Riješeno

A1 Xplore TV

  • 5 October 2021
  • 8 odgovora
  • 471 pregled

Postovani, zasto nema NovaTV i DomaTV programa u A1 Xplore TV listi programa? Unaprijed zahvaljujem!

icon

Najbolji odgovor od A1_Dolores 5 October 2021, 23:17

Pogledaj original

Odgovora 8

Razina korisnika 4
Bedž +1

Najvjerojatnije zato što Nova TV ima svoju internet platformu (Nova Plus), pa nisu dali prava.

Razina korisnika 7
Bedž +3

Kako nemaš? Na kojem si paketu? Ja na osnovnom sportskom paketu imam.

ma ne pitam za normalno gledanje preko TV-a i STB-a, nego za A1 Xplore TV, za gledanje na laptopu ili slicno

Razina korisnika 5

ma ne pitam za normalno gledanje preko TV-a i STB-a, nego za A1 Xplore TV, za gledanje na laptopu ili slicno

 

Trebao bi imati sve isto što gledaš i preko prijemnika, ako pričamo o ovim novim tv paketima.

Razlika može biti koju aplikaciju koristite A1 X plore TV za kosnisike gigabitne tv sa novim tv prijemnicima ili ako imate internet + tv putem postojeće parice tada koristite aplikaciju A1 tv za van. 

Pouzdano znam da se ne možete logirati , u A1 Xplore tv ako  ste korisnik putem fiksne linije, putem parice.

Razina korisnika 2
Bedž +3

Pozdrav @zagor247, postoje dvije vrste Xplore TV:GO usluge - jedna je vezana uz aktivnu uslugu, funkcionira na principu “TV za van” te u svom sadržaju ima i DOMA TV i NOVA TV. Druga je vezana uz mobilnu uslugu te se može aktivirati i samostalno - ista u ponudi nema DOMA TV i NOVA TV. 

Razina korisnika 5

Pozdrav @zagor247, postoje dvije vrste Xplore TV:GO usluge - jedna je vezana uz aktivnu uslugu, funkcionira na principu “TV za van” te u svom sadržaju ima i DOMA TV i NOVA TV. Druga je vezana uz mobilnu uslugu te se može aktivirati i samostalno - ista u ponudi nema DOMA TV i NOVA TV. 

Točno, kada imate fiksnu tv uslugu svi kanali su dostupni u TV:Go usluzi.

Hvala svima na odgovorima, ali meni, iako imam sve usluge u A1 (telefon, internet, televizija, 2 mobilne linije) A1 Xplore TV ne pokazuje  da su NovaTV i Doma dostupni za gledanje. Mozda sam negdje pogrijesio, ali ne znam gdje.

Razina korisnika 2
Bedž +3

@zagor247 pozdrav. Popis programa za A1 Xplore tv:GO možeš provjeriti na linku: https://bit.ly/3iDPWfa. Dostupna je i NOVA TV i Doma TV. Molim te da mi pošalješ podatke o vlasniku usluge OVDJE kako bi provjerila što točno imaš aktivirano.

Odgovori