Naljepnica

A1 TV - Favorit liste programa

  • 29 May 2017
  • 2 odgovora
  • 8706 pregleda

Novi sam na VIP TV-u i u meni-u sam isao na popis kanala i nesto sam stisnuo i svi kanali su mi se pomjesali, kako da to vratim ili da ih slozim po svome izboru

Odgovora 2

Razina korisnika 4
Bok, ne znam koji prijamnik imaš ali obično je ovako:

• Pritisni tipku Menu na daljinskom upravljaču kako bi otvorio izbornik digitalnog prijamnika

• Navigacijskim tipkama daljinskog upravljača odaberi izbornik „POSTAVKE“ i podizbornik
„MOJE POSTAVKE“. Za potvrdu odabira pritisni tipku OK na daljinskom upravljaču.



• U podizborniku „MOJE POSTAVKE“ odaberi opciju „Popis omiljenih programa“ i pritisni tipku
OK na daljinskom upravljaču.



• Otvorit će se izbornik za kreiranje popisa omiljenih TV i radijskih programa.
Za kreiranje novog popisa pritisni tipku OK na daljinskom upravljaču.



• Zatim upiši naziv novog popisa omiljenih programa npr SPORT ili MOJI PROGRAMI.
Za nastavak pritisni tipku OK na daljinskom upravljaču.



• Novi popis je kreiran. Sada tom popisu treba pridružiti TV i radijske programe. Odaberi popis na
ekranu i pritisnite tipku OK na daljinskom upravljaču.



• U ovom koraku odaberi opciju „Uredite“ .



• Na lijevoj strani ekrana je popis svih TV i radijskih programa, a na desnoj strani je popis u koji
možeš dodati omiljene programe.



• Navigacijskim tipkama daljinskog upravljača u popisu s lijeve strane odaberi željeni program i
za dodavanje na svoju listu omiljenih programa pritisni tipku OK na daljinskom upravljaču.



Nakon što si dodao sve programe na listu omiljenih programa izađi iz izbornika pritiskom na tipku Back
Ako želiš kreirati dodatne popise (npr. SAMO FILMSKI KANALI, …) , ponoviš opisani postupak i to je to….

Mene zanima zašto Kaon VM1200 ima bolest zvanu miješanje kanala? Napravim moj osobni popis favorit programa. A on nakon par dana iz samo njemu znanog razloga izmiješa redoslijed programa.  Ne radi se o tome da su svi programi u Favorit grupi promiješani nego samo neki. Znači recimo zamjenjena mjesta programima 102 i 104 i tako dalje. Nije neka velika stvar. I veliki problem. Ali kako sam na papir isprimatao popis Favorita da znam što mi je na kojem broju daljisnog upravljača odnosno na programskom mjestu tako me ljuti kad se određeni program ne nalazi na mjestu na kojem bi trebao da bude. Kao da je problem softver u uređaju. Inače Kaon zna često blokirati pa ga moram isključiti iz naponske mreže. 

Odgovori