Riješeno

A1 CAM modul

  • 7 June 2021
  • 10 odgovora
  • 1625 pregleda

Razina korisnika 2

Pozdrav, narucena A1 CAM kartica, upiknuta u TV, vidim CI slot nakon sto sam odabrao Sloveniju za zemlju, ali mi i dalje pronadje samo 4 kanala.

Nemam mogucnost odabira DVB-C pretrage na TV-u, to mi iz korisnicke nitko nije spomenuo.

Da li je moguce karticu upiknuti u drugi  receiver koji ima DVB-C tuner i CI slot, pa preko njega hvatati sve programe koje imam na glavnom TV-u?  

icon

Najbolji odgovor od Pero357 7 June 2021, 14:55

Pogledaj original

Odgovora 10

Razina korisnika 4
Bedž +3

A vjerojatno bi radilo, ali čvrsto sumnjam da će ti itko garantirati takvo nešto. To već imaš neki takav prijemnik ili namjeravaš tek kupovat?

Razina korisnika 2

Imam namjeru kupiti, nemam bas neki izbor.

Razina korisnika 4
Bedž +3

Teoretski imaš opciju uzet stb za dodatni umjesto cam, ali to je skuplje.

Ako ideš ovim putem ti u dobroj namjeri predlažem da se jako jako detaljno raspitaš kakav je return policy uređaja - vjerojatno možeš nać neki putem online kupovine koji možeš vratit u nekom roku (tipka 14 dana) no question asked.

Razina korisnika 2

Teoretski imaš opciju uzet stb za dodatni umjesto cam, ali to je skuplje.

Ako ideš ovim putem ti u dobroj namjeri predlažem da se jako jako detaljno raspitaš kakav je return policy uređaja - vjerojatno možeš nać neki putem online kupovine koji možeš vratit u nekom roku (tipka 14 dana) no question asked.

Tako je imam 14 dana, takodjer se placaju penali od 250 kn ako vratis uredjaj izvan tih 14 dana, a prekines uslugu nakon 6 mjeseci koja btw nema ugovornu obvezu.

Razina korisnika 4
Bedž +3

Zapravo sam ciljao na taj DVB-C tuner i CI slot koji misliš kupiti :D

Razina korisnika 2

Zapravo sam ciljao na taj DVB-C tuner i CI slot koji misliš kupiti :D

 

Hvala za savjet, nisam siguran da imaju mogucnost povrata, ali ga se uvijek moze prodati po nesto manjoj cijeni :)

Razina korisnika 2

A1 cam kartica radi bez greske u vanjskom receiveru

Razina korisnika 6
Bedž +3

Ne radi u svima receiverima

Jel moguće koristiti A1 CAM modula ako imaš A1 usluge preko optike?

Razina korisnika 4
Bedž +3

ne - treba ti koaksijalni kabel, znači samo ona hibridna fiber-coax mreža

Odgovori