvu ?

Razina korisnika 4
Bedž +1

A što će imati? Neće valjda puštati Arene za srpsko tržište.

Je li istina da od 01.07.2022. vise necemo moci gledati utakmice HNLa na A1?

Razina korisnika 7
Bedž +3

@GARMA1 - HT otvara 2 nova kanala za tu prigodu a ako pitaš A1, dobit ćeš informaciju da će poneka utakmica HNL-a biti na HRT-u, da će biti engleska liga. Informaciju hoće li biti pregovora za uvrštenje Maxsport 1 i 2 kanala u A1 ponudu još nemaju ili ne žele dati.

Razina korisnika 6
Bedž +6

Što je s operaterima?

 

- Korisnici MAXtv-a, Iskona i EVOtv-a moći će pratiti kanale MaxSporta na kojima će se emitirati hrvatski nogomet, a oni A1 televizije, Telemacha i Optime neće.

https://www.24sata.hr/sport/dva-nova-kanala-prenosit-ce-hnl-od-ljeta-evo-detalja-tko-ce-i-kako-moci-gledati-prvenstvo-833317

Odgovori