Riješeno

Zasto za Huawei P30 pro nemam uslugu VoLTE?

  • 17 July 2019
  • 12 odgovora
  • 1469 pregleda

Pozdrav, imam novi uređaj p30 pro i nemam mogucnost koristenja usluge VoLTE. Prije godinu dana bio sm korisnik T-coma, koristio sam uređaj Huawei P10 i uredno sam imao VoLTE i VoWiFi. Vaši agenti su mi rekli kako navodno samo 4 uređaja od Huaweia podrzavaju VoLTE, a to su P20, ,P20 pro, Mate 20 pro i Mate 10 pro.
Sad me zanima po kojoj to logici najnoviji i najbolji Huaweiev uređaj kod vas nema mogucnost koristenja navedene usluge?!
Lp!
icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 17 July 2019, 19:33

Pogledaj original

Odgovora 12

Razina korisnika 7
Bedž +3
Pretplata ili bonovi?

Vidi temu dolje:

VoLTE
Pretplata.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Probao poslati sms poruku sadržaja "DAVOLTE" (bez navodnika) na 13125?
Nisam, ali zvao sam sluzbu i nisu mi uopce to spomenuli. Evo idem odmah poslat pa javim.
Evo screenshota. Svaka ti cast na pomoci. Da bar to znanje imaju ovi u podrsci...

Razina korisnika 7
Bedž +3
Eh da svi rade savjesno svoj posao a ne samo copy/paste, drugačije bi bilo. Više pomoći ovdje od nas običnih forumaša nego od pretrpane SZK. A nažalost nitko da shvati da 20 rješenja problema ovdje je 20 poziva manje pretrpanoj SZK. Ali očigledno to vole, bijesne korisnike, spominjanje majke itd.

Javi jel sve ok kad dobiš povratno poruku, možda čak i nakon nekog vremena ugasi/upali mob. 😉
Hocu, hvala. Pozz veliki.
Evo i sluzbeno je rijeseno. I opet si mi pomogao!!! Znaci, ne treba u biti cekat sljedeci dan, vec samo ugasit/upalit uredaj i evo gaaa, Volte radi.

Razina korisnika 7
Bedž +3
Drago mi je, brzo to ide kroz sustav. Uživaj. 😉
Eto da ne otvaram još jednu temu,ako netko zna zašto VoLTE ne radi na Oneplus 6 koji ga podržava, a zadovoljeni su svi ostali uvjeti: pretplatnik, poslan SMS za aktivaciju i aktiviran, 4G SIM, aktiviran VoLTE u telefonu... SZK nije bila od neke pomoći, kao telefon ne podržava i sl, biće da su mi u njemu VoLTE opcije samo za ukras?
Razina korisnika 7
Bedž +3
@Doc - vidim po netu i XDA da imaju problema i da se žale. Probao prebaciti SIM u slot2?
Ha, mogu probati, možda uspije...

Odgovori