A1 TV resiver

  • 2 January 2023
  • 3 odgovora
  • 235 pregleda

Resiver za tv mi reagira na daljince od svih uređaja koje imam (led traka,klima,rasvjeta i sound bar) tako da sam kod korištenja nekog od tih uređaja prisiljen ponovo podesavati program koji hoću gledati. U tehničkoj podršci su mi rekli da tu nema pomoći. Očigledno ću morati isključiti ove uređaje a po isteku ugovora isključujem A1.


Odgovora 3

Razina korisnika 7
Bedž +3

I ako kupiš LED stropnu lampu u Lidlu s njenim daljincem mijenjaš kanale na tv-u. Tu nema pomoći ako je sve u dosegu.

Razina korisnika 6
Bedž +6

Pametna kuća, a toliko daljinaca...kaj se ne mogu svi ti uređaji povezati preko SmartThingsa, pa onda se koristi samo mobitel kao daljinski?

Naravno, uvjet je da imaš neki od Samsungovih flagshipova, Samsungov SmarThings podržava puno uređaja i tatamata je za takve stvari i još sve se može automatizirati. A tvoj receiver za tv ne bi trebal onda patiti.

Jedan moj kolega ima xiaomi i isto tak pametnu aplikaciju kojom kontrolira uređaje, pa se zna igrati-paliti i gasiti svjetla u kući dok je na poslu, pa se šepuri s time pred nama. I nema problema sa tv-om kao ti, barem ih ne spominje ako ih i ima 😋

 

 

Odgovori