A1 Sat TV

  • 2 April 2021
  • 5 odgovora
  • 525 pregleda

Zanima me samo da li je A1 zaboravio na svoj Sat Tv? 

Programski paketi su jako skupi i nezanimljivi u odnosu na konkurenciju moram priznati, a i kako su došle Arene nije nikakav paket napravljen za to? 

 

Valjda će se to promjeniti...

A1_Anchi prije 2 godine/godina

@A1 Agenat bok, nismo zaboravili na naše SAT TV korisnike, i njima je dostupna zamjena za ugašene kanale a Arena Sport 1-3 je aktivna. Potrebno je samo vratiti uređaj na tvorničke postavke i ponovno pokrenuti pretraživanje kanala. :grinning:

Pogledaj original

Odgovora 5

Bedž +3

@A1 Agenat bok, nismo zaboravili na naše SAT TV korisnike, i njima je dostupna zamjena za ugašene kanale a Arena Sport 1-3 je aktivna. Potrebno je samo vratiti uređaj na tvorničke postavke i ponovno pokrenuti pretraživanje kanala. :grinning:

Razina korisnika 6
Bedž +3

Izgubili smo SK1, SK2, SK3, Fight Channel, Pikaboo, Vavoom, Lov i ribolov, IDJ, Grand

Dobili smo Arena Sport 1, Arena Sport 2, Arena Sport 3, Arena Fight, Toxic, Toxic Folk

Izgubili smo 10 programa a dobili samo 6

Arena je dosla jer su ovisnici o kladjenju i kladionicari trazili da to ukljuce. Ma ne bi nis reko,ali ostavite nam SK da jos uvijek mozemo pogledat utrke. Ili nek stave jedan ili dva kanala koji to pokrivaju pa nek imaju 10 arena sto se mene tice. Nema,ljudi,moramo birat izmedju jadnog i jadnijeg.

@A1_Anchi  Hvala ti, ali ne znam jesi razumjela moje pitanje jer tvoj odgovor nema veze sa programskim paketima, ja nisam ništa pitao za osnovni satelitski tv paket nego za dodatne pakete zašto su tako skupi i nezanimljivi 

Razina korisnika 3
Bedž +3

@A1 Agenat primjedbu sam zabilježila. Svakako nastavi pratiti naše web stranice jer tamo objavljujemo sve novosti.

Odgovori