Riješeno

A1 NOVI RECEIVER - ZAMJENA KAON RECEIVERA

  • 2 October 2021
  • 9 odgovora
  • 1682 pregleda

Razina korisnika 5

Molim info. 

Novi sam korisnik usluge putem parice int-tv. 

No, dobio sam stari Kaon receiver i meni nelogično objašnjenje, da kao korisnici putem parice ne mogu korisiti nove receivere. Molim logično pojašnjenje zašto ?

Iskreno očekujem zamjenu, da mi pošaljete novi receiver, ja sa Kaon receiverom ne mogu korisiti sve usluge koje reklamirate na Kaon receiveru jer iste nisu dostupne.

 

 

 

icon

Najbolji odgovor od A1_Ana 4 October 2021, 15:44

Pogledaj original

Odgovora 9

Razina korisnika 5
Bedž +2

Mislim da je tu problem brzine interneta preko parice jer men i recimo Netflix uredo pojede 25 MBs kada stirma.

Razina korisnika 2
Bedž +1

@Gorlock pozdrav. Trenutno nova A1 TV usluga nije dostupna korisnicima čija A1 usluga je realizirana putem postojeće telefonske linije odnosno parice, ali naš tim je posvećen tome da je u skoroj budućnosti omogući.

Razina korisnika 5

Mislim da je tu problem brzine interneta preko parice jer men i recimo Netflix uredo pojede 25 MBs kada stirma.

 

Netflix ok, ali aplikacija youtube radi bez problema recimo preko playstationa na fiksnom internetu preko parice. Prije bih rekao da je stvar voljnog momenta operatera. 

Razina korisnika 5

@Gorlock pozdrav. Trenutno nova A1 TV usluga nije dostupna korisnicima čija A1 usluga je realizirana putem postojeće telefonske linije odnosno parice, ali naš tim je posvećen tome da je u skoroj budućnosti omogući.

 

Hvala, @A1_Ana  očekivao sam ovakav odgovor. U samoj usluzi nema neke ogromne razlike. osim aplikacija koje nove receiver ima, a stari nema. Na novom receiveru pretpostavljam je drugačije sučelje a aplikacije youtube i youtube kids i prime video bi morale raditi bez greške, jer kako sam naveo u ranijem postu ako aplikacija youtube radi na playstationu, nema razloga da ne radi na vašem novom tv prijemniku.

Ima li netko iskustvo da novi receiver doista ne može raditi na postojećoj parici, na fiksnom internetu ? 

Možemo li isprobati ? 

Inače fiksni internet + tv filmski paket, izuzetno zadovoljni za sada. Pohvale za nove pakete. čak i na starom Kaon receiveru. 

samo ću ti ovo napisati:

nikad nisam prežalio stari receiver zbog boljeg starog sučelja!

Razina korisnika 5

samo ću ti ovo napisati:

nikad nisam prežalio stari receiver zbog boljeg starog sučelja!

Želiš reći da je sučelje bolje na Kaonu, nego na tom novom prijemniku ?

da, neusporedivo bolje je staro sučelje

Razina korisnika 5

@Gorlock pozdrav. Trenutno nova A1 TV usluga nije dostupna korisnicima čija A1 usluga je realizirana putem postojeće telefonske linije odnosno parice, ali naš tim je posvećen tome da je u skoroj budućnosti omogući.

Hvala, usluga je i putem parice odlična (dakako ovisi o samoj parici). Konkretno mislim na nove tv pakete, izuzetno dobro složeni, uz mogućnost promjene svaki mjesec besplatno, te uz malu doplatu 30 kn, mogućnost proširenja na ostala 2 paketa. Naš izbor je osnovni filmski paket, koji u svom sastavu ima i HBO premium, a to znači HBO on demand na samom prijemniku, te HBO Go prilikom registracije na HBO stranicama dobivate mogućnost još dodatno gledati na čak 4 uređaja (moguće i na smart tv-ove koji podržavaju tu aplikaciju).

Uz sve navedeno u videteci su dostupni i Nova plus video usluga, RTL i učionica, a kome to sve nije dovoljno, dakako iz videoteke može i iznajmiti filmove. 

Kada ste korisnik preko parica, tada skidate aplikaciju A1 tv za van (ne explore tv to go), koju pak možete koristiti na još dva uređaja i gledati skoro sve kao i na tv-u putem prijemnika i aplikacija radim sasvim solidno, funkcionalna. 

Tako da posebna pohvala ide osnovnom filmskom paketu. 

Tv sučelje, moglo bi biti i naprednije, rekao bih vrlo dobro je, a vjerujem ako već nije na novoj gigabitnoj da će biti. Radite čim prije na razvijanju svoje optike ili hibridnim rješenjima polumobilnim/polufiksnim uslugama dok ne budete razvili optiku. 

Razina korisnika 2
Bedž +3

 @Gorlock hvala ti na svim pohvalama  :)  hvala ti na svim pohvalama  :) Konstantno radimo na unaprjeđenju usluga i širenju infrastrukture. I nam je u interesu da budemo dostupni na što više adresa.

Odgovori