PITANJE

A1 TV za van na Chromecast with Google TV

• 7 Siječanj 2021
  • 7 odgovora
  • 517 pregleda

A1 TV za van mi ne radi na novom Chromecastu (Chromecast with Google TV) . Ima li način natjerati da to proradi? Prijatelj mi je dao svoje pristupne podatke i isprobao sam konkurentski Max TV To Go koji radi odlično. Budući da je A1 TV za van izravni konkurent Max TV To Go, čudno mi da ne radi. Općenito, kvaliteta A1sve više i više zaostaje….

Odgovora 7

Razina korisnika 2
Bedž +1

Pokusaj se logirati u browseru ako ideš preko aplikacije ili obratno.

Pokusaj se logirati u browseru ako ideš preko aplikacije ili obratno.

I meni to odmah palo na pamet. Probao Puffin TV Browser i Firefox TV. Ne radi, kao ni app. App javi poruku da uređaj nije podržan, Firefox TV isto sličnu poruku. Puffin zapne na učitavanju

Razina korisnika 2
Bedž +1

Probaj preko Chrome ,ako ti javi da nije podržan ili da koristiš aplikaciju idi desno gore gdje su 3 crte zatim stavi kvacicu na klasični prikaz ,to bi ti trebalo otvoriti novi prozor gdje ćeš se moći logirati i to bi trebalo raditi.

Da, vidim na što ciljaš. Na mobu sam uspio ovako pokrenuti, ali na CWGTV-u ne. Zapravo mi loše Chrome radi na Chromecastu iako sam ga uspio sideloadati

Razina korisnika 2
Bedž +1

Probaj update ili drugu verziju Chrome ,moraš se malo poigrati😎

Razina korisnika 6
Bedž +4

Ja uopće ne mogu instalirati TV za van na Chromecast, piše mi da aplikacija nije kompatibilna.

Razina korisnika 2
Bedž +1

Idi na browser i ukucaj  https://go.a1xploretv.hr/login 

Ulogiraj se i probaj

Odgovori